Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Buitenland
Deelnames in teamtoernooien
Edvard Buzinskij
1743
uitslagen
in database.
1363 - 1654 (Perc. 60.7%)*
* 380 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
1188
applets
in database.
1
applets
in Diversen.
43
composities
in database.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
10006
01-07-2024:
2291
(51)
Lijst:
a
Titel(s):
GMI
Speler bij:
Litouwen
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
EK Blitz Chianciano Terme Buitenland 2024
EK Rapid Chianciano Terme Buitenland 2024
Europees Kampioenschap Chianciano Terme Buitenland 2024
Kampioenschap van Litouwen 2024, Mannen
WK Rapid Julinek Park Buitenland 2023
Kampioenschap van Litouwen 2023, Mannen
Playoffs WK Blitz Nof HaGalil Buitenland 2023
WK Blitz Nof HaGalil Buitenland 2023, Voorronde B
Europees Kampioenschap Kortrijk Buitenland 2022
WK Blitz Riga Buitenland 2022
WK Rapid Julinek Park Buitenland 2022
Kampioenschap van Litouwen 2022, Mannen
WK Blitz Julinek Park Buitenland 2021, Algemeen
WK Rapid Julinek Park Buitenland 2021
Kampioenschap van Litouwen 2020
Europees Kampioenschap Moskou Buitenland 2018
Kampioenschap van Litouwen 2018, Finale
Voorronde C Wereldkampioenschap Tallinn Buitenland 2017
Golden Prague Buitenland 2017
Kampioenschap van Litouwen 2017
Riga Open Letland 2017
Barrage Kampioenschap van Litouwen 2016
Cannes Open Buitenland 2016
Golden Prague Buitenland 2016
Kampioenschap van Litouwen 2016
Riga Open Letland 2016
Blitz Heerhugowaard Open Noord-Holland 2015, Groep B
EK Veteranen Sunny Beach Buitenland 2015
Heerhugowaard Open NK KNDB 2015
Knock Out Open NK KNDB 2015
Cannes Open Buitenland 2015
EK Blitz Play Offs Cannes Buitenland 2015
EK Blitz Voorronden Cannes Buitenland 2015
Kampioenschap van Litouwen 2015
Blitz Heerhugowaard Open Noord-Holland 2014, Groep B
EK Blitz Tallinn Buitenland 2014
Europees Kampioenschap Tallinn Buitenland 2014
Heerhugowaard Open NK KNDB 2014
Onafhankelijkheidstoernooi Gniezno Polen 2014
Riga Open Letland 2014
SWMG Beijing Blitz Buitenland 2014
SWMG Beijing Rapid Buitenland 2014
SWMG Beijing Superblitz Buitenland 2014
EK Rapid Praag Buitenland 2014
Kampioenschap van Litouwen 2014
GL Barrage World Cup Wageningen Gelderland 2013
Rapid WK Veteranen Riga Buitenland 2013, Groep A
WK Veteranen Riga Buitenland 2013, Groep A
World Cup Wageningen Gelderland 2013
Wereldkampioenschap Ufa Buitenland 2013, Finale
Wereldkampioenschap Ufa Buitenland 2013, Groep C
EK Rapid Tallinn Buitenland 2012
EK Veteranen Vilnius Buitenland 2012, Groep A
Europees Kampioenschap Emmen KNDB 2012
Sneldammen EK Veteranen Vilnius Buitenland 2012, Groep A
Tallinn Buitenland 2012
WK Challenge Korbach Buitenland 2012
WMSG WK Blitz Lille Buitenland 2012
WMSG WK Rapid Lille Buitenland 2012
Kampioenschap van Litouwen 2012
EK Blitz Tallinn Buitenland 2011, Mannen
EK Veteranen Riga Buitenland 2011, Groep A
Sneldammen EK Veteranen Riga Buitenland 2011, Groep A
Wereldkampioenschap KNDB 2011
Blitz-toernooi EK Veteranen Berlijn Buitenland 2010, Groep A
EK Veteranen Berlijn Buitenland 2010, Groep A
Europees Kampioenschap Murzasichle Buitenland 2010
Tallinn Buitenland 2010, Finale
Ziemi Zawkrzenskiej Polen 2010
EK Blitz Vilnius Buitenland 2010, Mannen
EK Blitz Vilnius Buitenland 2010, Voorronde B
EK Veteranen Kapelle Zeeland 2009
Tallinn Buitenland 2009
WK Blitz Mannen Berlijn Buitenland 2009
WK Blitz Mannen Finale Berlijn Buitenland 2009
Zuromin Polen 2009
EK Veteranen Zalaegerszeg Buitenland 2008
Europees Kampioenschap Tallinn Buitenland 2008
Hiltex Zeeland finalewedstrijden Zeeland 2008
Hiltex Zeeland Hoofdgroepen Zeeland 2008, Groep A
Tallinn Buitenland 2008
WMSG Barrages 10x10 Buitenland 2008
WMSG International Draughts 10x10 men Forbidden City Buitenland 2008
WMSG International Draughts 10x10 men Play Offs Buitenland 2008
WMSG International Draughts 10x10 Rapid Buitenland 2008
WMSG International Draughts 10x10 Rapid Play Offs Veterans Buitenland 2008
WMSG Rapid 10x10 Barrages Buitenland 2008
Kampioenschap van Litouwen 2008
EK Veteranen Avignon Buitenland 2007, Groep A
Tallinn Buitenland 2007
Kampioenschap van Litouwen 2007
Zonetoernooi Vilnius Buitenland 2007
Europees Kampioenschap Bovec Buitenland 2006
Kampioenschap van Litouwen 2006
Tallinn Buitenland 2006
Wereldkampioenschap KNDB 2005, Finale
Wereldkampioenschap KNDB 2005, Groep D
Kampioenschap van Litouwen 2005
Zonetoernooi Gniezno Buitenland 2005
Kampioenschap van Litouwen 2004
Tallinn Buitenland 2003
Wereldkampioenschap KNDB 2003
Europees Kampioenschap KNDB 2002
Andreiko Memorial Buitenland 2002
Kampioenschap van Litouwen 2002
Bijlmer toernooi Gandhi 2001, Groep A
Mlawa Open Polen 2001
PCBest Cup Szczecin Polen 2000
Tallinn Buitenland 2000
Memorial Romuald Frey Polen 2000
Europees Kampioenschap KNDB 1999
PCBest Cup Szczecin Polen 1999
Tallinn Buitenland 1999
Memorial Kulikauskas Buitenland 1998
Open Polen 1998
Tallinn Buitenland 1998
Challenge Mondial Stadskanaal KNDB 1997, Voorronde A
Memorial Kulikauskas Litouwen 1997, Ereklasse
Open Polen 1997
Tallinn Buitenland 1997
Kampioenschap van Litouwen 1996, Algemeen
Memorial Kulikauskas Buitenland 1996
Open Polen 1996
Wereldkampioenschap Abidjan Buitenland 1996, Finale
Wereldkampioenschap Abidjan Buitenland 1996, Groep C
Darlowko Buitenland 1995, Algemeen
Europees Kampioenschap Lubliniec Buitenland 1995
Kampioenschap van Litouwen 1995
Tallinn Buitenland 1995
Vilnius Open Litouwen 1995
Wronki Polen 1995
Kampioenschap van Litouwen 1994, Mannen
Oosteuropees Zonetoernooi Buitenland 1994
Parijs Open Buitenland 1994
Tallinn Buitenland 1994
Amber Palanga Buitenland 1993, Groep A
Andreiko Memorial Buitenland 1993
Kampioenschap van Litouwen 1993, Algemeen
Memorial Kulikauskas Litouwen 1993
Open Polen 1993, Algemeen
Parijs Open Buitenland 1993
Amber Palanga Buitenland 1992
Europees Kampioenschap Parthenay Buitenland 1992
Kwalificatie EK Litouwen 1992
Open Litouwen 1992
Wereldkampioenschap Toulon Buitenland 1992
Kampioenschap van Litouwen 1991
Open Polen 1991
Trzcianka Buitenland 1991, Algemeen
Javaanse Jongens Groningen 1990
Kampioenschap van de USSR 1990
Tallinn Buitenland 1990
Brunssum Open Limburg 1989
Kampioenschap van de Eerste Liga USSR 1989
Kampioenschap van de USSR 1988
Coupe USSR 1987
Kampioenschap van de USSR 1987
Kislowodsk Buitenland 1987
Kampioenschap van de USSR 1986
Kampioenschap van de Eerste Liga USSR 1986, Halve Finale B
Toernooi der Socialistische landen Buitenland 1986
Kampioenschap van de USSR 1985
Kampioenschap van de Eerste Liga USSR 1985
Coupe USSR 1984
Kampioenschap van de USSR 1984
Coupe USSR 1983
Selectietoernooi Kampioenschap van de USSR 1983
Coupe USSR 1981
Kampioenschap van Litouwen 1979
Coupe USSR 1978
Halve Finale Kampioenschap van de USSR 1978, Halve Finale A
Coupe USSR 1977
Kampioenschap van de USSR 1977
Militair Ploegenkampioenschap van de USSR 1976
Kampioenschap van Letland 1975
WK Juniors Amsterdam KNDB 1974
Gespeeld bij:
Kulikauskas Vilnius
Polen
Remii Talinn
USSR