Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Buitenland
Deelnames in teamtoernooien
Frans Claessens
1182
uitslagen
in database.
840 - 906 (Perc. 53.9%)*
* 342 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
361
applets
in database.
1
applets
in Diversen.
1
composities
in database.
Gespeelde openingen
Geboortedatum:
19-01-1907
Overlijdensdatum:
18-02-1990
Voeg informatie speler toe
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
10257
Deceased foreign players
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Beker van Belgie 1990
Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Blitz Belgie 1989
Vlaams kampioenschap Blitz Belgie 1989, 1e klasse
Blitz kampioenschap van Belgie 1988, 3e klasse
Halve Finale Kampioenschap van Belgie 1988
Kampioenschap van Belgie 1988
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1988
Vlaams kampioenschap Blitz Belgie 1988, 2e klasse
Halve Finale Kampioenschap van Belgie 1987
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1987
Kampioenschap van Belgie 1986, 1e klasse
Vlaams kampioenschap Blitz Belgie 1986, 1e klasse
IT Paastoernooi Genk Belgie 1985, Algemeen
Kampioenschap van Belgie 1985
Simultaan Brabo Antwerpen door Roger Kleinmann Belgie 1985
Vlaams Kampioenschap (Halve finale) van Belgie 1985, Halve Finale
Kampioenschap van Belgie 1984
Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Belgie 1984, Kampioenscompetitie
Vlaams Kampioenschap (HF voor BK 1985) Belgie 1984, Halve Finale A
Vlaams Kampioenschap (HF voor BK 1985) Belgie 1984, Play Offs
Blitz kampioenschap van Belgie 1983, 1e klasse
Kampioenschap van Belgie 1983
Vlaams Kampioenschap (HF voor BK 1984) Belgie 1983
Vlaams kampioenschap Blitz Belgie 1983, 1e klasse
Blitz kampioenschap van Belgie 1982, 1e klasse
Kampioenschap van Belgie 1982
Vlaams kampioenschap Blitz Belgie 1982, 1e klasse
Blitz kampioenschap van Belgie 1981, 1e klasse
IT Beringen Belgie 1981
Kampioenschap van Belgie 1981
Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Belgie 1981, Voorronde B
Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Belgie 1981, Kampioenscompetitie
Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Blitz Belgie 1981
Onderlinge Competitie Lierse Damkring Belgie 1981
Vlaams Kampioenschap (Halve finale) van Belgie 1981
Vlaams kampioenschap Blitz Belgie 1981, Barrage
Vlaams kampioenschap Blitz Belgie 1981, 1e klasse
West-Brabants Kamp. De Variant Oudenbosch 1981
Blitz kampioenschap van Belgie 1980, 1e klasse
Halve Finale Kampioenschap van Belgie 1980, Halve Finale B
Kampioenschap van Belgie 1980
Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Belgie 1980, Overgangsklasse
Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Belgie 1980, Kampioenscompetitie
Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Blitz Belgie 1980, Blitz
Onderlinge Competitie Lierse Damkring Belgie 1980
Vlaams Kampioenschap (HF voor BK 1981) Belgie 1980
Westeuropees Zonetoernooi Arta Terme Buitenland 1980
Blitz kampioenschap van Belgie 1979, 1e klasse
Halve Finale voor het Kampioenschap van Belgie 1979, Halve Finale B
IT Genk Belgie 1979, Groep A3
Kampioenschap van Belgie 1979
Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Belgie 1979, Kampioenscompetitie
Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Blitz Belgie 1979, Blitz
Onderlinge Competitie Lierse Damkring Belgie 1979
Simultaan Iser Kouperman Bruxelles Belgie 1979
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1979
Blitz kampioenschap van Belgie 1978, 1e klasse
IT Brabo Damdag der Honderd Belgie 1978, Groep B1
Kampioenschap van Belgie 1978
Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Belgie 1978, Voorronde A
Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Belgie 1978, Kampioenscompetitie
Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Blitz Belgie 1978, Blitz
Blitz kampioenschap van Belgie 1977, 1e klasse
Kampioenschap van Belgie 1977
Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Belgie 1977, Kampioenscompetitie
Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Blitz Belgie 1977, Blitz
Blitz kampioenschap van Belgie 1976, 1e klasse
IT Genk Belgie 1976, Groep A
Kampioenschap van Belgie 1976
NT Charleroi Belgie 1976, Groep A
Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Belgie 1976, Kampioenscompetitie
Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Blitz Belgie 1976, Blitz
Blitz kampioenschap van Belgie 1975, 1e klasse
Halve Finale voor het kampioenschap van Belgie 1975, Halve Finale B
Kampioenschap van Belgie 1975, 1e klasse
NT Mons/Bergen Belgie 1975, Groep A
Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Belgie 1975, Kampioenscompetitie
Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Blitz Belgie 1975, Blitz
Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Blitz Belgie 1975, Rapid
Onderlinge Competitie sneldammen GDC Goes 1975, Hoofdklasse
Blitz kampioenschap van Belgie 1974, 1e klasse
Kampioenschap van Belgie 1974, 1e klasse
Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Belgie 1974, Kampioenscompetitie
Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Blitz Belgie 1974, Blitz
Simultaan Brabo Antwerpen door Frans Claessens Belgie 1974
Simultaan Brabo Antwerpen door Hugo Verpoest Belgie 1974
Simultaan Brabo Antwerpen door Roger Kleinmann Belgie 1974
Blitz kampioenschap van Belgie 1973, 1e klasse
IT Brabo Damdag der Honderd Belgie 1973, Groep A4
Kampioenschap van Belgie 1973, 1e klasse
Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Belgie 1973, Kampioenscompetitie
Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Blitz Belgie 1973, Blitz
Blitz kampioenschap van Belgie 1972, 1e klasse
IT Gent Blitz Belgie 1972, Hoofdklasse
Kampioenschap van Belgie 1972, 1e klasse
Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Belgie 1972
Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Blitz Belgie 1972, Blitz
Simultaan Brabo Antwerpen door Hugo Verpoest Belgie 1972
Blitz kampioenschap van Belgie 1971, 1e klasse
Kampioenschap van Belgie 1971, 1e klasse
Kampioenschap van Belgie 1970, 1e klasse
Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Belgie 1970
Suikertoernooi Noord-Holland 1970, Hoofdklasse
Blitz kampioenschap van Belgie 1969, 1e klasse
Europees Kampioenschap Rome Buitenland 1969
Kampioenschap van Belgie 1969, 1e klasse
Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Belgie 1969
Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Blitz Belgie 1969
RDG Toernooi West-Holland 1969, Groep C
Samarkand Buitenland 1969
Blitz kampioenschap van Belgie 1968, 1e klasse
Kampioenschap van Belgie 1968, 1e klasse
Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Belgie 1968
Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Blitz Belgie 1968
Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen zomer Belgie 1968
Turkstra-toernooi Friesland 1968, Hoofdklasse
Blitz kampioenschap van Belgie 1967, 1e klasse
IT Gent Blitz Belgie 1967
Kampioenschap van Belgie 1967
Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Belgie 1967
Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Blitz Belgie 1967
Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen zomer Belgie 1967
Kampioenschap van Belgie 1966
Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Belgie 1966, Play Offs A
Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Belgie 1966, Voorronde B
Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Belgie 1966, Kampioenscompetitie
Turkstra-toernooi Friesland 1966
Blitz kampioenschap van Belgie 1965, 1e klasse
Brinta-toernooi Groningen 1965, Hoofdklasse
Kampioenschap van Belgie 1965, 1e klasse
Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Belgie 1965, Groep H
Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Belgie 1965, Kampioenscompetitie
Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Blitz Belgie 1965
Blitz kampioenschap van Belgie 1964
Jalta Buitenland 1964
Kampioenschap van Belgie 1964, 1e klasse
Monte Carlo Buitenland 1964
Kampioenschap van Belgie 1963, 1e klasse
Kampioenschap van Belgie 1962, 1e klasse
Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Belgie 1962
Kampioenschap van Belgie 1961, 1e klasse
Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Belgie 1961
Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Blitz Belgie 1958, Blitz
Kampioenschap van Belgie 1939
Kampioenschap van Belgie 1938, 1e klasse
Kampioenschap van Belgie 1935
Kampioenschap van Groot-Antwerpen Belgie 1928
Simultaan Ben Springer Antwerpen Belgie 1927, Algemeen
Simultaan Philip Ham Antwerpen Belgie 1927
Vrij-kampioenschap van Groot-Antwerpen Belgie 1927
Kampioenschap van Groot-Antwerpen Belgie 1926
Simultaan Isaac Buitenkant Kiel-Antwerpen Belgie 1926
Simultaan Louis Prijs Antwerpen Belgie 1926
Simultaan P. Kleute Jr. Antwerpen Belgie 1926
Simultaan Herman de Jongh Antwerpen Belgie 1925
Gespeeld bij:
Belgie