Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Buitenland
Deelnames in teamtoernooien
Michel Grégoire
1610
uitslagen
in database.
984 - 1281 (Perc. 65.1%)*
* 626 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
343
applets
in database.
2
applets
in Diversen.
Gespeelde openingen
Geboortedatum:
27-06-1945
Overlijdensdatum:
16-03-2020
Voeg informatie speler toe
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
10251
01-07-2024:
2162
Lijst:
c
Belgie
Deceased foreign players
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Belgie 1994, 1e klasse
LFJD-VDSL blitz (IR) Belgie 1993
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Belgie 1993, 1e klasse
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Coupe de l amitie Belgie 1993
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Zomerbeker (blitz) Belgie 1993, Finale B
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Zomerbeker (blitz) Belgie 1993, Finale A
Parijs Open Buitenland 1993
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1993
Waals kampioenschap Blitz Belgie 1993, 1e klasse
Correspondentie Kampioenschap van Belgie 1992
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Rapid Belgie 1992
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Trophee Bruxellois Belgie 1992
Onderlinge Competitie Mosan Luik Belgie 1992, Hoofdklasse
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1992
Waals kampioenschap Blitz Belgie 1992, 1e klasse
LFJD-VDSL blitz (IR) Belgie 1991
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Trophee Bruxellois Belgie 1991
Onderlinge Competitie Mosan Luik Belgie 1991, Hoofdklasse
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1991
Waals kampioenschap Blitz Belgie 1991, 1e klasse
Brunssum Open NK KNDB 1990
Correspondentie Kampioenschap van Belgie 1990
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Coupe de l amitie Belgie 1990
Onderlinge Competitie Mosan Luik Belgie 1990, Hoofdklasse
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1990
Waals kampioenschap Blitz Belgie 1990, 1e klasse
Brunssum Open Limburg 1989
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Coupe de l amitie Belgie 1989
Onderlinge Competitie Mosan Luik Belgie 1989, Hoofdklasse
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1989
Waals kampioenschap Blitz Belgie 1989, 1e klasse
Waals Kampioenschap van Belgie 1989, Hoofdklasse
Brunssum Open Limburg 1988
Correspondentie Kampioenschap van Belgie 1988
IT Bevrijdingstoernooi Eindhoven PSV Dammen Eindhoven 1988, Hoofdklasse A
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Blitz Belgie 1988, Set 1
Onderlinge Competitie Mosan Luik Belgie 1988, Hoofdklasse
Waals kampioenschap Blitz Belgie 1988, 1e klasse
Waals Kampioenschap van Belgie 1988, Hoofdklasse
Onderlinge Competitie Mosan Luik Belgie 1987, Barrage
Onderlinge Competitie Mosan Luik Belgie 1987, Hoofdklasse
Waals Kampioenschap van Belgie 1987
Blitz kampioenschap van Belgie 1986, 1e klasse
Correspondentie Kampioenschap van Belgie 1986
Halve Finale Kampioenschap van Belgie 1986
IT Paastoernooi Genk Belgie 1986, Hoofdklasse
Parijs Open Buitenland 1986
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1986
Waals kampioenschap Blitz Belgie 1986, 1e klasse
Waals Kampioenschap van Belgie 1986
Golden Prague Buitenland 1985
IT Paastoernooi Genk Belgie 1985, Algemeen
Parijs Open Buitenland 1985
Waals Kampioenschap (HF voor BK 1986) Belgie 1985, Barrage
Waals Kampioenschap (HF voor BK 1986) Belgie 1985, Hoofdklasse
Waals kampioenschap Blitz Belgie 1985, 1e klasse
Brunssum Open Limburg 1984
IT Lanklaar Maaslandse dammarathon Belgie 1984, Groep A
Kampioenschap van Belgie 1984
Kampioenschap van Brussel (3e toernooi des experts) Belgie 1984
MNP toernooi Utrecht 1984
NT Vriendentoernooi 50-quantenaire Belgie 1984
Parijs Open Buitenland 1984
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1984
Waals Kampioenschap (HF voor BK 1985) Belgie 1984
Waals kampioenschap Blitz Belgie 1984, 1e klasse
Zonetoernooi Savona Buitenland 1984
Blindsimultaan Ton Sijbrands te Brussel Belgie 1983
Blitz kampioenschap van Belgie 1983, 1e klasse
Correspondentie Kampioenschap (1983-1984) van Belgie 1983
IT Lanklaar Maaslandse dammarathon Belgie 1983, Groep A
NT Athus propaganda-damdag Belgie 1983
Onderlinge Competitie Mosan Luik Belgie 1983, Hoofdklasse
Onderlinge Competitie Mosan Luik Blitz Belgie 1983
Simultaan Brussel door Michel Gregoire Belgie 1983
Simultaan Mosan Luik door Michel Grégoire Belgie 1983
Waals Kampioenschap (HF voor BK 1984) Belgie 1983
Waals kampioenschap Blitz Belgie 1983, 1e klasse
IT Paastoernooi Genk Belgie 1982, Hoofdklasse
Onderlinge Competitie Mosan Luik Belgie 1982, Hoofdklasse
Westeuropees Zonetoernooi Bordeaux Buitenland 1982
Blindsimultaan Ton Sijbrands te Brussel Belgie 1981
Blitz kampioenschap van Belgie 1981, 1e klasse
Kampioenschap van Belgie 1981
Simultaan Damier de Cinquantenaire Brussel door Michel Grégoire Belgie 1981
Simultaan Le Damier Bruxellois door Michel Grégoire Belgie 1981
Waals Kampioenschap (HF voor BK 1982) Belgie 1981
Blitz kampioenschap van Belgie 1980, 1e klasse
IT SCS Amersfoort KNDB 1980
Kampioenschap van Belgie 1980
Simultaan Damier de Cinquantenaire Brussel door Michel Grégoire Belgie 1980
Waals Kampioenschap (HF voor BK 1981) Belgie 1980
Waals kampioenschap Blitz Belgie 1980, 1e klasse
Westeuropees Zonetoernooi Arta Terme Buitenland 1980
Blitz kampioenschap van Belgie 1979, 1e klasse
IT Genk Open sneldamkampioenschap van Limburg Belgie 1979, Finale
Kampioenschap van Belgie 1979
NT Sint-Truiden propaganda-damdag Belgie 1979
Onderlinge Competitie Mosan Luik Belgie 1979, Hoofdklasse
Open Kampioenschap van Nederland KNDB 1979
Simultaan Damier Seraing door Arsène Magonette Belgie 1979
Simultaan Iser Kouperman Bruxelles Belgie 1979
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1979
Blitz kampioenschap van Belgie 1978, 1e klasse
IT Brabo Damdag der Honderd Belgie 1978, Groep B2
IT Genk Open sneldamkampioenschap van Limburg Belgie 1978, Finale
IT Genk Open sneldamkampioenschap van Limburg Belgie 1978, Barrage
IT Genk Open sneldamkampioenschap van Limburg Belgie 1978, Groep D
IT Lanklaar Damdag Belgie 1978, Hoofdklasse
Kampioenschap van Belgie 1978
Match Versteegen - Grégoire Belgie 1978
NT Dison Open Blitz Belgie 1978
Onderlinge Competitie Mosan Luik Belgie 1978, Hoofdklasse
Simultaan Damier Carolo door Michel Grégoire Belgie 1978
Simultaan Damier Seraing door Michel Grégoire Belgie 1978
Simultaan Dison Dames Club door Michel Grégoire Belgie 1978
Blitz kampioenschap van Belgie 1977, 1e klasse
Halve Finale voor het kampioenschap van Belgie 1977, Halve Finale A
IT Brabo Damdag der Honderd Belgie 1977, Groep A2
IT Woluwe-Saint-Pierre (Brussel) Belgie 1977
Kampioenschap van Belgie 1977
Onderlinge Competitie Mosan Luik Belgie 1977, Hoofdklasse
Simultaan Damier Seraing door Michel Grégoire Belgie 1977
Blitz kampioenschap van Belgie 1976, 1e klasse
IT Brabo Damdag der Honderd Belgie 1976, Groep A3
IT Genk Belgie 1976, Groep A2
Kampioenschap van Belgie 1976
Kloksimultaan Mosan Luik door Michel Grégoire Belgie 1976
Onderlinge Competitie Mosan Luik Belgie 1976, Hoofdklasse
Onderlinge Competitie Mosan Luik Blitz Belgie 1976
Blitz kampioenschap van Belgie 1975, 1e klasse
Halve Finale voor het kampioenschap van Belgie 1975, Halve Finale A
IT Bevrijdingstoernooi Eindhoven PSV Dammen Eindhoven 1975, Finale A
IT Brabo Damdag der Honderd Belgie 1975, Groep A1
Kampioenschap van Belgie 1975, 1e klasse
NT Vriendentoernooi Damier Bruxellois Belgie 1975
Onderlinge Competitie Mosan Luik Belgie 1975, Hoofdklasse
Open kampioenschap Mosan Luik Belgie 1975
Suikertoernooi Noord-Holland 1975, Groep B
Blitz kampioenschap van Belgie 1974, 1e klasse
Europees Kampioenschap Arco Buitenland 1974
IT Brabo Damdag der Honderd Belgie 1974, Groep A2
Kampioenschap van Belgie 1974, 1e klasse
Kloksimultaan meerdaagse Damier Bruxellois Belgie 1974, Finale A
Kloksimultaan meerdaagse Damier Bruxellois Belgie 1974, Finale
Kloksimultaan zesdaagse Belgie 1974
Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois Blitz Belgie 1974, Blitz
Onderlinge Competitie Mosan Luik Belgie 1974, Halve Finale A
Onderlinge Competitie Mosan Luik Belgie 1974, Hoofdklasse
Onderlinge Competitie Mosan Luik Blitz Belgie 1974, Blitz
Onderlinge Competitie Mosan Luik Blitz Belgie 1974, Rapid
Suikertoernooi Noord-Holland 1974, Hoofdklasse
Blitz kampioenschap van Belgie 1973, 1e klasse
IT Brabo Damdag der Honderd Belgie 1973, Groep A
Kampioenschap van Belgie 1973, 1e klasse
KSH-toernooi Groningen 1973, Hoofdklasse
Onderlinge Competitie Mosan Luik Belgie 1973, Hoofdklasse
Simultaan Harm Wiersma Woluwe (Sint-Pierre) Belgie 1973
Suikertoernooi Noord-Holland 1973, Groep B
Blitz kampioenschap van Belgie 1972, 1e klasse
Kampioenschap van Belgie 1972, 1e klasse
Suikertoernooi Noord-Holland 1972, Hoofdklasse
Blitz kampioenschap van Belgie 1971, 1e klasse
Kampioenschap van Belgie 1971, 1e klasse
KSH-toernooi Groningen 1971, Hoofdklasse
Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois Belgie 1971
Blitz kampioenschap van Belgie 1970, 1e klasse
Kampioenschap van Belgie 1970, 1e klasse
Open NK KNDB 1970
Blitz kampioenschap van Belgie 1969, 1e klasse
Halve Finale voor het kampioenschap van Belgie 1969, Halve Finale B
Blitz kampioenschap van Belgie 1968, 1e klasse
Kampioenschap van Belgie 1968, 2e klasse
Blitz kampioenschap van Belgie 1967, 2e klasse
Jeugdkampioenschap van Belgie 1967
Simultaan Mosan Luik door Joseph Demesmaecker Belgie 1967
Gespeeld bij:
DVS Schaesberg