Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Zuid-Holland
Deelnames in teamtoernooien
Arjen de Mooij
KNDB-rating 1-7-2023:
1292
Virtuele KNDB-rating:
1294
D
1629
uitslagen
in database.
862 - 1029 (Perc. 59.7%)*
* 767 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
515
applets
in database.
9
applets
in Diversen.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
10996
01-04-2024:
2168
(327)
Lijst:
a
Speler bij:
RDC Rijnsburg
Samen Sterk
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Onderlinge Competitie Samen Sterk 2024/2025
Finale NK Sneldammen KNDB 2024, Groep A2
Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2024
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2024, Groep A
Simultaan Koos van Amerongen Samen Sterk 2024
Simultaan Martin van der Sluis Samen Sterk 2024
Sytze Terpstra Blitztoernooi DamCombinatie Fryslan 2024, Groep A
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2023, Groep A
Zomercompetitie LDG Leiden 2023
Onderlinge Competitie Samen Sterk 2023/2024
Piet van Egmond Trofee RDC Rijnsburg 2023/2024
Finale B Onderlinge Competitie Samen Sterk 2023
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2023
Finale A Onderlinge Competitie Samen Sterk 2022
Kloksimultaan Jasper Lemmen Samen Sterk 2022
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2022, Groep A
Zomercompetitie LDG Leiden 2022
Piet van Egmond Trofee RDC Rijnsburg 2022/2023
Voorronde Onderlinge Competitie Samen Sterk 2022/2023
Metaldammen Samen Sterk 2022, Finale B
Rapidtoernooi, 10e editie DamCombinatie Fryslan 2022, Groep A
Rapid competitie Samen Sterk 2021
Simultaan Wouter Morssink Samen Sterk 2021
Zomercompetitie LDG Leiden 2021
Piet van Egmond Trofee RDC Rijnsburg 2021/2022
Voorronde Onderlinge Competitie Samen Sterk 2021/2022
Piet van Egmond trofee RDC Rijnsburg 2020
Simultaan Kees Thijssen LDG Leiden 2020
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2019, Hoofdklasse
Metaldammen (finale) Samen Sterk 2019, Finale B
Metaldammen (voorronde) Samen Sterk 2019
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2019, Groep A
Piet van Egmond Trofee RDC Rijnsburg 2019
Zomercompetitie LDG Leiden 2019
Zomercompetitie Samen Sterk 2019
Kampioenschap van RDC Rijnsburg 2019, Groep A
Theo Tielrooijtoernooi Haarlemse Damclub 2019
Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2018, Hoofdklasse
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2018, Groep A
Zomercompetitie LDG Leiden 2018
Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2018/2019, Hoofdklasse
Piet van Egmond Trofee RDC Rijnsburg 2018/2019
Carnavalsdammen RDC Rijnsburg 2018
Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2018
Kampioenschap van RDC Rijnsburg 2018, Groep A
Metaldammen Samen Sterk 2018, Groep A
NK Sneldammen KNDB 2018, Groep A2
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2018, Algemeen
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2018, Groep A
Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2017, Hoofdklasse
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2017, Groep A
Zomercompetitie LDG Leiden 2017
Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2017/2018, Hoofdklasse
Piet van Egmond Trofee RDC Rijnsburg 2017/2018
Jubileumtoernooi 100 jaar Den Haag 2017, Groep A
Kampioenschap van RDC Rijnsburg 2017, Groep A
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2017, Algemeen
Voorronde Metaldammen Samen Sterk 2017
Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2016, Hoofdklasse
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2016, Ereklasse
Piet van Egmond Trofee RDC Rijnsburg 2016
Zomercompetitie LDG Leiden 2016
Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2016/2017, Hoofdklasse
Kampioenschap van RDC Rijnsburg 2016, Groep A
Metaldammen Samen Sterk 2016
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2016, Algemeen
Rock & Roll Damtoernooi Wapenveld Overijssel 2016, Algemeen
Finalepoules Damnacht Witte van Moort Westerhaar 2015, Finale B
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2015, Hoofdklasse
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2015, Groep A
Rock & Roll Damtoernooi Wapenveld Overijssel 2015
Voorrondes Damnacht Witte van Moort Westerhaar 2015
Zomercompetitie LDG Leiden 2015
Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2015/2016, Hoofdklasse
Kampioenschap van RDC Rijnsburg 2015, Groep A
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2015, Algemeen
Simultaan Ndjofang - RDC Rijnsburg 2015
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2014, Hoofdklasse
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2014, Groep A
Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2014/2015, Hoofdklasse
Kampioenschap van RDC Rijnsburg 2014, Groep A
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2014, Algemeen
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2014, Groep A
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2014, Groep A
Damnacht van Lent 2013, Finale B
Damnacht van Lent 2013, Voorronde A
Rock & Roll Toernooi Tilburg Noord-Brabant 2013, Groep A
Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2013/2014, Hoofdklasse
Kampioenschap van RDC Rijnsburg 2013, Groep A
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2013
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2012, Ereklasse
Rabobank Toernooi RDC Rijnsburg 2012, Hoofdklasse
Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2012/2013, Hoofdklasse
Kampioenschap van RDC Rijnsburg 2012, Groep A
Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2012, Groep A
Sneldamkampioenschap RDC Rijnsburg 2012, Hoofdklasse
Jubileum Damnacht WSDV Wageningen 2011, Groep A
Jubileumtoernooi 65 jaar Samen Sterk 2011, Groep A
Paassneldamtoernooi Amsterdam Noord-Holland 2011
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2011, Algemeen
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2010, Hoofdklasse
Dammen aan de Waal Lent 2010, Groep A
Jubileumtoernooi RDC Rijnsburg 2010, Groep A
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2010
Damnacht HDC Hoogeveen 2009, Groep C
Damnacht Voorronde HDC Hoogeveen 2009
Mello Koolman Het Noorden 2009, Groep A
Nijmegen Open NK KNDB 2009, Groep B
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2009, Algemeen
Golden Prague Buitenland 2008
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2008, Algemeen
Provinciaal Kampioenschap Gelderland 2007
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2007, Studenten
Brunssum Open Limburg 2006
Experi Dammen vd Toekomst DOS Delft 2006
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2006, Studenten
Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2006
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2005, Studenten
Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2005, Hoofdklasse
Axioma Open NK KNDB 2004, Groep B
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2004, Groep C
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2004, Studenten
Axioma Orap Open West-Holland 2003
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2003, Studenten
Ordina Open Gelderland 2002
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2002, Hoofdklasse
Golden Prague Buitenland 2002
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2002, Groep A
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2002, Studenten
EK Boys Juniors Tuchola Buitenland 2001
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2001, Barrage
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2001, Junioren
Provinciaal Kampioenschap Midden-Holland 2001
WK Juniors Parthenay Buitenland 2001
Brunssum Open Limburg 2000
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2000, Junioren
Provinciaal Kampioenschap Midden-Holland 2000
Halve Finale NK Junioren KNDB 2000, Groep C
Halve Finale NK Junioren KNDB 1999, Groep C
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1999
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1999, Algemeen
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1998, Algemeen
The Hague Open NK KNDB 1998
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1997
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1997, Algemeen
The Hague Open West-Holland 1997
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1996
NK Pupillen Algemeen KNDB 1994
Gespeeld bij:
Heijmans Excelsior Rosmalen
Killer club
LDG Leiden
Lent