Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Zuid-Holland
Deelnames in teamtoernooien
Daniël Boom
KNDB-rating 1-7-2023:
929
Virtuele KNDB-rating:
921
D
1164
uitslagen
in database.
604 - 575 (Perc. 47.6%)*
* 560 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
115
applets
in database.
1
applets
in Diversen.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
13368
01-04-2024:
1898
(1679)
Lijst:
a
Speler bij:
RDC Rijnsburg
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Finale NK Sneldammen KNDB 2024, Groep B3
Halve Finale NK Sneldammen Categorie B KNDB 2024
Kampioenschap van RDC Rijnsburg 2024, Groep B1
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2024, Groep B
Sneldammen RDC Rijnsburg 2024, Groep B
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2023, Hoofdklasse
Wereldrecordpoging Kloksimultaan Martijn van IJzendoorn Zuid-Holland 2023
Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2023/2024, 1e klasse
Piet van Egmond Trofee RDC Rijnsburg 2023/2024
Finale NK Sneldammen KNDB 2023, Groep B3
Halve Finale NK Sneldammen Categorie B KNDB 2023
Kampioenschap van RDC Rijnsburg 2023, Groep B
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2023, Groep B
Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2022, 1e klasse
Piet van Egmond Trofee RDC Rijnsburg 2022/2023
Kampioenschap van RDC Rijnsburg 2022, Groep B1
Openlucht Sneldamtoernooi THO Den Haag Zuid-Holland 2021, Groep B
Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2021/2022, Hoofdklasse
Piet van Egmond Trofee RDC Rijnsburg 2021/2022
Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2020, Hoofdklasse
Piet van Egmond trofee RDC Rijnsburg 2020
Simultaan Richard Kromhout RDC Rijnsburg 2020
Rabobank Zomertoernooi RDC Rijnsburg 2020/2021
Kampioenschap van RDC Rijnsburg 2020, Groep B
Damevenement Delft/Wateringen Piet Helderman Dampromotie 2019, Groep B
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2019, 1e klasse
Metaldammen (finale) Samen Sterk 2019, Finale D
Metaldammen (voorronde) Samen Sterk 2019
Piet van Egmond Trofee RDC Rijnsburg 2019
Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2019/2020, 1e klasse
Kampioenschap van RDC Rijnsburg 2019, Groep B
Sneldammen RDC Rijnsburg 2019
Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2018, 1e klasse
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2018, Groep B
Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2018/2019, 1e klasse
Piet van Egmond Trofee RDC Rijnsburg 2018/2019
Kampioenschap van RDC Rijnsburg 2018, Groep B
Metaldammen Samen Sterk 2018, Groep C
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2018, Groep B
Sneldammen RDC Rijnsburg 2018
Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2017, 1e klasse
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2017, Groep B
Rabobank Toernooi RDC Rijnsburg 2017, Hoofdklasse
Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2017/2018, 1e klasse
Piet van Egmond Trofee RDC Rijnsburg 2017/2018
Jubileumtoernooi 100 jaar Den Haag 2017, Groep C
Kampioenschap van RDC Rijnsburg 2017, Groep B
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2016, Groep B
Piet van Egmond Trofee RDC Rijnsburg 2016
Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2016/2017, 1e klasse
Halve Finale NK Sneldammen Categorie C KNDB 2016
Kampioenschap van RDC Rijnsburg 2016, Groep B
NK Sneldammen KNDB 2016, Groep C3
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2016, Groep C
Simultaan Wouter Sipma bij RDC Rijnsburg 2016
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2015, 2e klasse
Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2015/2016, Hoofdklasse
Kampioenschap van RDC Rijnsburg 2015, Groep B
Simultaan Ndjofang - RDC Rijnsburg 2015
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2014, Groep C
Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2014/2015, 1e klasse
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2014, Groep B
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2013, Groep B
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2013, Groep B
Jubileumtoernooi Damclub Den Haag 2012, 2e klasse
Wereldrecordpoging Blindsimultaan Gouda Zuid-Holland 2012
Sneldamtoernooi DOS Delft 2012/2013
Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2012, Groep B
Sneldamkampioenschap van Westland 2012, Groep B
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2011, Hoofdklasse
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2011, Groep B
Kampioenschap van Westland 2011, Promotieklasse
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2011, Groep B
Sneldamkampioenschap van Westland 2011, Groep B
Delfts Damfestival C-D DOS Delft 2010, Groep D
Disco Blitz Zuid-Holland 2010, Groep C
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2010, Promotieklasse
Park Blitz Zuid-Holland 2010, Groep C
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2010, Groep B
The Hague Open Zuid-Holland 2010, Groep E
Kampioenschap van Westland 2010, 1e klasse
Sneldamkampioenschap van Westland 2010, Groep B
Sneldammen DMH/WHDB West-Holland 2010, Groep B
Delfts Damfestival C-D DOS Delft 2009, Groep D
Disco Blitz West-Holland 2009, Groep D
DNC Open West-Holland 2009, Groep E
Park Blitz West-Holland 2009, Groep D
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2009, Groep B
WHDB Cup Den Haag 2009/2010, Groep A
Kampioenschap van Westland 2009, Promotieklasse
WHDB/DMH Sneldammen West-Holland 2009, Groep B
DNC Open NK KNDB 2008, Groep C
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2008, Hoofdklasse
Piet Helderman Toernooi West-Holland 2008, Groep C
Kampioenschap van Westland 2008, 1e klasse
DNC Open West-Holland 2007, Groep E
Kampioenschap van Westland 2007, 1e klasse B
Axioma Open West-Holland 2005, Groep E
Axioma Orap Open West-Holland 2003
Orap Open West-Holland 2002
Orap Open NK KNDB 2001
Gespeeld bij:
VELO Wateringen
Westland