Participated in the following individual tournaments: |
Clubcompetition Samen Sterk 2024/2025 | |
Metaldraughts (finals) Samen Sterk 2024, Finale A | |
Metal Draughts (prelimenaries) Samen Sterk 2024 | |
Cupcompetition Samen Sterk 2024 | |
Simultaan Koos van Amerongen Samen Sterk 2024 | |
Oefensimultaan Martijn van IJzendoorn Damlust Gouda 2023 | |
End of Year Tournament Samen Sterk 2023, Groep A | |
Simultaan Steven den Hollander Samen Sterk 2023 | |
Terrace Checkers Genk Belgium 2023 | |
WorldCup *** Riga Open Latvia 2023 | |
Summercompetition Leids Damgenootschap Leiden 2023 | |
Clubcompetition Samen Sterk 2023/2024 | |
Final Clubcompetition Samen Sterk 2023 | |
Metaldraughts (finals) Samen Sterk 2023, Finale B | |
Metal Draughts (prelimenaries) Samen Sterk 2023 | |
Simultane Jan Groenendijk Leids Damgenootschap Leiden 2023 | |
Sytze Terpstra Blitztoernooi (finale) DamCombinatie Fryslân 2023, Finale A | |
Sytze Terpstra Blitztoernooi (voorronde) DamCombinatie Fryslân 2023, Groep A | |
Final B Clubcompetition Samen Sterk 2022 | |
Clocksimultane Jasper Lemmen Samen Sterk 2022 | |
End of Year Tournament Samen Sterk 2022, Groep A | |
Simultane Wouter Morssink Samen Sterk 2022 | |
Theo Tielrooij Tournament Haarlemse Damclub 2022 | |
LDG summer Leids Damgenootschap Leiden 2022 | |
Clubcompetition Leids Damgenootschap Leiden 2022/2023 | |
Preliminary Rounds Clubcompetition Samen Sterk 2022/2023 | |
Clocksimultane Casper Remeijer Leids Damgenootschap Leiden 2022 | |
Metal Draughts Samen Sterk 2022, Finale A | |
Rapidtournament, 10th edition DamCombinatie Fryslân 2022, Groep A | |
Hoogeveen Open HDC Hoogeveen 2021 | |
Rapid championship Samen Sterk 2021 | |
Simultane Rick Hakvoort Samen Sterk 2021 | |
Simultaan Wouter Morssink Samen Sterk 2021 | |
Summer competition Leids Damgenootschap Leiden 2021 | |
Preliminary Rounds Club Competition Samen Sterk 2021/2022 | |
Simultaan Erno Prosman Samen Sterk 2020 | |
Simultaan Micha van Tol Samen Sterk 2020 | |
Simultaan Steven den Hollander Samen Sterk 2020 | |
Voorronde Onderlinge Competitie Samen Sterk 2020 | |
Summer competition Leids Damgenootschap Leiden 2020 | |
Final Clubcompetition Samen Sterk 2020, Finale A | |
Semi finals Dutch Championship KNDB 2020, Groep A | |
Rapid championship Samen Sterk 2020 | |
Simultaan Kees Thijssen Leids Damgenootschap Leiden 2020 | |
Brunssum Open Limburg 2019 | |
Mello Koolman Damgenootschap Het Noorden 2019, Groep B | |
Metal Draughts (finals) Samen Sterk 2019, Finale B | |
Metal Draughts (prelimenaries) Samen Sterk 2019 | |
End of Year tournament Samen Sterk 2019, Groep A | |
Preliminaries Clubcompetition Samen Sterk 2019 | |
RotterDamsOpen Loze club 2019 | |
Summer competition Samen Sterk 2019 | |
Summer competition Leids Damgenootschap Leiden 2019 | |
Summer Rapid 020 2019 | |
Final Clubcompetition Samen Sterk 2019, Finale B | |
Semi finals Dutch Championship KNDB 2019, Groep D | |
Joop Meure Tournament Haarlemse Damclub 2019, Ereklasse | |
Meuleman Engineering sneldamtoernooi NK junioren Witte van Moort Westerhaar 2019 | |
Eastertournament Amsterdam Noord-Holland 2019 | |
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2019, Groep A | |
Salou Open Buitenland 2019 | |
Theo Tielrooij Tournament Haarlemse Damclub 2019 | |
Twelve of Brussels Belgium 2019 | |
Brunssum Dutch Open KNDB 2018 | |
Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2018, Hoofdklasse | |
End of Year tournament Samen Sterk 2018, Groep A | |
RotterDamsOpen Loze club 2018 | |
QL Samen Sterk 2018 | |
Summer competition Leids Damgenootschap Leiden 2018 | |
Summer Rapid 020 2018 | |
Piet van Egmond Trophy RDC Rijnsburg 2018/2019 | |
Golden Prague Buitenland 2018 | |
Semi finals Dutch Championship KNDB 2018, Groep A | |
Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2018 | |
Metal Draughts Samen Sterk 2018, Groep A | |
Meuleman Engineering sneldamtoernooi NK junioren Witte van Moort Westerhaar 2018, Finale A | |
NK Sneldammen KNDB 2018, Groep A3 | |
Onderlinge Competitie Voorjaar Witte van Moort Westerhaar 2018, Hoofdklasse | |
Eastertournament Amsterdam Noord-Holland 2018, Algemeen | |
Provincial Championship Overijssel 2018, Hoofdklasse | |
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2018, Groep A | |
Theo Tielrooij Tournament Haarlemse Damclub 2018 | |
Summer competition Samen Sterk 2018 | |
Brunssum Dutch Open KNDB 2017 | |
Onderlinge Competitie Najaar Witte van Moort Westerhaar 2017, Hoofdklasse | |
End of Year tournament Samen Sterk 2017, Groep A | |
RotterDamsOpen Loze club 2017 | |
Zomercompetitie Leids Damgenootschap Leiden 2017 | |
Summer competition Samen Sterk 2017 | |
Summer Rapid 020 2017 | |
Piet van Egmond Trofee RDC Rijnsburg 2017/2018 | |
Damfeest Asgar Dordrecht Z-Holland Zuid 2017, Groep A | |
Semi finals Dutch Championship KNDB 2017, Groep A | |
Jubileumtoernooi 100 jaar Damclub Den Haag 2017, Groep A | |
Eastertournament Amsterdam Noord-Holland 2017, Algemeen | |
Theo Tielrooij tournament Haarlemse Damclub 2017 | |
Prelimenary Metal Draughts Samen Sterk 2017 | |
Brunssum Open Limburg 2016 | |
Dijks Leijssen Advocaten & Rechtsanwälte Damdag Westerhaar Overijssel 2016, Hoofdklasse A | |
Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2016, Hoofdklasse | |
End of year tournament Samen Sterk 2016, Groep A | |
Piet van Egmond Trofee RDC Rijnsburg 2016 | |
Blitz Brunssum Open Limburg 2016 | |
Summer competition Leids Damgenootschap Leiden 2016 | |
Club Championship RDC Rijnsburg 2016/2017, Hoofdklasse | |
Championship of RDC Rijnsburg 2016, Groep A | |
Metal Draughts Samen Sterk 2016 | |
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2016, Groep A | |
Simultaan Wouter Sipma bij RDC Rijnsburg 2016 | |
Blitz Dutch Championship Juniors Witte van Moort Westerhaar 2016 | |
Finalepoules Damnacht Witte van Moort Westerhaar 2015, Finale B | |
End of year tournament Samen Sterk 2015, Groep A | |
Rock & Roll Draughts Tournament Wapenveld Overijssel 2015 | |
Voorrondes Damnacht Witte van Moort Westerhaar 2015 | |
Zomercompetitie Leids Damgenootschap Leiden 2015 | |
Clubchampionship RDC Rijnsburg 2015/2016, Hoofdklasse | |
Championship of RDC Rijnsburg 2015, Groep A | |
Eastertournament Amsterdam Noord-Holland 2015, Studenten | |
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2015, Groep A | |
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2015, Groep A | |
Simultaan Ndjofang - RDC Rijnsburg 2015 | |
Sneldammen NK Junioren Witte van Moort Westerhaar 2015 | |
Blitz Heerhugowaard Open Noord-Holland 2014, Groep I | |
Brunssum Open Limburg 2014 | |
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2014, Hoofdklasse | |
End of year tournament Samen Sterk 2014, Groep B | |
Voorronden Damnacht Witte van Moort Westerhaar 2014 | |
Clubcompetition RDC Rijnsburg 2014/2015, Hoofdklasse | |
Eastertournament Amsterdam Noord-Holland 2014, Studenten | |
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2014, Groep A | |
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2014, Groep A | |
Blitzchampionship of RDC Rijnsburg 2014 | |
Blitztournament NK Junioren Witte van Moort Westerhaar 2014 | |
Nijmegen Open Gelderland 2013 | |
End of year tournament Samen Sterk 2013, Groep B | |
Rock & Roll Tournament Tilburg Noord-Brabant 2013, Groep A | |
Summer Competition Leids Damgenootschap Leiden 2013 | |
Club Championship RDC Rijnsburg 2013/2014, Hoofdklasse | |
Semi-finals Dutch Championship Juniors Den Ilp KNDB 2013 | |
Championship of RDC Rijnsburg 2013, Groep A | |
Dutch Championship Juniors KNDB 2013 | |
Dutch Championship Blitz Youth KNDB 2013, Junioren B | |
Paaseitoernooi DOS Delft 2013 | |
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2013, Junioren | |
Voorronden NK Sneldammen Jeugd KNDB 2013, Junioren C | |
Georgievtournament RDC Rijnsburg 2012 | |
Johan Kromhout Tournament RDC Rijnsburg 2012, 1e klasse | |
MTB Open International Drenthe 2012 | |
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2012, Groep B | |
Rabobank Tournament RDC Rijnsburg 2012, Hoofdklasse | |
WC Juniors Boys Hijken DTC 2012 | |
Cupcompetition RDC Rijnsburg 2012/2013 | |
Clubchampionship RDC Rijnsburg 2012/2013, Hoofdklasse | |
Halve Finale NK Junioren Katwijk KNDB 2012 | |
Championship of RDC Rijnsburg 2012, Groep A | |
Dutch Championship Juniors KNDB 2012 | |
Dutch Championship Blitz Youth KNDB 2012, Junioren B | |
Oefenblindsimultaan Erno Prosman Delft Zuid-Holland 2012 | |
Open Blitz-NK Juniors Witte van Moort Westerhaar 2012 | |
Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2012, Junioren | |
Semi-finales Dutch Blitzchampionship Youth KNDB 2012, Junioren C | |
Blitzchampionship RDC Rijnsburg 2011 | |
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2011 | |
Incasso Divisie Draughtsnight Hoogeveen Drenthe 2011, Groep B | |
Incasso Divisie Draughtsnight Hoogeveen qualifiers Drenthe 2011 | |
Johan Kromhout Tournament RDC Rijnsburg 2011, 1e klasse | |
Draughtsnight Wageningse Schaak & Damvereniging 2011, Groep B | |
Jubilee 65 year tournament Samen Sterk 2011, Groep B | |
Zenderstad 50 years young Zenderstad IJsselstein 2011, Groep B | |
Club Championship RDC Rijnsburg 2011/2012, Hoofdklasse | |
SF Dutch Championship Juniors KNDB 2011, Groep C | |
Championship of RDC Rijnsburg 2011, Groep B | |
Dutch Blitzchampionship Youth KNDB 2011, Junioren B | |
Provincial Youthchampionship Zuid-Holland 2011, Junioren | |
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2011, Junioren | |
Salou Open Buitenland 2011 | |
Blitz Salou Open Buitenland 2011 | |
Voorronden NK Sneldammen Jeugd KNDB 2011, Junioren D | |
Jeugdtoernooi Hazerswoude Zuid-Holland 2010, Junioren | |
Johan Kromhout Tournament RDC Rijnsburg 2010, Jeugdklasse | |
Blitztournament of Damclub IJmuiden 2010, Hoofdklasse | |
The Hague Open Zuid-Holland 2010, Groep F | |
Club Championship RDC Rijnsburg 2010/2011, Hoofdklasse | |
SF Dutch Championship Cadets KNDB 2010, Groep A | |
Jubileumtoernooi RDC Rijnsburg 2010, Groep B | |
Championship of RDC Rijnsburg 2010, Groep B | |
Dutch Championship Blitz Youth KNDB 2010, Aspiranten A | |
Provincial Youth Championship Midden-Holland 2010, Aspiranten | |
Blitz Championship RDC Rijnsburg 2010, 1e klasse | |
Sneldammen Aspiranten/Junioren DMH/WHDB West-Holland 2010 | |
Johan Kromhout Tournament RDC Rijnsburg 2009, Jeugdklasse | |
Dutch Championship Rapid C KNDB 2009 | |
Club Championship RDC Rijnsburg 2009/2010, 1e klasse | |
SF Dutch Championship Cadets KNDB 2009, Groep A | |
WHDB/DMH Sneldammen Jeugd West-Holland 2009, Aspiranten | |
Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2008, Aspiranten C | |