Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Zuid-Holland
Deelnames in teamtoernooien
Ali Fthalla
1158
uitslagen
in database.
436 - 521 (Perc. 59.7%)*
* 722 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
240
applets
in database.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
16302
01-04-2024:
2158
(362)
Lijst:
a
Speler bij:
ADC Alphen aan den Rijn
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Finale B Onderlinge Competitie Samen Sterk 2022
Voorronde Onderlinge Competitie Samen Sterk 2022/2023
Rapid competitie Samen Sterk 2021
Voorronde Onderlinge Competitie Samen Sterk 2021/2022
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2020, Finale B
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2019, Groep A
Voorronde Onderlinge Competitie Samen Sterk 2019
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2019, Finale B
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2018, Groep A
Onderlinge Competitie ADC Alphen aan den Rijn 2018/2019
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2018, Finale B
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2017, Groep A
Voorronde Onderlinge Competitie Samen Sterk 2017
Zomercompetitie Samen Sterk 2017
Zomercompetitie LDG Leiden 2017
Zomercompetitie LDG Leiden 2016
Zomercompetitie Samen Sterk 2016
Onderlinge Competitie ADC Alphen aan den Rijn 2016/2017
Voorronden Onderlinge Competitie Samen Sterk 2016/2017
Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2016
NK Sneldammen KNDB 2016, Groep A3
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2016, Groep A
Finalepoules Damnacht Witte van Moort Westerhaar 2015, Finale B
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2015, Hoofdklasse
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2015, Groep A
Voorrondes Damnacht Witte van Moort Westerhaar 2015
Onderlinge Competitie ADC Alphen aan den Rijn 2015/2016
Voorronden Onderlinge Competitie Samen Sterk 2015/2016
Blitz Heerhugowaard Open Noord-Holland 2014, Groep H
Onderlinge Competitie ADC Alphen aan den Rijn 2014/2015
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2014, Finale A
Halve Finale NK Junioren KNDB 2014, Halve Finale B
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2014
NK Sneldammen Jeugd KNDB 2014, Junioren A
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2014, Studenten
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2014, Groep A
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2014, Groep A
Sneldammen NK Junioren Witte van Moort Westerhaar 2014
Voorronden NK Sneldammen Jeugd KNDB 2014, Junioren D
Blitz Heerhugowaard Open Noord-Holland 2013, Groep E
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2013, Finale A
Heerhugowaard Open NK KNDB 2013
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2013, 1e klasse
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2013, Groep A
World Cup Wageningen Gelderland 2013
Zomercompetitie Samen Sterk 2013
Onderlinge Competitie ADC Alphen aan den Rijn 2013/2014
Voorronden Onderlinge Competitie Samen Sterk 2013/2014
Halve Finale NK Junioren Den Ilp KNDB 2013
NK Kwalificatietoernooi Delft/Schiedam KNDB 2013
NK Sneldammen Jeugd KNDB 2013, Junioren A
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2013, Junioren
Brunssum Open Limburg 2012
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2012
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2012, 1e klasse
NK Rapid Groep A KNDB 2012
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2012, Ereklasse
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2012, Groep B
Zomercompetitie Samen Sterk 2012
Voorronden Onderlinge Competitie Samen Sterk 2012/2013
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2012, Groep A
Golden Prague Buitenland 2012
Halve Finale NK Junioren Katwijk KNDB 2012
Joop Meure Toernooi Haarlemse Damclub 2012, Ereklasse
Memorial Sranti 2012, Groep B
Brunssum Open NK Limburg 2011
EK Boys Cadets Tallinn Buitenland 2011
EK Jeugd B16 Sneldammen Tallinn Buitenland 2011
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2011
Incasso Divisie Damnacht Hoogeveen Drenthe 2011, Groep B
Incasso Divisie Damnacht Hoogeveen voorrondes Drenthe 2011
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2011, 1e klasse
Jubileum Damnacht WSDV Wageningen 2011, Groep B
Jubileumtoernooi 65 jaar Samen Sterk 2011, Groep B
Klaas Hazendonk / 75 jaar Denk en Zet Denk en Zet Culemborg 2011, Hoofdklasse
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 2011
NK Rapid Groep B KNDB 2011
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2011, Hoofdklasse
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2011, Groep B
WK Cadets Boys Ulaanbaatar Buitenland 2011
Zenderstad 50 jaar jong Zenderstad 2011, Groep B
Zomercompetitie Samen Sterk 2011
Bekercompetitie Samen Sterk 2011/2012
Rapid Onderlinge Competitie Samen Sterk 2011/2012
Sneldam Onderlinge Competitie Samen Sterk 2011/2012
Voorronde onderlinge competitie Samen Sterk 2011/2012
Barrage HF Junioren IJsselstein KNDB 2011
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2011, Groep B
Halve Finale NK Aspiranten Den Haag KNDB 2011
Halve Finale NK Junioren KNDB 2011, Groep B
Internationaal Jeugddamtoernooi Berlijn Buitenland 2011
Jeugdtoernooi Stolwijk Aspiranten Zuid-Holland 2011
NK Sneldammen Jeugd KNDB 2011, Aspiranten B
Provinciaal Jeugdkampioenschap Zuid-Holland 2011, Junioren
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2011, Aspiranten
Voorronden NK Sneldammen Jeugd KNDB 2011, Aspiranten B
Brunssum Open NK Limburg 2010
Delfts Damfestival E-G DOS Delft 2010, Groep E
Disco Blitz Zuid-Holland 2010, Groep C
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2010, Hoofdklasse
Park Blitz Zuid-Holland 2010, Groep C
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2010, Groep C
Rapid Onderlinge Competitie Samen Sterk 2010
The Hague Open Zuid-Holland 2010, Groep F
Voorronde onderlinge competitie Samen Sterk 2010
Zomercompetitie Samen Sterk 2010
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2010, Groep A
Halve Finale NK Aspiranten KNDB 2010, Groep C
NK Sneldammen Jeugd KNDB 2010, Aspiranten A
Provinciaal Jeugdkampioenschap Midden-Holland 2010, Aspiranten
Sneldammen Aspiranten/Junioren DMH/WHDB West-Holland 2010
Delfts Damfestival E-F-G DOS Delft 2009, Groep E
Delfts Damfestival Jeugd DOS Delft 2009
DNC Open West-Holland 2009, Groep F
Nijmegen Open NK KNDB 2009, Groep E
Rapid Onderlinge Competitie Samen Sterk 2009/2010
Voorronden Onderlinge Competitie Samen Sterk 2009/2010
WHDB Cup Den Haag 2009/2010, Groep A
WHDB Cup Scheveningen 2009/2010, Groep A
WHDB/DMH Sneldammen Jeugd West-Holland 2009, Aspiranten
DNC Open NK KNDB 2008, Groep E
Gespeeld bij:
LDG Leiden
Samen Sterk
Team Ali
Zuid Holland