Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien: |
Onderlinge Competitie Damlust Gouda 2024/2025 | |
Onderlinge Competitie Samen Sterk 2024/2025 | |
Metaldammen (finale) Samen Sterk 2024, Finale A | |
Metaldammen (voorronde) Samen Sterk 2024 | |
Onderlinge Bekercompetitie Samen Sterk 2024 | |
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2024, Groep A | |
Sneldamkampioenschap Damlust Gouda 2024 | |
Brunssum Open Limburg 2023 | |
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2023 | |
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2023, Groep A | |
Simultaan Martin van der Sluis Samen Sterk 2023 | |
Onderlinge Competitie Damlust Gouda 2023/2024 | |
Onderlinge Competitie Samen Sterk 2023/2024 | |
Finale B Onderlinge Competitie Samen Sterk 2023 | |
Hein 80-toernooi LDG Leiden 2023 | |
Metaldammen (finale) Samen Sterk 2023, Finale B | |
Metaldammen (voorronde) Samen Sterk 2023 | |
Simultaan Erno Prosman Damlust Gouda 2023 | |
Simultaan Jan Groenendijk LDG Leiden 2023 | |
Brunssum Open Limburg 2022 | |
Finale A Onderlinge Competitie Samen Sterk 2022 | |
Finale B Onderlinge Competitie Samen Sterk 2022 | |
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2022 | |
Jubileumtoernooi ADC Alphen aan den Rijn 2022, Groep A | |
Kloksimultaan Jasper Lemmen Samen Sterk 2022 | |
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2022, Groep A | |
Simultaan Wouter Morssink Samen Sterk 2022 | |
Onderlinge Competitie Damlust Gouda 2022/2023 | |
Voorronde Onderlinge Competitie Samen Sterk 2022/2023 | |
Metaldammen Samen Sterk 2022, Finale A | |
Brunssum Open Limburg 2021 | |
EK Blitz onder 27 Buitenland 2021 | |
EK Rapid onder 27 Buitenland 2021 | |
Europees Kampioenschap onder 27 Buitenland 2021 | |
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2021 | |
Rapid competitie Samen Sterk 2021 | |
Simultaan Rick Hakvoort Samen Sterk 2021 | |
Simultaan Wouter Morssink Samen Sterk 2021 | |
Voorronde Onderlinge Competitie Samen Sterk 2021/2022 | |
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2020 | |
Simultaan Erno Prosman Samen Sterk 2020 | |
Simultaan Martin van der Sluis Samen Sterk 2020 | |
Simultaan Steven den Hollander Samen Sterk 2020 | |
Voorronde Onderlinge Competitie Samen Sterk 2020 | |
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2020, Finale B | |
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2020, Finale A | |
Brunssum Open Limburg 2019 | |
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2019 | |
Metaldammen (finale) Samen Sterk 2019, Finale A | |
Metaldammen (voorronde) Samen Sterk 2019 | |
Voorronde Onderlinge Competitie Samen Sterk 2019 | |
Zomercompetitie Samen Sterk 2019 | |
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2019, Finale B | |
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2019, Finale A | |
Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2019 | |
Joop Meure Toernooi Haarlemse Damclub 2019, Ereklasse | |
Meuleman Engineering sneldamtoernooi NK junioren Witte van Moort Westerhaar 2019 | |
NK Sneldammen KNDB 2019, Groep A2 | |
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2019, Groep A | |
EK Boys Juniors Vilnius Buitenland 2018 | |
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2018 | |
Voorronde Onderlinge Competitie Samen Sterk 2018 | |
WK Juniors Boys Gomel Buitenland 2018 | |
Onderlinge Competitie ADC Alphen aan den Rijn 2018/2019 | |
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2018, Finale B | |
Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2018 | |
Metaldammen Samen Sterk 2018, Groep B | |
Meuleman Engineering sneldamtoernooi NK junioren Witte van Moort Westerhaar 2018, Finale A | |
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2018 | |
NK Sneldammen Junioren KNDB 2018 | |
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2018, Groep A | |
Zomercompetitie Samen Sterk 2018 | |
Brunssum Open NK KNDB 2017 | |
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2017 | |
Voorronde Onderlinge Competitie Samen Sterk 2017 | |
WK Juniors Boys Dabki Buitenland 2017 | |
Zomercompetitie Samen Sterk 2017 | |
Finale NK Sneldammen Junioren KNDB 2017 | |
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2017, Finale B | |
Halve Finale NK Junioren KNDB 2017, Halve Finale B | |
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2017 | |
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2017, Junioren | |
Voorronde Metaldammen Samen Sterk 2017 | |
Blitz Heerhugowaard Open Noord-Holland 2016, Groep D | |
Brunssum Open Limburg 2016 | |
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2016 | |
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2016, Groep A | |
Sneldammen Brunssum Open Limburg 2016 | |
Zomercompetitie Samen Sterk 2016 | |
Voorronden Onderlinge Competitie Samen Sterk 2016/2017 | |
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2016, Finale B | |
Halve Finale NK Junioren KNDB 2016, Groep C | |
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2016 | |
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2016, Groep A | |
Sneldammen NK Junioren Witte van Moort Westerhaar 2016 | |
Bekercompetitie Samen Sterk 2015 | |
Blitz WK Cadets Boys Beilen KNDB 2015 | |
Brunssum Open Limburg 2015 | |
EK Boys Cadets Tallinn Buitenland 2015 | |
EK Jeugd B16 Sneldammen Tallinn Buitenland 2015 | |
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2015, 1e klasse | |
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 2015 | |
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2015, Groep B | |
WK Cadets Boys Beilen KNDB 2015 | |
Zomercompetitie Samen Sterk 2015 | |
Onderlinge Competitie ADC Alphen aan den Rijn 2015/2016 | |
Voorronden Onderlinge Competitie Samen Sterk 2015/2016 | |
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2015, Finale B | |
Halve Finale NK Aspiranten KNDB 2015, Groep C | |
Halve Finale NK Junioren KNDB 2015, Groep B | |
Halve Finale NK Sneldammen Aspiranten KNDB 2015 | |
Kloksimultaan Martijn van der Klis - Samen Sterk 2015 | |
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2015 | |
NK Sneldammen Jeugd KNDB 2015, Aspiranten A | |
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2015, Groep A | |
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2015, Groep A | |
Sneldammen NK Junioren Witte van Moort Westerhaar 2015 | |
Brunssum Open Limburg 2014 | |
Heerhugowaard Open NK KNDB 2014 | |
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2014, 1e klasse | |
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 2014 | |
Zomercompetitie Samen Sterk 2014 | |
Voorronden Onderlinge Competitie Samen Sterk 2014/2015 | |
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2014, Finale B | |
Halve Finale NK Aspiranten KNDB 2014, Groep D | |
Halve Finale NK Junioren KNDB 2014, Halve Finale B | |
NK Sneldammen Jeugd KNDB 2014, Aspiranten A | |
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2014, Groep B | |
Voorronden NK Sneldammen Jeugd KNDB 2014, Aspiranten D | |
Brunssum Open Limburg 2013 | |
Dirk van Spengen Toernooi Zuid-Holland 2013, Aspiranten | |
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2013, Finale C | |
Heerhugowaard Open NK KNDB 2013 | |
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2013, Hoofdklasse | |
Zomercompetitie Samen Sterk 2013 | |
Voorronden Onderlinge Competitie Samen Sterk 2013/2014 | |
Halve Finale NK Aspiranten Heerhugowaard B KNDB 2013 | |
Halve Finale NK Junioren Den Ilp KNDB 2013 | |
NK Sneldammen Jeugd KNDB 2013, Aspiranten B | |
Provinciaal Jeugdkampioenschap Zuid-Holland 2013, Jun-Asp | |
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2013, Aspiranten | |
Voorronden NK Sneldammen Jeugd KNDB 2013, Aspiranten D | |
Dirk van Spengen Toernooi Zuid-Holland 2012, Pupillen | |
EK Boys Minicadets Dneprodzerzhinsk Buitenland 2012 | |
EK Jeugd B13 Sneldammen Dneprodzerzhinsk Buitenland 2012 | |
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2012 | |
MTB Open International Tournament Drenthe 2012 | |
Rapid Competitie Samen Sterk 2012 | |
Zomercompetitie Samen Sterk 2012 | |
Voorronden Onderlinge Competitie Samen Sterk 2012/2013 | |
Halve Finale NK Aspiranten Tilburg KNDB 2012 | |
Halve Finale NK Pupillen Katwijk KNDB 2012 | |
NK Pupillen Algemeen KNDB 2012 | |
NK Sneldammen Jeugd KNDB 2012, Pupillen A | |
Provinciaal Jeugdkampioenschap Zuid-Holland 2012, Junioren | |
Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2012, Aspiranten | |
Voorronden NK Sneldammen Jeugd KNDB 2012, Pupillen B | |
Brunssum Open NK Limburg 2011 | |
Dirk van Spengen Toernooi Zuid-Holland 2011, Junioren | |
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2011 | |
Jubileumtoernooi 65 jaar Samen Sterk 2011, Groep D | |
Zomercompetitie Samen Sterk 2011 | |
Bekercompetitie Samen Sterk 2011/2012 | |
Rapid Onderlinge Competitie Samen Sterk 2011/2012 | |
Sneldam Onderlinge Competitie Samen Sterk 2011/2012 | |
Voorronde onderlinge competitie Samen Sterk 2011/2012 | |
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2011, Groep C | |
Halve Finale NK Pupillen Katwijk KNDB 2011 | |
Jeugdtoernooi Scheveningen Zuid-Holland 2011 | |
Jeugdtoernooi Stolwijk Aspiranten Zuid-Holland 2011 | |
NK Pupillen Algemeen KNDB 2011 | |
NK Sneldammen Jeugd KNDB 2011, Pupillen A | |
Provinciaal Jeugdkampioenschap Zuid-Holland 2011, Pupillen | |
Provinciaal Sneldamkampioenschap Welpen en Pupillen Zuid-Holland 2011 | |
Voorronden NK Sneldammen Jeugd KNDB 2011, Pupillen B | |
Oudejaars toernooi Zenderstad 2010, Groep B | |
Rapid Onderlinge Competitie Samen Sterk 2010 | |
The Hague Open Zuid-Holland 2010, Groep E | |
Voorronde onderlinge competitie Samen Sterk 2010 | |
Zomercompetitie Samen Sterk 2010 | |
Halve Finale NK Pupillen Dordrecht KNDB 2010 | |
NK Pupillen Algemeen KNDB 2010 | |
Provinciaal Jeugdkampioenschap Midden-Holland 2010, Pupillen | |
Sneldammen Welpen/Pupillen DMH/WHDB West-Holland 2010 | |
Delfts Damfestival E-F-G DOS Delft 2009, Groep E | |
EK Boys European Hopes Hijken DTC 2009 | |
EK Jeugd Sneldammen Hijken DTC 2009, Welpen | |
Zomercompetitie Samen Sterk 2009 | |
Rapid Onderlinge Competitie Samen Sterk 2009/2010 | |
Voorronden Onderlinge Competitie Samen Sterk 2009/2010 | |
Halve Finale NK Welpen A KNDB 2009 | |
NK Welpen Algemeen KNDB 2009 | |
WHDB/DMH Sneldammen Jeugd West-Holland 2009, Pupillen | |