Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Zuid-Holland
Deelnames in teamtoernooien
Richard Mooser
1253
uitslagen
in database.
757 - 951 (Perc. 62.8%)*
* 496 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
428
applets
in database.
2
applets
in Diversen.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
10345
01-07-2024:
2257
(91)
Lijst:
a
Titel:
MF
Speler bij:
Damlust Gouda
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2023, Groep A
Theo Tielrooijtoernooi Haarlemse Damclub 2023
Online Rapidtoernooi april-mei Damlust Gouda 2021
Theo Tielrooijtoernooi Haarlemse Damclub 2019
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2016, Groep A
Metaldammen Samen Sterk 2016
Blitz Heerhugowaard Open Noord-Holland 2015, Groep E
Heerhugowaard Open NK KNDB 2015
Blitz Heerhugowaard Open Noord-Holland 2014, Groep E
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2014, Groep A
Blitz Heerhugowaard Open Noord-Holland 2013, Groep C
Heerhugowaard Open NK KNDB 2013
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2013, Groep A
WK Blitz Den Helder KNDB 2013, Groep C
Zomercompetitie Samen Sterk 2013
Joop Meure Toernooi Haarlemse Damclub 2013, Ereklasse
Theo Tielrooijtoernooi Haarlemse Damclub 2013
Portugal-Open Portugal 2012
Joop Meure Toernooi Haarlemse Damclub 2012, Ereklasse
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2012
Jubileumtoernooi 65 jaar Samen Sterk 2011, Groep A
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2011
NK Kwalificatietoernooi IJmuiden KNDB 2011
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2010, Ereklasse
US-Open Miami USA 2010
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2008, Ereklasse
Generale repetitie blindsimultaan Erno Prosman DOS Delft 2008
Brunssum Open Limburg 2006
Guadeloupe Open Buitenland 2004
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2004, Groep D
Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 2003
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2002, Ereklasse
Golden Prague Buitenland 2002
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1999
Brunssum Open Limburg 1998
Triƫst Buitenland 1998
Open Polen 1997
Oudejaars Sneldamtoernooi IJmuiden 1997, Ereklasse
Willem Jurg Memorial Noord-Holland 1997
Brunssum Open NK KNDB 1996
MInsk meestergroep Buitenland 1996
Oudejaars Sneldamtoernooi IJmuiden 1996, Ereklasse
Brunssum Open Limburg 1995
Oudejaars Sneldamtoernooi IJmuiden 1995, Ereklasse
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1995, Algemeen
Oudejaars Sneldamtoernooi IJmuiden 1994, Ereklasse
Brunssum Open Limburg 1993
Internationaal Toernooi Mongolie Buitenland 1993
Nijmegen Open NK KNDB 1993
Oudejaars Sneldamtoernooi IJmuiden 1993, Ereklasse
Brunssum Open NK Limburg 1992
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1992, Groep C
Nijmegen Open Gelderland 1992
Oudejaars Sneldamtoernooi IJmuiden 1992, Ereklasse
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1992
Brunssum Open Limburg 1991
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1991, Groep C
Nijmegen Open NK KNDB 1991
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 1991
Oudejaars Sneldamtoernooi IJmuiden 1991, Ereklasse
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1991, Algemeen
Brunssum Open NK KNDB 1990
Halve Finale NK Junioren KNDB 1990, Groep B
Kennemer Top Tien Toernooi Noord-Holland 1990
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1990, Junioren
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 1990
Oudejaars Sneldamtoernooi IJmuiden 1990, Ereklasse
Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 1990
Amersfoort Vierdaagse ADG Amersfoort 1989
Brunssum Open Limburg 1989
Halve Finale NK Junioren KNDB 1989, Groep C
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1989
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 1989, Ereklasse
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 1988, Ereklasse
Rondje Goffert Nijmegen Open Gelderland 1988
Provinciaal Jeugdkampioenschap Noord-Holland 1986, Aspiranten
Halve Finale NK Pupillen KNDB 1982, Groep A
Gespeeld bij:
Haarlemse Damclub
Heemstede
IJmuiden
Nederland
SNA Heerhugowaard