Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Zuid-Holland
Deelnames in teamtoernooien
Friso Fennema
KNDB-rating 1-7-2023:
1334
Virtuele KNDB-rating:
1348
D
1047
uitslagen
in database.
899 - 1028 (Perc. 57.2%)*
* 148 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
574
applets
in database.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
10275
01-04-2024:
2182
(285)
Lijst:
a
Titel:
MF
Speler bij:
Damlust Gouda
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2024, Groep A
Putten Open PDC Putten 2024, Finale
Putten Open PDC Putten 2023
Europees Kampioenschap Kortrijk Buitenland 2022
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2022, Groep A
BaarnOpen DBS Baarn Soest 2021
Damevenement Delft/Wateringen Piet Helderman Dampromotie 2019, Groep A
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2019
RotterDamsOpen 2017
Zomercompetitie Samen Sterk 2017
MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2015
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2014, Groep A
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2013/2014, Groep A
Jubileumtoernooi Damclub Den Haag 2012, Ereklasse
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2012/2013, Groep A
Piet Lok Competitie De Hofstad Dammers 2010/2011, Groep A
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2009, Hoofdklasse
Piet Lok Competitie De Hofstad Dammers 2009/2010, Groep A
Novio Pontis Nijmegen Open Gelderland 2008, Groep B
Piet Helderman Toernooi West-Holland 2008, Groep A
Piet Lok Competitie De Hofstad Dammers 2008/2009, Groep A
Barnsteen toernooi VPDB 2008
Bovec Open Slovenie 2007
Novio Pontis Open NK Nijmegen KNDB 2007, Groep B
Barnsteen toernooi VPDB 2007
DNC Open NK KNDB 2006, Groep B
Novio Pontis Nijmegen Open Gelderland 2006, Groep B
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2006, Algemeen
Brunssum Open Limburg 2004
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2004, Groep D
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2003, Groep B
Curacao Open Buitenland 2002
Orap Open West-Holland 2002
Orap Open NK KNDB 2001
Nijmegen Open NK KNDB 2000
Berlijn Open Duitsland 2000
Berlijn Open Duitsland 1999
Ordina Open Gelderland 1999
Provinciaal Kampioenschap Gelderland 1999
Nijmegen Open Gelderland 1998
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1997, Groep C
Memorial Kulikauskas Litouwen 1997, Hoofdklasse
Nijmegen Open NK KNDB 1997
Parthenay Buitenland 1997, Hoofdklasse
Provinciaal Kampioenschap Gelderland 1997
The Hague Open West-Holland 1997
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1996, Groep C
Nijmegen Open Gelderland 1996
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1996, Studenten
Parthenay Buitenland 1996
Provinciaal Kampioenschap Gelderland 1996
Heijtings damtoernooi DV VBI Huissen 1995, Groep B
Parthenay Buitenland 1995
Provinciaal Kampioenschap Gelderland 1995
Brunssum Open NK KNDB 1994
Nijmegen Open Gelderland 1994
Halve Finale NK Junioren KNDB 1993, Junioren A
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1993
Heijtings damtoernooi jeugdgroep A DV VBI Huissen 1992
Nijmegen Open Gelderland 1992
Parthenay Buitenland 1992
Nijmegen Open NK KNDB 1991
Brunssum Open NK KNDB 1990
Nijmegen Open Gelderland 1990
Halve Finale NK Aspiranten Groep B en C KNDB 1989, Groep B
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1989, Aspiranten
WK Cadets Parthenay Buitenland 1989
Halve Finale NK Aspiranten KNDB 1988
Heijtings damtoernooi DV VBI Huissen 1988, Groep B
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1988
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1987
Provinciaal Jeugdkampioenschap Aspiranten Gelderland 1986
Gespeeld bij:
Dammers uit Oost
De Hofstad Dammers
Den Haag
Nederland
RDG-DIO Den Haag