Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Zuid-Holland
Deelnames in teamtoernooien
Jeremy Pauwels
925
uitslagen
in database.
592 - 651 (Perc. 55%)*
* 333 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
284
applets
in database.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
12654
01-07-2024:
1925
(1364)
Lijst:
a
Speler bij:
De Hofstad Dammers
Den Haag
Hofstad
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Bram Limburg Bokaal Hofstad 2024/2025, Groep C
Provinciaal Kampioenschap Zuid-Holland 2024, Promotieklasse
Bram Limburg Bokaal Hofstad 2023/2024, Groep C
Harry de Hardt Bokaal Hofstad 2023/2024
Piet Scheeres Hofstad 2023/2024, Groep C
Provinciaal Kampioenschap Zuid-Holland 2023, Voorronde A
Provinciaal Kampioenschap Zuid-Holland 2023, 2e klasse
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2022/2023, Groep B
Paaseitoernooi Den Haag 2022, Groep B
THOpenluchttoernooi Den Haag Zuid-Holland 2022, Groep B
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2021/2022, Groep B
Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2021/2022
Toernooibase Lidraughts WinterCup Buitenland 2021/2022
Toernooibase Lidraughts Eighties Cup Buitenland 2021, 2e klasse
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2020/2021, Groep C
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2019/2020, Groep C
Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2019/2020
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2018/2019, Groep C
Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2018/2019
Oudejaars Sneldamtoernooi IJmuiden 2017, Hoofdklasse
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2017, Groep B
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2017/2018, Groep B
Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2017/2018
Open Den Haag - Provinciaal Kampioenschap Zuid-Holland 2017, 1e klasse
Open Sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2017, Groep C
Open sneldamkampioenschap van Zuid-Holland 2017, Groep B
Paaseitoernooi Den Haag 2017, Groep B
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2017, Groep B
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2016, Groep C
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2016/2017, Groep B
Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2016/2017
Paaseieren sneldamtoernooi MDV Monster 2016
Paaseitoernooi Den Haag 2016, Groep C
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2015/2016, Groep B
De Hofstad Prijs De Hofstad Dammers 2015/2016
Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2015/2016
Onderlinge Competitie MDV Monster 2015/2016, Groep A
Rien van Setten beker De Hofstad Dammers 2015/2016
Open Den Haag - Provinciaal Kampioenschap Zuid-Holland 2015, 1e klasse
Paaseitoernooi Den Haag 2015, Groep B
Openluchttoernooi Groep C&D Dampromotie 2014, Groep C
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2014/2015, Groep B
Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2014/2015
Piet Scheeres Competitie De Hofstad Dammers 2014/2015, Groep B
Piet Scheeres Competitie De Hofstad Dammers 2014/2015, Groep A
NK Sneldammen KNDB 2014, Groep C3
Open Den Haag - Provinciaal Kampioenschap Zuid-Holland 2014, 1e klasse
Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2014, Groep C
Open Sneldamkampioenschap van Den Haag 2014, 1e klasse
Paaseitoernooi Den Haag 2014, Groep B
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2014, Groep C
Voorronden NK Sneldammen KNDB 2014, Groep C3
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2013/2014, Groep B
Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2013/2014
Piet Scheeres Competitie De Hofstad Dammers 2013/2014, Groep B
Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2013, Groep C2
Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2013, Groep C
Paaseitoernooi Den Haag 2013, Groep B
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2013, Groep C
Voorronden NK Sneldammen KNDB 2013, Groep C3
Jubileumtoernooi Damclub Den Haag 2012, 2e klasse
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2012/2013, Groep B
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2011, Groep B
Onderlinge Competitie Scheveningen 2011/2012, Groep B
Onderlinge Competitie Scheveningen 2010/2011, Groep B
Piet Lok Competitie De Hofstad Dammers 2010/2011, Groep C
Kampioenschap van Den Haag 2010, 1e klasse
Sneldammen DMH/WHDB West-Holland 2010, Groep C
Piet Lok Competitie De Hofstad Dammers 2009/2010, Groep B
IM Anko Baksoellah West-Holland 2009, Groep C
Kampioenschap van Den Haag 2009, 2e klasse
WHDB/DMH Sneldammen West-Holland 2009, Groep C
Piet Helderman Toernooi West-Holland 2008, Groep C
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2008/2009, Groep C
Piet Lok Competitie De Hofstad Dammers 2008/2009, Groep C
DNC Open West-Holland 2007, Groep E
Piet Lok Competitie De Hofstad Dammers 2007/2008, Groep C
Delfland DOS Delft 2007, Promotieklasse
Onderlinge Competitie DOS Delft 2007
DNC Open NK KNDB 2006, Groep E
DuWo Kennisstad Open Toernooi DOS Delft 2006, Groep G
Delfland DOS Delft 2006, 1e klasse
Experi Dammen vd Toekomst DOS Delft 2006
Kampioenschap van Den Haag 2006, 2e klasse
Onderlinge Competitie DOS Delft 2006
Zomerrapid DOS Delft 2006
Axioma Open West-Holland 2005, Groep E
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2005/2006, Groep C
Axioma Open NK KNDB 2004, Groep E
DuWo Open Toernooi DOS Delft 2004
Orap Open NK KNDB 2001
Gespeeld bij:
DOS Delft
MDV Monster
Scheveningen