Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien: |
Zomercompetitie Scheveningen 2024 | |
Bram Limburg Bokaal Hofstad 2024/2025, Groep C | |
Metaldammen (finale) Samen Sterk 2024, Finale D | |
Metaldammen (voorronde) Samen Sterk 2024 | |
Onderlinge Competitie DOS Delft 2024 | |
Open Sneldamkampioenschap van Westland 2024, Groep C | |
Paaseieren Sneldamtoernooi MDV Monster 2024 | |
Paassneldamtoernooi Scheveningen 2024 | |
Provinciaal Kampioenschap Zuid-Holland 2024, Promotieklasse | |
J.J.T. Eekhout Bokaal DOS Delft 2023 | |
Kerstsneldamtoernooi Scheveningen 2023 | |
Kersttoernooi Hofstad 2023, Groep C | |
Oefensimultaan Martijn van IJzendoorn Damlust Gouda 2023 | |
Onderlinge Bekercompetitie DOS Delft 2023 | |
Open Sneldamtoernooi MDV Monster 2023 | |
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2023, Hoofdklasse | |
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2023, Hoofdklasse | |
Wereldrecordpoging Kloksimultaan Martijn van IJzendoorn Zuid-Holland 2023 | |
Zomercompetitie Scheveningen 2023, Groep A | |
Bram Limburg Bokaal Hofstad 2023/2024, Groep C | |
Onderlinge Competitie Scheveningen 2023/2024 | |
Onderlinge Competitie MDV Monster 2023/2024, Groep A | |
Piet Scheeres Hofstad 2023/2024, Groep C | |
Metaldammen (finale) Samen Sterk 2023, Finale C | |
Metaldammen (voorronde) Samen Sterk 2023 | |
Onderlinge Competitie DOS Delft 2023 | |
Paassneldamtoernooi Scheveningen 2023 | |
Provinciaal Kampioenschap Zuid-Holland 2023, Voorronde B | |
Provinciaal Kampioenschap Zuid-Holland 2023, 1e klasse | |
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2023, Groep C | |
Herfstkampioenschap DOS Delft 2022, 2e klasse | |
Jubileumtoernooi ADC Alphen aan den Rijn 2022, Groep G | |
Jubileumtoernooi MDV Monster 2022, Groep B | |
Kerst Sneldamtoernooi Scheveningen 2022 | |
Open Sneldamkampioenschap van DC Den Haag 2022, Groep C | |
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2022, Hoofdklasse | |
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2022, Groep C | |
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2022, Groep C | |
Provinciaal Kampioenschap Zuid-Holland 2022, 1e klasse | |
RotterDamsOpen 2022 | |
Zomercompetitie Scheveningen 2022, Groep A | |
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2022/2023, Groep C | |
De Hofstad Prijs De Hofstad Dammers 2022/2023 | |
Onderlinge Competitie MDV Monster 2022/2023, Groep A | |
Onderlinge Competitie Scheveningen 2022/2023, Groep A | |
Piet Scheeres De Hofstad Dammers 2022/2023, Groep B | |
Rien van Setten Schijf De Hofstad Dammers 2022/2023 | |
Zomercompetitie De Hofstad Dammers 2022/2023 | |
Bliksemsneldamtoernooi Zuid-Holland 2022, Groep C | |
Halve Finale NK Sneldammen Categorie C KNDB 2022 | |
Metaldammen Samen Sterk 2022, Finale C | |
NK Sneldammen KNDB 2022, Groep C3 | |
Onderlinge Competitie DOS Delft 2022 | |
Paaseieren Sneldamtoernooi MDV Monster 2022 | |
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2022, Groep C | |
THOpenluchttoernooi Den Haag Zuid-Holland 2022, Groep C | |
Herfstkampioenschap DOS Delft 2021 | |
Onderlinge Competitie DOS Delft 2021 | |
Open Lucht RotterDamsOpen DC PAR 2021 | |
Openlucht Sneldamtoernooi THO Den Haag Zuid-Holland 2021, Groep B | |
Zomercompetitie Scheveningen 2021, Groep A | |
Zomercompetitie MDV Monster 2021 | |
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2021/2022, Groep C | |
De Hofstad Prijs De Hofstad Dammers 2021/2022 | |
Onderlinge Competitie MDV Monster 2021/2022, Groep A | |
Onderlinge Competitie Scheveningen 2021/2022, Groep A | |
Toernooibase Lidraughts WinterCup Buitenland 2021/2022 | |
Onderlinge Competitie DOS Delft 2020 | |
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2020/2021, Groep C | |
De Hofstad Prijs De Hofstad Dammers 2020/2021 | |
Haringbokaal Scheveningen 2020/2021, Groep A | |
Onderlinge Competitie Scheveningen 2020/2021, Groep A | |
Delfland DOS Delft 2020, Promotieklasse | |
Open Den Haag - Provinciaal Kampioenschap Zuid-Holland 2020, Groep A | |
Damevenement Delft/Wateringen vrijdag Dampromotie 2019 | |
Herfstkampioenschap DOS Delft 2019, Groep A | |
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2019, 2e klasse | |
Metaldammen (finale) Samen Sterk 2019, Finale C | |
Metaldammen (voorronde) Samen Sterk 2019 | |
Open Sneldamkampioenschap van Den Haag 2019, Groep B | |
Open sneldamtoernooi MDV Monster 2019 | |
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2019, Hoofdklasse | |
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2019, Groep C | |
Stadsspelen Clubdammers Den Haag 2019, Groep B | |
WorldCup *** RotterDamsOpen 2019 | |
Zomercompetitie Scheveningen 2019, Groep B | |
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2019/2020, Groep C | |
De Hofstad Prijs De Hofstad Dammers 2019/2020 | |
Haringbokaal Scheveningen 2019/2020, Groep A | |
Onderlinge Competitie DOS Delft 2019/2020 | |
Onderlinge Competitie Scheveningen 2019/2020, Groep A | |
Open Delfland - Provinciaal Kampioenschap Zuid-Holland 2019, 1e klasse | |
Open Sneldamkampioenschap van Westland 2019, Groep C | |
Paaseieren sneldamtoernooi MDV Monster 2019 | |
Sneldamtoernooi bij NK Pupillen Zuid-Holland 2019 | |
Clubkampioenschap Van Stigt Thans Schiedam 2018 | |
Herfstkampioenschap DOS Delft 2018, Groep B | |
Heritage Open Zenderstad 2018, Groep C | |
House Warming Toernooi Den Haag 2018, Groep C | |
Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2018, 2e klasse | |
Open sneldamtoernooi MDV Monster 2018 | |
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2018, Promotieklasse | |
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2018, Groep C | |
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2018, Groep C | |
Roger Kleinmann zomertoernooi Antwerpen Belgie 2018, Groep B | |
RotterDamsOpen 2018 | |
Zomercompetitie Scheveningen 2018, Groep B | |
De Hofstad Prijs De Hofstad Dammers 2018/2019 | |
Haringbokaal Scheveningen 2018/2019, Groep B | |
Onderlinge Competitie MDV Monster 2018/2019, Groep B | |
Onderlinge Competitie Scheveningen 2018/2019, Groep B | |
Metaldammen Samen Sterk 2018, Groep D | |
Onderlinge Competitie DOS Delft 2018 | |
Open Den Haag - Provinciaal Kampioenschap Zuid-Holland 2018, 2e klasse | |
Open Sneldamkampioenschap van Westland 2018, Finale C | |
Paaseitoernooi Den Haag 2018, Groep B | |
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2018, Groep C | |
Damfeest Dordrecht Z-Holland Zuid 2017, Groep C | |
Herfstkampioenschap DOS Delft 2017, Groep A | |
Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2017, 2e klasse | |
Open sneldamtoernooi MDV Monster 2017 | |
Oudejaars Sneldamtoernooi IJmuiden 2017, Promotieklasse | |
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2017, Groep C | |
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2017, Groep C | |
RotterDamsOpen 2017 | |
Zomercompetitie Samen Sterk 2017 | |
Zomercompetitie Scheveningen 2017, Groep B | |
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2017/2018, Groep C | |
De Hofstad Prijs De Hofstad Dammers 2017/2018 | |
Haringbokaal Scheveningen 2017/2018, Groep B | |
Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2017/2018 | |
Onderlinge Competitie Scheveningen 2017/2018, Groep B | |
Piet Scheeres Competitie De Hofstad Dammers 2017/2018, Groep B | |
Rien van Setten Beker De Hofstad Dammers 2017/2018 | |
Damfeest Asgar Dordrecht Z-Holland Zuid 2017, Groep C | |
Jubileumtoernooi 100 jaar Den Haag 2017, Groep D | |
Jubileumtoernooi 100 jaar Den Haag 2017, Groep D | |
Memorial Sranti 2017, Groep B | |
Onderlinge Competitie DOS Delft 2017 | |
Open Delfland DOS Delft 2017, Promotieklasse | |
Open Den Haag - Provinciaal Kampioenschap Zuid-Holland 2017, 3e klasse | |
Open sneldamkampioenschap van Zuid-Holland 2017, Groep C | |
Open Sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2017, Groep C | |
Open sneldamkampioenschap van Westland 2017, 1e klasse | |
Paaseitoernooi Den Haag 2017, Groep C | |
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2017, Groep C | |
DamFeest Constant-Charlois Rotterdam 2016, Groep C | |
Heritage Open Zenderstad 2016, Groep C | |
Open Herfstkampioenschap DOS Delft 2016, Groep B | |
Open sneldamtoernooi MDV Monster 2016 | |
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2016, Groep C | |
Zomercompetitie Scheveningen 2016, Groep C | |
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2016/2017, Groep C | |
De Hofstad Prijs De Hofstad Dammers 2016/2017 | |
Onderlinge Competitie Scheveningen 2016/2017, Groep B | |
Memorial Sranti 2016, Groep B | |
Onderlinge Competitie DOS Delft 2016 | |
Open Delfland - Provinciaal Kampioenschap Zuid-Holland 2016, 2e klasse | |
Open Sneldamkampioenschap van Zuid-Holland 2016 | |
Open Sneldamkampioenschap van Westland 2016, Groep E | |
Open Sneldamkampioenschap van Constant-Charlois Rotterdam 2016, Groep C | |
Jeugdtoernooi Pupillen Aspiranten Scheveningen 2015 | |
Jubileumtoernooi 10 jaar Scheveningen 2015 | |
Onderlinge Competitie DOS Delft 2015 | |
Open Herfstkampioenschap DOS Delft 2015, 2e klasse | |
Memorial Sranti 2015, Groep C | |
Jeugdtoernooi Scheveningen 2014, Groep C | |