Participated in the following individual tournaments: |
Zomercompetitie DC Scheveningen 2024 | |
Bram Limburg Bokaal Damclub Hofstad 2024/2025, Groep C | |
Metaldraughts (finals) Samen Sterk 2024, Finale D | |
Metal Draughts (prelimenaries) Samen Sterk 2024 | |
Clubcompetition DOS Delft 2024 | |
Open Sneldamkampioenschap van Westlandse Dam Combinatie 2024, Groep C | |
Paaseieren Sneldamtoernooi MDV Monster 2024 | |
Paassneldamtoernooi DC Scheveningen 2024 | |
Provincial Championship Zuid-Holland 2024, Promotieklasse | |
J.J.T. Eekhout Trophy DOS Delft 2023 | |
Blitztournament DC Scheveningen 2023 | |
Kersttoernooi Damclub Hofstad 2023, Groep C | |
Oefensimultaan Martijn van IJzendoorn Damlust Gouda 2023 | |
Cupcompetition DOS Delft 2023 | |
Open Blitztournament MDV Monster 2023 | |
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2023, Hoofdklasse | |
End of Year Tournament Samen Sterk 2023, Hoofdklasse | |
Worldrecordattempt Clocksimultane Martijn van IJzendoorn Zuid-Holland 2023 | |
Zomercompetitie DC Scheveningen 2023, Groep A | |
Bram Limburg Bokaal Damclub Hofstad 2023/2024, Groep C | |
Onderlinge Competitie DC Scheveningen 2023/2024 | |
Clubcompetition MDV Monster 2023/2024, Groep A | |
Clubcompetition Damclub Hofstad 2023/2024, Groep C | |
Metaldraughts (finals) Samen Sterk 2023, Finale C | |
Metal Draughts (prelimenaries) Samen Sterk 2023 | |
Clubcompetition DOS Delft 2023 | |
Paassneldamtoernooi DC Scheveningen 2023 | |
Provincial Championship Zuid-Holland 2023, Voorronde B | |
Provincial Championship Zuid-Holland 2023, 1e klasse | |
Provincial Blitzchampionship Zuid-Holland 2023, Groep C | |
Autumn Championship DOS Delft 2022, 2e klasse | |
Anniversary tournament ADC Alphen aan den Rijn 2022, Groep G | |
Jubileetournament MDV Monster 2022, Groep B | |
Kerst Sneldamtoernooi DC Scheveningen 2022 | |
Open Blitzchampionship Damclub Den Haag 2022, Groep C | |
IJmuiden Blitz Draughts Tournament Damclub IJmuiden 2022, Hoofdklasse | |
End of Year Tournament Samen Sterk 2022, Groep C | |
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2022, Groep C | |
Provincial Championship Zuid-Holland 2022, 1e klasse | |
RotterDamsOpen Loze club 2022 | |
Zomercompetitie DC Scheveningen 2022, Groep A | |
Bram Limburg Bokaal Damclub Den Haag 2022/2023, Groep C | |
Clubcompetition De Hofstad Dammers 2022/2023 | |
Clubcompetition MDV Monster 2022/2023, Groep A | |
Onderlinge Competitie DC Scheveningen 2022/2023, Groep A | |
Clubcompetition De Hofstad Dammers 2022/2023, Groep B | |
Clubcompetition De Hofstad Dammers 2022/2023 | |
Summercompetition De Hofstad Dammers 2022/2023 | |
Bliksemsneldamtoernooi Zuid-Holland 2022, Groep C | |
Semi-Finals Dutch Championship Blitz Group C KNDB 2022 | |
Metal Draughts Samen Sterk 2022, Finale C | |
Dutch Championship Blitz KNDB 2022, Groep C3 | |
Clubcompetition DOS Delft 2022 | |
Eastereggs Blitztournament MDV Monster 2022 | |
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2022, Groep C | |
THOpenluchttoernooi Den Haag Zuid-Holland 2022, Groep C | |
Autumnchampionship of DOS Delft 2021 | |
Internal Competition DOS Delft 2021 | |
Open Lucht RotterDamsOpen DenkCentrum Prins Alexander Rotterdam 2021 | |
Open Air Blitztournament THO The Hague Zuid-Holland 2021, Groep B | |
Zomercompetitie DC Scheveningen 2021, Groep A | |
Zomercompetitie MDV Monster 2021 | |
Bram Limburg Bokaal Damclub Den Haag 2021/2022, Groep C | |
Club competition De Hofstad Dammers 2021/2022 | |
Clubcompetition MDV Monster 2021/2022, Groep A | |
Onderlinge Competitie DC Scheveningen 2021/2022, Groep A | |
Toernooibase Lidraughts WinterCup Buitenland 2021/2022 | |
Clubcompetition DOS Delft 2020 | |
Bram Limburg Bokaal Damclub Den Haag 2020/2021, Groep C | |
Club competition De Hofstad Dammers 2020/2021 | |
Haringbokaal DC Scheveningen 2020/2021, Groep A | |
Onderlinge Competitie DC Scheveningen 2020/2021, Groep A | |
Delfland DOS Delft 2020, Promotieklasse | |
Open Den Haag - Provinciaal Kampioenschap Zuid-Holland 2020, Groep A | |
Damevenement Delft/Wateringen vrijdag Stichting Dampromotie 2019 | |
Autumcompetition DOS Delft 2019, Groep A | |
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2019, 2e klasse | |
Metal Draughts (finals) Samen Sterk 2019, Finale C | |
Metal Draughts (prelimenaries) Samen Sterk 2019 | |
Open Sneldamkampioenschap van Damclub Den Haag 2019, Groep B | |
Open blitztournament MDV Monster 2019 | |
IJmuiden Blitz Draughts Tournament Damclub IJmuiden 2019, Hoofdklasse | |
End of Year tournament Samen Sterk 2019, Groep C | |
Stadsspelen Clubdammers Damclub Den Haag 2019, Groep B | |
RotterDamsOpen Loze club 2019 | |
Zomercompetitie DC Scheveningen 2019, Groep B | |
Bram Limburg Bokaal Damclub Den Haag 2019/2020, Groep C | |
club competition De Hofstad Dammers 2019/2020 | |
Haringbokaal DC Scheveningen 2019/2020, Groep A | |
club competition DOS Delft 2019/2020 | |
Onderlinge Competitie DC Scheveningen 2019/2020, Groep A | |
Open Delfland - Provinciaal Kampioenschap Zuid-Holland 2019, 1e klasse | |
Open Sneldamkampioenschap van Westlandse Dam Combinatie 2019, Groep C | |
Paaseieren sneldamtoernooi MDV Monster 2019 | |
Sneldamtoernooi bij NK Pupillen Zuid-Holland 2019 | |
Clubkampioenschap Van Stigt Thans Schiedam 2018 | |
Autumm champ DOS Delft 2018, Groep B | |
Heritage Open Zenderstad IJsselstein 2018, Groep C | |
House Warming Tournament Damclub Den Haag 2018, Groep C | |
Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2018, 2e klasse | |
Open sneldamtoernooi MDV Monster 2018 | |
Blitz Draughts Tournament Damclub IJmuiden 2018, Promotieklasse | |
End of Year tournament Samen Sterk 2018, Groep C | |
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2018, Groep C | |
Roger Kleinmann zomertoernooi Antwerpen Belgium 2018, Groep B | |
RotterDamsOpen Loze club 2018 | |
Zomercompetitie DC Scheveningen 2018, Groep B | |
club competition De Hofstad Dammers 2018/2019 | |
Haringbokaal DC Scheveningen 2018/2019, Groep B | |
Clubcompitition DC Scheveningen 2018/2019, Groep B | |
Clubcompetition MDV Monster 2018/2019, Groep B | |
Metal Draughts Samen Sterk 2018, Groep D | |
Championship DOS Delft 2018 | |
Open Den Haag - Provinciaal Kampioenschap Zuid-Holland 2018, 2e klasse | |
Open Sneldamkampioenschap van Westlandse Dam Combinatie 2018, Finale C | |
Paaseitoernooi Damclub Den Haag 2018, Groep B | |
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2018, Groep C | |
Damfeest Dordrecht Z-Holland Zuid 2017, Groep C | |
Autum championship DOS Delft 2017, Groep A | |
Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2017, 2e klasse | |
Open sneldamtoernooi MDV Monster 2017 | |
IJmuiden Blitz Draughts Tournament Damclub IJmuiden 2017, Promotieklasse | |
End of Year tournament Samen Sterk 2017, Groep C | |
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2017, Groep C | |
RotterDamsOpen Loze club 2017 | |
Summer competition Samen Sterk 2017 | |
Zomercompetitie DC Scheveningen 2017, Groep B | |
Bram Limburg Bokaal Damclub Den Haag 2017/2018, Groep C | |
Club competition De Hofstad Dammers 2017/2018 | |
Haringbokaal DC Scheveningen 2017/2018, Groep B | |
Harry de Hardt Bokaal Damclub Den Haag 2017/2018 | |
Clubcompetition DC Scheveningen 2017/2018, Groep B | |
Club competition De Hofstad Dammers 2017/2018, Groep B | |
club competition De Hofstad Dammers 2017/2018 | |
Damfeest Asgar Dordrecht Z-Holland Zuid 2017, Groep C | |
Jubileumtoernooi 100 jaar Damclub Den Haag 2017, Groep D | |
Jubileumtoernooi 100 jaar Damclub Den Haag 2017, Groep D | |
Memorial Sranti 2017, Groep B | |
Internal Competition DOS Delft 2017 | |
Open Delfland DOS Delft 2017, Promotieklasse | |
Open Den Haag - Provinciaal Kampioenschap Zuid-Holland 2017, 3e klasse | |
Open sneldamkampioenschap van Zuid-Holland 2017, Groep C | |
Open Blitztournament of Damclub Dordrecht 2017, Groep C | |
Open sneldamkampioenschap van Westlandse Dam Combinatie 2017, 1e klasse | |
Paaseitoernooi Damclub Den Haag 2017, Groep C | |
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2017, Groep C | |
Event for Friends of Shammie & Fancis Constant-Charlois Rotterdam 2016, Groep C | |
Heritage Open Zenderstad IJsselstein 2016, Groep C | |
Autum champ DOS Delft 2016, Groep B | |
Open sneldamtoernooi MDV Monster 2016 | |
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2016, Groep C | |
Zomecompetitie DC Scheveningen 2016, Groep C | |
Bram Limburg Bokaal Damclub Den Haag 2016/2017, Groep C | |
Club Competition De Hofstad Dammers 2016/2017 | |
Clubcompetition DC Scheveningen 2016/2017, Groep B | |
Memorial Sranti 2016, Groep B | |
Onderlinge Competitie DOS Delft 2016 | |
Open Delfland - Provincial Championship Zuid-Holland 2016, 2e klasse | |
Open Sneldamkampioenschap van Zuid-Holland 2016 | |
Open Sneldamkampioenschap van Westlandse Dam Combinatie 2016, Groep E | |
Open Sneldamkampioenschap van Constant-Charlois Rotterdam 2016, Groep C | |
Jeugdtoernooi Pupillen Aspiranten DC Scheveningen 2015 | |
Jubileumtoernooi 10 jaar DC Scheveningen 2015 | |
Onderlinge Competitie DOS Delft 2015 | |
Open Autumn DOS Delft 2015, 2e klasse | |
Memorial Sranti 2015, Groep C | |
Jeugdtoernooi DC Scheveningen 2014, Groep C | |