Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Zuid-Holland
Deelnames in teamtoernooien
Rob Clerc
2216
uitslagen
in database.
1912 - 2551 (Perc. 66.7%)*
* 304 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
1812
applets
in database.
10
applets
in Diversen.
4
composities
in database.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
10004
01-07-2024:
2364
(12)
Lijst:
a
Titel:
GMI
Speler bij:
Van Stigt Thans Schiedam
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Sneldamkampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2023
Oudjaarstoernooi Van Stigt Thans Schiedam 2022
Oliebollendammen Van Stigt Thans Schiedam 2017
Simultaan Rob Clerc Zuid-Holland 2016
Nina Hoekman Memorial KNDB 2015, Mannen
Bacoli Blitz Italie 2013
International Bacoli Open Italie 2013
Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2013
Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2010
Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2009/2010
Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2009, Hoofdklasse
Bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2008
Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2008, Hoofdklasse
DUWO Rabobank Open Toernooi DOS Delft 2007, Groep A
Cannes Open Buitenland 2007
Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2007, Hoofdklasse
DNC Open NK KNDB 2006, Groep A
DuWo Kennisstad Open Toernooi DOS Delft 2006, Groep A
Novio Pontis Nijmegen Open Gelderland 2006, Groep A
Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2006, Hoofdklasse
Wereldkampioenschap KNDB 2005, Groep C
Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2005
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2005
WK Blinddammen Van Stigt Thans Schiedam 2005, Rapid
WK Blinddammen Van Stigt Thans Schiedam 2005, Blind
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2004
DuWo Hoofdgroep DOS Delft 2003
Europees Zonetoernooi Buitenland 2003
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2003
Wereldkampioenschap KNDB 2003
Barrage Challenge Mondial Jakoetsk Buitenland 2002
Challenge Mondial Jakoetsk Buitenland 2002, Voorronde A
Challenge Mondial Jakoetsk Buitenland 2002, Finale
Europees Kampioenschap KNDB 2002
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2002
DuWo Kennisstad DOS Delft 2002
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2001
Wereldkampioenschap Moskou Buitenland 2000
WK Blitz Tel Aviv Buitenland 2000, Voorronde A
Barrage NK Algemeen KNDB 2000
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2000
Europees Kampioenschap KNDB 1999
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1999
WK Rapid KNDB 1999
Barrages Masters Leeuwarden Friesland 1998
Hiltex Doordam Promo KNDB 1998
Masters Leeuwarden Friesland 1998
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1998, Algemeen
Challenge Mondial Stadskanaal KNDB 1997, Finale
Masters Vierkamp Leeuwarden Friesland 1997
Memorial Kulikauskas Litouwen 1997, Ereklasse
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1997
Barrage 1 Wereldkampioenschap KNDB 1996
Barrage 2 Wereldkampioenschap KNDB 1996
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1996, Algemeen
Wereldkampioenschap Abidjan Buitenland 1996, Finale
Wereldkampioenschap Abidjan Buitenland 1996, Groep D
Kwartfinale Grandmasters Vlieland KNDB 1995, Groep A
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1995
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1994, Barrage
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1994, Algemeen
Wereldkampioenschap KNDB 1994
Westeuropees Zonetoernooi Heerenveen KNDB 1994
Barrage Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1993
Herkamp WK (plek 2) Surhuisterveen KNDB 1993
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1993
Europees Kampioenschap Parthenay Buitenland 1992
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1992
Simultaan Oosterend Texel 1992
Wereldkampioenschap Toulon Buitenland 1992
Juno Carlton toernooi KNDB 1991
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1991
Abcoude Utrecht 1990
Heijtings damtoernooi DV VBI Huissen 1990
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1990
NK Sneldammen KNDB 1990, Hoofdklasse
Wereldkampioenschap KNDB 1990
Hierden Gelderland 1989
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1989
NK Sneldammen KNDB 1989, Hoofdklasse
RDG Jubileumtoernooi Zuid-Holland 1989
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1988
Texaco match Clerc - Van der Zee KNDB 1988
Wereldkampioenschap Paramaribo Buitenland 1988
Barrage NK Algemeen KNDB 1987
Europees Kampioenschap Moskou Buitenland 1987
MNP toernooi Utrecht 1987, Groep A
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1987
MNP toernooi Utrecht 1986
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1986, Algemeen
Simultaan Texel Oosterend Texel 1986
Wereldkampioenschap KNDB 1986
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1985
Volmac zeskamp KNDB 1985
WK-match Clerc - Gantvarg KNDB 1985
Golden Prague Buitenland 1984
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1984
Wereldkampioenschap Dakar Buitenland 1984
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1983
Simultaan Texel Oosterend 1983
Volmac-trofee KNDB 1983
Golden Prague Buitenland 1982
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1982
NK Sneldammen KNDB 1982
Wereldkampioenschap Sao Paolo Buitenland 1982
Westeuropees Zonetoernooi Bordeaux Buitenland 1982
Kislowodsk Buitenland 1981
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1981
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1980, Groep A
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1980, Barrage 2
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1980, Barrage
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1980, Algemeen
Wereldkampioenschap Bamako Buitenland 1980
Westeuropees Zonetoernooi Arta Terme Buitenland 1980
Match Clerc-Mistchanski Buitenland 1979
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1979
Open Kampioenschap van Nederland KNDB 1979
Match Wiersma - Clerc Noord-Holland 1978
Volmac Vierkamp Noord-Holland 1978
Wereldkampioenschap Arco Buitenland 1978, Finale
Wereldkampioenschap Arco Buitenland 1978, Groep B
Europees Kampioenschap Brussel Buitenland 1977
KSH-toernooi Groningen 1977, Finale
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1977
Suikertoernooi Noord-Holland 1977
Heijtings damtoernooi DV VBI Huissen 1976
IT Brabo Damdag der Honderd Belgie 1976, Groep A1
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1976
Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 1976
Suikertoernooi Noord-Holland 1976, Groep A
Wereldkampioenschap KNDB 1976
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1975, Groep B
IT Brabo Damdag der Honderd Belgie 1975, Groep A
KSH-toernooi Groningen 1975, Finale
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1975
NK Sneldammen KNDB 1975, Hoofdklasse
Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 1975
Heijtings damtoernooi DV VBI Huissen 1974, Jeugdklasse
Kampioenschap van Amsterdam 1974, Hoofdklasse
Lille Buitenland 1974
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1974
Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 1974
Suikertoernooi Noord-Holland 1974, Finale
Kampioenschap van Amsterdam 1973, Hoofdklasse
Kloksimultaan Ton Sijbrands VAD Amsterdam 1973
KSH-toernooi Groningen 1973, Jeugdklasse
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1973, Barrage
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1973, Junioren
WK Juniors Amsterdam KNDB 1973
Kampioenschap van Amsterdam 1972, 1e klasse
Gespeeld bij:
Amsterdam 80
DV VBI Huissen
IJmuiden
KDA - HSD Amsterdam
Micone
Nederland
Noord-Holland
RDG-DIO Den Haag
Twentes Eerste
VAD Amsterdam