Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Zuid-Holland
Deelnames in teamtoernooien
Zoja Golubeva
1610
uitslagen
in database.
1163 - 1420 (Perc. 61%)*
* 447 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
996
applets
in database.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
10005
01-04-2024:
2228
Lijst:
b
Titel:
MI
Vrouwentitel:
GMIF
Speler bij:
Letland
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
EK Blitz Vrouwen Chianciano Terme Buitenland 2024
EK Rapid Vrouwen Chianciano Terme Buitenland 2024
WK Rapid Vrouwen Julinek Park Buitenland 2023
Oudjaarstoernooi Van Stigt Thans Schiedam 2022
Riga Open Women Letland 2019
WK Blitz Vrouwen Riga Buitenland 2019
Kampioenschap van Letland 2019
Blitz Golubeva - Sadowska Riga Buitenland 2018
EK Rapid Netanya Buitenland 2018, Vrouwen
Rapid Golubeva - Sadowska Riga Buitenland 2018
WK match vrouwen Golubeva - Sadowska Riga Buitenland 2018
World Cup Toernooi Netanya Israƫl Buitenland 2018
Hungarian Open Buitenland 2018
Kampioenschap van Letland 2018
WK Rapid Vrouwen Bergamo Italie 2018
IMSA Elite Huaian Blitz Buitenland 2017, Vrouwen
IMSA Elite Huaian Rapid Buitenland 2017, Vrouwen
IMSA Elite Huaian Superblitz Buitenland 2017, Vrouwen
Wereldkampioenschap Vrouwen Tallinn Buitenland 2017
Salou Open Buitenland 2017
Superblitz World Cup Ufa Buitenland 2017, Vrouwen
World Cup Finale Ufa Buitenland 2017, Vrouwen
IMSA Elite Huaian Blitz Vrouwen Buitenland 2016
IMSA Elite Huaian Rapid Vrouwen Buitenland 2016
IMSA Elite Huaian Superblitz Vrouwen Buitenland 2016
EK Rapid Women Bacoli Buitenland 2015
International Bacoli Open Italie 2015
Nina Hoekman Memorial KNDB 2015, Rapid
Nina Hoekman Memorial KNDB 2015, Vrouwen
Blitz Golubeva - Tansykkuzhina Zerenda Buitenland 2015, Barrage 3
Blitz Golubeva - Tansykkuzhina Zerenda Buitenland 2015, Barrage 2
Cannes Open Buitenland 2015
EK Blitz Vrouwen Cannes Buitenland 2015
Rapid Golubeva - Tansykkuzhina Zerenda Buitenland 2015
WK match dames Golubeva - Tansykkuzhina Zerenda Buitenland 2015
WK Vrouwen Wuhan Buitenland 2015
Blitz Heerhugowaard Open Noord-Holland 2014, Groep C
EK Blitz Vrouwen Tallinn Buitenland 2014
EK Vrouwen Tallinn Buitenland 2014
Heerhugowaard Open NK KNDB 2014
SWMG Beijing Blitz Vrouwen Buitenland 2014
SWMG Beijing Rapid Vrouwen Buitenland 2014
SWMG Beijing Superblitz Vrouwen Buitenland 2014
Cannes Open Buitenland 2014
GL Barrage World Cup Wageningen Gelderland 2013
Play Offs Women World Cup Wageningen Gelderland 2013
SWMG Beijing Blitz Buitenland 2013, Vrouwen
SWMG Beijing Rapid Buitenland 2013, Vrouwen
SWMG Beijing Superblitz Buitenland 2013
WK Vrouwen Ulaanbaatar Buitenland 2013
World Cup Blitzbarrage Wageningen Gelderland 2013
World Cup Rapidbarrage Wageningen Gelderland 2013
World Cup Women Wageningen Gelderland 2013
Wereldkampioenschap Ufa Buitenland 2013, Groep B
World Challenger Boedapest Buitenland 2013
EK Vrouwen Emmen KNDB 2012
Groningen Seaports Masters Groningen 2012
SWMG Beijing Barrages Blitz Buitenland 2012
SWMG Beijing Barrages Georgiev Buitenland 2012
SWMG Beijing Barrages Rapid Buitenland 2012
SWMG Beijing Blitz Buitenland 2012, Vrouwen
SWMG Beijing Vrouwen Buitenland 2012, Groep F
SWMG Beijing Vrouwen Finale Buitenland 2012
Finale WK Blitz Ufa Buitenland 2011, Vrouwen
SWMG Beijing Barrages Blitz Buitenland 2011
SWMG Beijing Barrages Georgiev Buitenland 2011
SWMG Beijing Barrages Rapid Buitenland 2011
SWMG Beijing Voorronden Buitenland 2011, Vrouwen
Voorronden WK Blitz Ufa Buitenland 2011, Vrouwen 1
WK Vrouwen Rivne Buitenland 2011
World Cup Vrouwen Ufa Buitenland 2011
Salou Open Buitenland 2011
Sneldammen Salou Open Buitenland 2011
WK match dames Tkachenko - Golubeva Buitenland 2011, Set 3
WK match dames Tkachenko - Golubeva Buitenland 2011, Set 2
WK match dames Tkachenko - Golubeva Buitenland 2011, Set 1
EK Vrouwen Sepolno Krajenskie Buitenland 2010
Groningen Seaports Masters Groningen 2010
Wereldkampioenschap Vrouwen Ufa Buitenland 2010, Barrage
Wereldkampioenschap Vrouwen Ufa Buitenland 2010, Vrouwen
EK Blitz Vilnius Buitenland 2010, Vrouwen
Salou Open Buitenland 2010
World Cup Vrouwen Yakutsk Buitenland 2010
WK Blitz Vrouwen Berlijn Buitenland 2009
Kampioenschap van Letland 2009
EK Blitz Varna Buitenland 2008, Vrouwen
EK Vrouwen Tallinn Buitenland 2008
WMSG Barrages 10x10 Buitenland 2008
WMSG International Draughts 10x10 Rapid Buitenland 2008
WMSG International Draughts 10x10 women Play Offs Buitenland 2008
WMSG International Draughts 10x10 women Summer Palace Buitenland 2008
Balt Cup Summer Dubingiai Buitenland 2008
Salou Open Buitenland 2008
Ashdod Open Israel 2007
Cannes Open Buitenland 2007
Wereldkampioenschap Vrouwen Jakoetsk Buitenland 2007
EK Vrouwen Bovec Buitenland 2006
Minsk Buitenland 2006, Vrouwen
Kampioenschap van Letland 2006
Minsk Buitenland 2005, Vrouwen
Wereldkampioenschap Vrouwen Latronico Buitenland 2005
Bijlmer toernooi Gandhi 2004, Groep A
DuWo Hoofdgroep DOS Delft 2004
Hiltex Zeeland finalewedstrijden Zeeland 2004
Hiltex Zeeland Hoofdgroepen Zeeland 2004, Groep B
Bijlmer toernooi Gandhi 2003, Groep A
SNS Zeeland finalewedstrijden Zeeland 2003
SNS Zeeland Hoofdgroepen Zeeland 2003, Groep B
Wereldkampioenschap Vrouwen Zoutelande KNDB 2003
WK match vrouwen Tansykkuzhina - Golubeva Buitenland 2003, Set 3
WK match vrouwen Tansykkuzhina - Golubeva Buitenland 2003, Set 2
WK match vrouwen Tansykkuzhina - Golubeva Buitenland 2003, Set 1
EK Vrouwen Vilnius Buitenland 2002
Europees Kampioenschap KNDB 2002
SNS Zeeland finalewedstrijden Zeeland 2002
SNS Zeeland Hoofdgroepen Zeeland 2002, Groep A
Andreiko Memorial Buitenland 2002
Kampioenschap van Letland 2002
Wereldkampioenschap Vrouwen Velp Buitenland 2001
Barrage WK match vrouwen Golubeva - Hoekman KNDB 2000
Nijmegen Open NK KNDB 2000
WK match vrouwen Golubeva - Hoekman KNDB 2000, Set 3
WK match vrouwen Golubeva - Hoekman KNDB 2000, Set 2
WK match vrouwen Golubeva - Hoekman KNDB 2000, Set 1
Kampioenschap van Letland 2000
Kampioenschap van Letland 1999
Minsk Buitenland 1999
Wereldkampioenschap Vrouwen Barrage Moskou Buitenland 1999
Wereldkampioenschap Vrouwen Jakoetsk Buitenland 1999
WK Blitz Vrouwen Rotterdam Buitenland 1999
Kampioenschap van Letland 1998
Kampioenschap van Letland 1997
Motorola Riga Letland 1997
Tallinn Buitenland 1997
Wereldkampioenschap Vrouwen Minsk Mazowiecki Buitenland 1997, Vrouwen
Barrage Kampioenschap van Letland 1996
Kampioenschap van Letland 1996
Nijmegen Open Gelderland 1996
Tallinn Buitenland 1996
Wereldkampioenschap Abidjan Buitenland 1996, Groep E
WK match vrouwen Golubeva - Van Lith KNDB 1996, Set 3
WK match vrouwen Golubeva - Van Lith KNDB 1996, Set 2
WK match vrouwen Golubeva - Van Lith KNDB 1996, Set 1
Heijtings damtoernooi DV VBI Huissen 1995, Groep A
Kampioenschap van Letland 1995
Parijs Open Buitenland 1995
Wereldkampioenschap Vrouwen Bamako Buitenland 1995
Wronki Polen 1995
Cannes Open Buitenland 1994
Parijs Open Buitenland 1994
Sandomierz Buitenland 1994, Vrouwen
Amber Palanga Buitenland 1993, Groep B
Memorial Kulikauskas Litouwen 1993
Parijs Open Buitenland 1993
Wereldkampioenschap Vrouwen Brunssum KNDB 1993
Amber Palanga Buitenland 1992
Kampioenschap van Letland 1992
WK match vrouwen Golubeva - Jankovskaja Buitenland 1992
Wereldkampioenschap Vrouwen Minsk Buitenland 1991
Brink toernooi Overijssel 1990, Finale B
Brink toernooi Overijssel 1990, Voorronde A
Brunssum Open NK KNDB 1990
Nijmegen Open Gelderland 1990
Vrouwenkampioenschap van de USSR 1990
WK match vrouwen Levina - Golubeva Buitenland 1990
Brunssum Open Limburg 1989
Hierden Gelderland 1989
Kiev Buitenland 1989, Vrouwen
Match Van Lith - Golubeva USSR 1989
Vrouwenkampioenschap van de USSR 1989
Wereldkampioenschap Vrouwen Rosmalen KNDB 1989
Brunssum Open Limburg 1988
Vrouwenkampioenschap van de USSR 1988
WK match vrouwen Golubeva - Levina Buitenland 1988
Wereldkampioenschap Vrouwen Minsk Buitenland 1987
Herkamp WK Vrouwen (plek 2) Buitenland 1986
WK match vrouwen Golubeva - Altchoul Buitenland 1986
Wereldkampioenschap Vrouwen Cannes Buitenland 1985
Vrouwenkampioenschap van de USSR 1983
Wereldkampioenschap Vrouwen Sandomierz Buitenland 1983
Vrouwenkampioenschap van de USSR 1980
Gespeeld bij:
RTU Riga
Van Stigt Thans Schiedam