Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Groningen
Deelnames in teamtoernooien
Danny Staal
1318
uitslagen
in database.
856 - 1069 (Perc. 62.4%)*
* 462 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
470
applets
in database.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
11070
01-07-2024:
2245
(106)
Lijst:
a
Titel:
MF
Speler bij:
Het Noorden
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Noord-Nederlands Kampioenschap Rapide KNDB 2024, Groep A
Provinciaal Kampioenschap Sneldammen GR/Dr Groningen 2024, Finale A
Barrage Provinciaal Kampioenschap Groningen 2023, Finale A
Damweek Hijken DTC 2023
EK Rapid Damweek Hijken DTC 2023
Kloksimultaan Wouter Sipma Het Noorden 2023
Mello Koolman Het Noorden 2023, Groep A
Noord-Nederlands Kampioenschap Blitz KNDB 2023, Groep A
Provinciaal Kampioenschap Groningen 2023, Hoofdklasse
WorldCup *** RotterDamsOpen 2023
Onderlinge Competitie Het Noorden 2023/2024
Finale NK Sneldammen KNDB 2023, Groep A2
Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2023
Noord-Nederlands Kampioenschap KNDB 2023, Groep A
Noord-Nederlands Kampioenschap KNDB 2023, Hoofdklasse
Open Sneldamkampioenschap Het Noorden 2023, Groep A
Provinciaal Kampioenschap Sneldammen GR/Dr Drenthe 2023, Finale A
Simultaan Boomstra Het Noorden 2023
EK Blitz Damweek Hijken DTC 2022
EK Rapid Damweek Hijken DTC 2022
Hoogeveen Open HDC Hoogeveen 2022
Mello Koolman Het Noorden 2022, Groep A
Provinciaal Kampioenschap Groningen 2022, Hoofdklasse
Onderlinge Competitie Het Noorden 2022/2023
Metaldammen Samen Sterk 2022, Finale A
Provinciaal Kampioenschap Sneldammen GR/Dr Groningen 2022, Finale A
Salou Open Buitenland 2022
Hoogeveen Open HDC Hoogeveen 2021
Provinciaal Kampioenschap Groningen 2021, Hoofdklasse
Hoogeveen Open Drenthe 2020
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2020, Groep A
Mello Koolman Het Noorden 2019, Groep A
Metaldammen (finale) Samen Sterk 2019, Finale B
Metaldammen (voorronde) Samen Sterk 2019
Provinciaal Kampioenschap Groningen 2019, Hoofdklasse
WK Rapid Beilen Drenthe 2019
Salou Open Buitenland 2019
Sneldamtoernooi bij NK Pupillen Zuid-Holland 2019
MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2018
Provinciaal Kampioenschap Groningen 2018, Hoofdklasse
Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2018
NK Sneldammen KNDB 2018, Groep A3
Provinciaal Sneldamkampioenschap Groningen 2018
Sneldamtoernooi bij NK Pupillen Zuid-Holland 2018, Algemeen
De virtuele Play Ok 2017
Provinciaal Kampioenschap Groningen 2017, Hoofdklasse
Tjalling Goedemoed Memorial Invitatie DamCombinatie Fryslan 2017
Provinciaal Sneldamkampioenschap Groningen 2017
Salou Blitz Buitenland 2017
Salou Open Buitenland 2017
MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2016
Polish Open Karpacz Buitenland 2016
Provinciaal Kampioenschap Groningen 2016, Hoofdklasse
Beiler damtoernooi Drenthe 2015, Groep A
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2015, Groep A
MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2014
Sneldammen 3e Boboli toernooi VPDB 2014, Groep A
Beiler damtoernooi Drenthe 2014
Omnyacc Toernooi Oerterp 2014, Groep A
Mello Koolman Het Noorden 2013
Onderlinge Competitie Het Noorden 2013/2014, Groep B
Incasso Divisie Open Rapid Drenthe 2012, Finale B
Incasso Divisie Rapid Open Voorronden Drenthe 2012
Mello Koolman Het Noorden 2012, Groep B
Onderlinge Competitie Het Noorden 2012/2013, Groep B
Omnyacc Toernooi Oerterp 2012, Groep A
Open Sneldamkampioenschap Het Noorden 2012, Groep A
Provinciaal Sneldamkampioenschap Groningen 2012
Provinciaal Kampioenschap Groningen 2011
Onderlinge Competitie HDC Hoogeveen 2011/2012
Onderlinge Competitie Het Noorden 2011/2012, Groep B
OmnyAcc Toernooi Oerterp 2011, Groep A
Mello Koolman Het Noorden 2010, Groep A
Provinciaal Kampioenschap Groningen 2010
Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2010, Groep A4
Nacht van Lent 2009, Groep A
Mello Koolman Het Noorden 2008, Groep B
Provinciaal Kampioenschap Groningen 2008, Barrage
Provinciaal Kampioenschap Groningen 2008, Hoofdklasse
NK Rapid Algemeen Finale KNDB 2007, Barrage 4
NK Rapid Algemeen Finale KNDB 2007, Barrage
NK Rapid Algemeen Finale KNDB 2007, Groep A
DNC Open NK KNDB 2006, Groep B
Provinciaal Kampioenschap Groningen 2006
Onderlinge Competitie Het Noorden 2005/2006, Groep B
Provinciaal Kampioenschap Groningen 2004
Provinciaal Kampioenschap Groningen 2002
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2002, Groep B
Brunssum Open Limburg 2001
Provinciaal Kampioenschap Groningen 2001, Finale
Provinciaal Kampioenschap Groningen 2001, Barrage
Orap Open West-Holland 2000
Provinciaal Kampioenschap Groningen 2000, Finale
Provinciaal Kampioenschap Groningen 2000, Barrage
Nijmegen Open Gelderland 1998
Provinciaal Kampioenschap Groningen 1998, Finale
Provinciaal Kampioenschap Groningen 1997
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 1996
Provinciaal Kampioenschap Groningen 1994
Halve Finale NK Junioren KNDB 1992, Junioren A
Provinciaal Kampioenschap Groningen 1992
Javaanse Jongens Groningen 1991
Javaanse Jongens Groningen 1990
Gespeeld bij:
HDC Hoogeveen
Hijken DTC
Pekelsma Nieuw Amsterdam