Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Groningen
Deelnames in teamtoernooien
Jaap Huizinga
1275
uitslagen
in database.
693 - 682 (Perc. 49.2%)*
* 582 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
286
applets
in database.
1
applets
in Diversen.
69
composities
in database.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
12391
01-07-2024:
1997
(1011)
Lijst:
a
Speler bij:
DVK
Roden-Leek
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Onderlinge Competitie Roden-Leek 2024/2025
Fries Kampioenschap Rapiddammen/Open DCT Twijzelerheide 2024, Finale A
Noord-Nederlands Kampioenschap Rapide KNDB 2024, Groep C
Provinciaal Kampioenschap Sneldammen GR/Dr Groningen 2024, Finale B
Mello Koolman Het Noorden 2023, Groep D
Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2023, Groep B
Fries Kampioenschap Rapiddammen/Open DCT Twijzelerheide 2023, Finale B
Noord-Nederlands Kampioenschap Rapide KNDB 2023, Groep B
Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2022, Groep B
Onderlinge Competitie Het Noorden 2022/2023
Fries Kampioenschap Rapiddammen/ Open DCT Twijzelerheide 2022, Finale B
Open Flevoland KNDB 2022
Provinciaal Kampioenschap Sneldammen GR/Dr Groningen 2022, Finale B
Mello Koolman Het Noorden 2021, Groep E
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2020, Groep B
Beneluxvet zomerdamtoernooi Friesland 2019, Groep A
Brunssum Open Limburg 2019
Mello Koolman Het Noorden 2019, Groep C
NK Rapid KNDB 2019
Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2019/2020, Groep B
Brunssum Open NK KNDB 2018
Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2018, Groep B
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2018, Groep A
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2018, Groep B
Provinciaal Sneldamkampioenschap Groningen 2018
Mello Koolman Het Noorden 2017, Groep D
MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2017
Tjalling Goedemoed Memorial DamCombinatie Fryslan 2017, Groep B
CBP Toernooi DDC Deventer 2017, Hoofdklasse B
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2017, Groep A
Dijks Leijssen Advocaten & Rechtsanwälte Damdag Westerhaar Overijssel 2016, Hoofdklasse B
MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2016
Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2016, Groep B
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2016, Groep A
Provinciaal Sneldamkampioenschap Groningen 2016
Salou Blitz Buitenland 2016
Salou Open Buitenland 2016
MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2015
Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2015, Groep B
Beiler damtoernooi Drenthe 2015, Groep B
Open Flevolands Sneldamkampioenschap Friesland 2015, Groep B
MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2014
Provinciaal Kampioenschap 50+ Drenthe 2014
Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2014, Groep B
Beiler damtoernooi Drenthe 2014
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2014, Groep B
Provinciaal Sneldamkampioenschap Drenthe 2014
Mello Koolman Het Noorden 2013
MTB Open International Tournament Drenthe 2013
Provinciaal Kampioenschap 50+ Drenthe 2013
Rapidtoernooi Wânswert Wanswerd 2013
Tamek-toernooi DSS Zwartsluis 2013/2014, Hoofdklasse B
Beiler damtoernooi Drenthe 2013
CBP Toernooi DDC Deventer 2013, Hoofdklasse B
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2013, Groep A
Kornelius de Vries toernooi Groningen 2013
Incasso Divisie Open Rapid Drenthe 2012, Finale C
Incasso Divisie Rapid Open Voorronden Drenthe 2012
Mello Koolman Het Noorden 2012, Groep D
MTB Open International Tournament Drenthe 2012
Beiler damtoernooi Drenthe 2012, Groep A
CBP Toernooi DDC Deventer 2012, Ereklasse
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2012, Groep A
Open Sneldamkampioenschap Het Noorden 2012, Groep B
Dammen op de Dijk DC Hilversum 2011, Hoofdklasse C
Klaas Hazendonk / 75 jaar Denk en Zet Denk en Zet Culemborg 2011, Hoofdklasse
Mello Koolman Het Noorden 2011, Groep C
MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2011
Rapidtoernooi Wanswerd 2011
Voorrondes 12e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2011, Hoofdklasse A
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2011, Groep A
International Open Rapid Tournament Hoogeveen Drenthe 2010, Groep B
International Open Rapid Tournament Hoogeveen Qualification Drenthe 2010
International Open Tournament Hoogeveen Drenthe 2010
Mello Koolman Het Noorden 2010, Groep D
Beiler damtoernooi Drenthe 2010
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2010, Groep A
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2010, Groep B
Damnacht HDC Hoogeveen 2009, Groep F
Damnacht Voorronde HDC Hoogeveen 2009
Mello Koolman Het Noorden 2009, Groep D
Provinciaal Kampioenschap 50+ Drenthe 2009
Tavira Open Portugal 2009
Beiler damtoernooi Drenthe 2009
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2009, Groep A
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2009, Groep B
Mello Koolman Het Noorden 2008, Groep D
Mangopower Open DCT Twijzelerheide 2008
Salou Open Buitenland 2008
Provinciaal Kampioenschap 50+ Drenthe 2007
Open DCT Twijzelerheide 2007
Salou Open Buitenland 2007
Brunssum Open Limburg 2006
Salou Open Buitenland 2006
Brunssum Open Limburg 2005
Onderlinge Competitie Het Noorden 2005/2006, Groep C
Salou Open Buitenland 2005
Brunssum Open Limburg 2004
Provinciaal Kampioenschap Groningen 2004
Salou Open Buitenland 2004
Salou Open Buitenland 2003
Salou Open Buitenland 2002
Brunssum Open Limburg 2001
Salou Open Buitenland 2001
Salou Open Buitenland 2000
Salou Open Buitenland 1999
Salou Open Buitenland 1998
Javaanse Jongens Groningen 1992
Javaanse Jongens Groningen 1991
Javaanse Jongens Groningen 1990
Rabenhaupttoernooi Groningen 1988
Gespeeld bij:
DC Groningen
Groningen
Het Noorden