Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Groningen
Deelnames in teamtoernooien
Bert Begeman
1114
uitslagen
in database.
609 - 637 (Perc. 52.3%)*
* 505 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
352
applets
in database.
2
applets
in Diversen.
1
composities
in database.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
15605
01-07-2024:
1997
(1009)
Lijst:
a
Speler bij:
DC Winschoten
DVK
Roden-Leek
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Onderlinge Competitie Roden-Leek 2024/2025
EK Veteranen Dabki Buitenland 2024
Fries Kampioenschap Rapiddammen/Open DCT Twijzelerheide 2024, Finale A
Provinciaal Kampioenschap Sneldammen GR/Dr Groningen 2024, Finale B
Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2023, Groep B
WK Veteranen Korbach Buitenland 2023
Fries Kampioenschap Rapiddammen/Open DCT Twijzelerheide 2023, Finale A
Gniezno Polen 2023
Noord-Nederlands Kampioenschap KNDB 2023, Groep D
Noord-Nederlands Kampioenschap KNDB 2023, Hoofdklasse
Noord-Nederlands Kampioenschap Rapide KNDB 2023, Groep B
Golden Prague Buitenland 2022
Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2022, Groep B
Zomerdamweek DCH Heerenveen - Mildam 2022, Groep A
Onderlinge Competitie Het Noorden 2022/2023
Coppa Città di Verona Italie 2022
Fries Kampioenschap Rapiddammen/ Open DCT Twijzelerheide 2022, Finale A
Open Flevoland KNDB 2022
Provinciaal Kampioenschap Sneldammen GR/Dr Groningen 2022, Finale A
EK Veteranen Julinek Park Buitenland 2021
Beneluxvet zomerdamtoernooi Friesland 2019, Groep A
Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2019/2020, Groep B
Golden Prague Buitenland 2019
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2019, Groep A
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2019, Groep B
EK Veteranen Porechie Buitenland 2018
Polska Gra Open Polen 2018
Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2018, Groep B
Sneldammen EK Veteranen Porechie Buitenland 2018
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2018, Groep A
Internationaal Toernooi Lublin Buitenland 2018
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2018, Groep B
Tjalling Goedemoed Memorial DamCombinatie Fryslan 2017, Groep B
CBP Toernooi DDC Deventer 2017, Ereklasse
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2017, Groep A
Internationaal Toernooi Lublin Buitenland 2017
EK Veteranen Korbach Buitenland 2016
Minsk Wit-Rusland 2016
MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2016
Polska Gra Open Polen 2016
Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2016, Groep B
CBP Toernooi DDC Deventer 2016, Ereklasse
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2016, Groep A
Provinciaal Sneldamkampioenschap Groningen 2016
Roethof Open Suriname 2016
EK Veteranen Sunny Beach Buitenland 2015
Polish Open Karpacz Buitenland 2015
Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2015, Groep B
Beiler damtoernooi Drenthe 2015, Groep A
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2015, Groep A
Open Flevolands Sneldamkampioenschap Friesland 2015, Groep A
MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2014
Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2014, Groep A
Beiler damtoernooi Drenthe 2014
EK Veteranen Kolobrzeg Buitenland 2014
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2014, Groep A
Provinciaal Sneldamkampioenschap Drenthe 2014
Salou Open Buitenland 2014
International Bacoli Open Italie 2013
MTB Open International Tournament Drenthe 2013
Rapidtoernooi Wânswert Wanswerd 2013
Tamek-toernooi DSS Zwartsluis 2013/2014, Hoofdklasse A
Beiler damtoernooi Drenthe 2013
CBP Toernooi DDC Deventer 2013, Hoofdklasse A
Kornelius de Vries toernooi Groningen 2013
Incasso Divisie Open Rapid Drenthe 2012, Finale D
Incasso Divisie Rapid Open Voorronden Drenthe 2012
Mello Koolman Het Noorden 2012, Groep C
Portugal-Open Portugal 2012
Beiler damtoernooi Drenthe 2012, Groep A
CBP Toernooi DDC Deventer 2012, Ereklasse
Golden Prague Buitenland 2012
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2012, Groep A
Open Sneldamkampioenschap Het Noorden 2012, Groep B
Dammen op de Dijk DC Hilversum 2011, Hoofdklasse B
Doeksensneldamtoernooi Excelsior 2011, Hoofdklasse
Klaas Hazendonk / 75 jaar Denk en Zet Denk en Zet Culemborg 2011, Hoofdklasse
MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2011
Rapidtoernooi Wanswerd 2011
Voorrondes 12e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2011, Hoofdklasse C
CBP Toernooi DDC Deventer 2011, Ereklasse
Golden Prague Buitenland 2011
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2011, Groep A
Blitz-toernooi EK Veteranen Berlijn Buitenland 2010, Groep A
EK Veteranen Berlijn Buitenland 2010, Groep A
International Open Rapid Tournament Hoogeveen Drenthe 2010, Groep D
International Open Rapid Tournament Hoogeveen Qualification Drenthe 2010
International Open Tournament Hoogeveen Drenthe 2010
Mello Koolman Het Noorden 2010, Groep C
Golden Prague Buitenland 2010
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2010, Groep A
ICON Yachts Harlingen Excelsior 2010, 1e klasse A
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2010, Groep B
OmnyAcc Toernooi Oerterp 2010, Groep A
Brunssum Open Limburg 2009
EK Veteranen Kapelle Zeeland 2009
Mello Koolman Het Noorden 2009, Groep D
Provinciaal Kampioenschap 50+ Drenthe 2009
Tavira Open Portugal 2009
Beiler damtoernooi Drenthe 2009
CBP Toernooi DDC Deventer 2009, Hoofdklasse
Golden Prague Buitenland 2009
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2009, Groep A
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2009, Groep B
Varna Open Buitenland 2008
Golden Prague Buitenland 2008
Mangopower Open DCT Twijzelerheide 2008
Salou Open Buitenland 2008
Brunssum Open Limburg 2007
Provinciaal Kampioenschap 50+ Drenthe 2007
Open DCT Twijzelerheide 2007
Salou Open Buitenland 2007
Brunssum Open Limburg 2006
Salou Open Buitenland 2006
Hiltex Zeeland Open Zeeland 2005
Brinta-toernooi Groningen 1969, Jeugdklasse
Gespeeld bij:
DC Meeden
Houdt Stand Hoogezand
Provinciaal Gronings Tiental