Participated in the following individual tournaments: |
Finale NK Sneldammen KNDB 2024, Groep A3 | |
Provincial Championship blitz Friesland 2024 | |
Provincial Championship Rapid/Open D.C.T. Twijzelerheide 2024, Finale A | |
Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2024 | |
Championship Nothern Netherlands KNDB 2024, Groep A | |
Onderling Sneldamkampioenschap DamCombinatie Fryslân 2024 | |
Salou Blitz Buitenland 2024 | |
Salou Open Buitenland 2024 | |
Sijtze Terpstra Blitztoernooi DamCombinatie Fryslân 2024, Groep A | |
Golden Prague Buitenland 2023 | |
Provincial Championship Friesland 2023, Ereklasse | |
Rapidtournament DamCombinatie Fryslân 2023, Groep A | |
Clubcompetition DamCombinatie Fryslân 2023/2024 | |
Draughtsday Steenwijk 2023, Groep A | |
Provincial Championship blitz Friesland 2023 | |
Frisian Championship Rapid/Open D.C.T. Twijzelerheide 2023, Finale A | |
Metaldraughts (finals) Samen Sterk 2023, Finale A | |
Metal Draughts (prelimenaries) Samen Sterk 2023 | |
Sytze Terpstra Blitztoernooi (finale) DamCombinatie Fryslân 2023, Finale A | |
Sytze Terpstra Blitztoernooi (voorronde) DamCombinatie Fryslân 2023, Groep A | |
Mello Koolman Damgenootschap Het Noorden 2022, Groep B | |
Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2022, Groep A | |
Clubcompetition DamCombinatie Fryslân 2022/2023 | |
Open kerstsneldamtoernooi DCH Heerenveen - Mildam 2022/2023 | |
Bastilleopen PDC Putten 2022 | |
Provincial Championship blitz Friesland 2022, Groep A | |
Frisian Championship rapid D.C.T. Twijzelerheide 2022, Finale A | |
Salou Open Buitenland 2022 | |
Golden Prague Buitenland 2021 | |
Clubcompetition DamCombinatie Fryslân 2021/2022 | |
Golden Prague Buitenland 2020 | |
Clubcompetition DamCombinatie Fryslân 2020/2021 | |
Hepie Koelstra Open D.C.T. Twijzelerheide 2020, Groep A | |
Cup Competition Huizum - Leeuwarden 2020 | |
Provinciaal Champioenship Friesland 2020, Ereklasse | |
Mello Koolman Damgenootschap Het Noorden 2019, Groep A | |
Dutch Championship rapid KNDB 2019 | |
Club Competition Huizum - Leeuwarden 2019/2020 | |
Clubcompetition L DamCombinatie Fryslân 2019/2020 | |
Rapidtournament DamCombinatie Fryslân 2019/2020, Groep A | |
FK Sneldammen Friesland 2019, Groep A | |
Geleen 64-100-144 CEMA - De Vaste Zet Geleen 2019 | |
Golden Prague Buitenland 2019 | |
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2019, Groep A | |
Cup Competition Huizum - Leeuwarden 2019 | |
Provincial Championship Friesland 2019, Ereklasse | |
Salou Open Buitenland 2019 | |
Sneldamkampioenschap Huizum 2019 | |
Mello Koolman Damgenootschap Het Noorden 2018, Groep A | |
Blitz Draughts Tournament Damclub IJmuiden 2018, Ereklasse | |
Rapidtournament DamCombinatie Fryslân 2018, Groep A | |
Summertournament Friesland 2018, Groep A | |
Club Competition Huizum - Leeuwarden 2018/2019 | |
Clubcompetition L DamCombinatie Fryslân 2018/2019 | |
Barrage Provinciaal Kampioenschap van Friesland 2018 | |
Provincial Blitzchampionship Friesland 2018 | |
Geleen 64-100-144 CEMA - De Vaste Zet Geleen 2018 | |
Golden Prague Buitenland 2018 | |
Hepie Koelstra Open D.C.T. Twijzelerheide 2018, Groep A | |
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2018, Groep A | |
Cup Competition Huizum - Leeuwarden 2018 | |
Provincial Championship Friesland 2018, Ereklasse | |
Salou Blitz Buitenland 2018 | |
Salou Open Buitenland 2018 | |
Sneldamkampioenschap Huizum 2018 | |
Sytze Terpstra Slotsneldamtoernooi DamCombinatie Fryslan 2018, Ereklasse | |
Christmas tournament D.C.H. Heerenveen-Mildam 2017 | |
Mellow Coolman Damgenootschap Het Noorden 2017, Groep B | |
7th Rapidtournament DamCombinatie Fryslân 2017, Groep A | |
Club Competition Huizum - Leeuwarden 2017/2018 | |
Clubcompetition L DamCombinatie Fryslân 2017/2018 | |
Clubcompetition O DamCombinatie Fryslân 2017/2018 | |
Provincial Championship Blitz Friesland 2017, Hoofdklasse | |
Geleen 64-100-144 CEMA - De Vaste Zet Geleen 2017 | |
Hepie Koelstra Open D.C.T. Twijzelerheide 2017, Groep A | |
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2017, Groep A | |
Eastertournament Amsterdam Noord-Holland 2017, Algemeen | |
Rapidtournament DamCombinatie Fryslân 2016, Groep A | |
Summertournament Friesland 2016, Hoofdklasse | |
Internal Competition De Oldehove Leeuwarden 2016/2017 | |
Clubcompetition Huizum - Leeuwarden 2016/2017 | |
Geleen 64-100-144 CEMA - De Vaste Zet Geleen 2016 | |
Golden Prague Buitenland 2016 | |
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2016, Groep A | |
Riga Open Latvia 2016 | |
Blitzchampionship Huizum - Leeuwarden 2016, Groep A | |
Polish Open Karpacz Buitenland 2015 | |
Clubcompetition Huizum - Leeuwarden 2015/2016 | |
Onderlinge Competitie De Oldehove Leeuwarden 2015/2016 | |
Beilen tournament Drenthe 2015, Groep A | |
FK Sneldammen Friesland 2015, Groep A | |
Frisian Open Frysk Spul 2015 | |
Golden Prague Buitenland 2015 | |
Hepie Koelstra Open D.C.T. Twijzelerheide 2015, Groep A | |
Newyearsgala Huizum - Leeuwarden 2015, Groep A | |
Cupcompetition Huizum - Leeuwarden 2015 | |
Provincial Championship Friesland 2015, Ereklasse | |
Salou Blitz Buitenland 2015 | |
Salou Open Buitenland 2015 | |
Blitztournament Excelsior - Harlingen 2014, Groep A | |
Geleen Open Limburg 2014 | |
Mello Koolman Damgenootschap Het Noorden 2014, Groep B | |
MTB Open International Drenthe 2014 | |
Amersfoort Open ADG Amersfoort 2014 | |
IJmuiden Blitz Draughts Tournament Damclub IJmuiden 2014, Ereklasse | |
End of year tournament Samen Sterk 2014, Groep A | |
Rapidtournament DamCombinatie Fryslân 2014, Groep A | |
Rock & Roll Tournament Tilburg Noord-Brabant 2014, Groep A | |
Summertournament Friesland 2014, Hoofdklasse | |
Internal Competition De Oldehove Leeuwarden 2014/2015 | |
Internal Competition Huizum - Leeuwarden 2014/2015 | |
Barrages Frisian Champioenship Friesland 2014, Ereklasse | |
Beiler damtoernooi Drenthe 2014 | |
EC Rapid Prague Buitenland 2014 | |
Golden Prague Buitenland 2014 | |
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2014, Groep A | |
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2014, Groep A | |
Cupcompetition Huizum - Leeuwarden 2014 | |
Provincial Championship Friesland 2014, Ereklasse | |
Salou Open Buitenland 2014 | |
Blitz Salou Open Buitenland 2014 | |
Bovec Open Slovenia 2013 | |
Disco Blitz-open Portugal 2013 | |
EC Rapid Bovec Buitenland 2013 | |
Mello Koolman Damgenootschap Het Noorden 2013 | |
Dutch Championship Rapid A KNDB 2013 | |
Amersfoort Open ADG Amersfoort 2013 | |
IJmuiden Blitz Draughts tournament Damclub IJmuiden 2013, Hoofdklasse | |
Portugal-Open Portugal 2013 | |
Provincial Championship Friesland 2013, Groep A | |
Rapid Championship Wanswerd 2013 | |
Club Competition De Oldehove Leeuwarden 2013/2014 | |
Internal Competition Huizum - Leeuwarden 2013/2014 | |
Beiler damtoernooi Drenthe 2013 | |
European Championship Blitz Boedapest Buitenland 2013 | |
Finales Kornelius de Vries toernooi Groningen 2013, Finale B | |
Blitz Friesland 2013, Groep A | |
Golden Prague Buitenland 2013 | |
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2013, Groep A | |
Kornelius de Vries tournament Groningen 2013 | |
Limburg Blitz CEMA - De Vaste Zet Geleen 2013 | |
Newyearsblitz Huizum - Leeuwarden 2013, Groep A | |
Omnyacc Tournament Oerterp - Ureterp 2013, Groep A | |
Cupcompetition Huizum - Leeuwarden 2013 | |
Rapid Tournament D.C.H. Heerenveen-Mildam 2013, Groep A | |
Salou Open Buitenland 2013 | |
Blitz Salou Open Buitenland 2013 | |
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2012 | |
Mello Koolman Damgenootschap Het Noorden 2012, Groep B | |
Nijmegen Open NK KNDB 2012 | |
Dutch Championship Rapid A KNDB 2012 | |
IJmuiden blitz tournament Damclub IJmuiden 2012, Ereklasse | |
Portugal-Open Portugal 2012 | |
Provincial Championship Friesland 2012 | |
Blitz SNA Heerhugowaard 2012, Hoofdklasse | |
Worldrecordattempt Clocksimultane Damkring Emmeloord 2012 | |
Summercompetition Friesland 2012, Groep A | |
Onderlinge Competitie De Oldehove Leeuwarden 2012/2013 | |
Clubchampionship Huizum - Leeuwarden 2012/2013 | |
Beiler damtoernooi Drenthe 2012, Groep A | |
Friesland 2012, Groep A | |
FK Sneldammen Friesland 2012, Groep A | |
Golden Prague Buitenland 2012 | |
Hepie Koelstra Open D.C.T. Twijzelerheide 2012, Groep A | |
Newyeargala Huizum - Leeuwarden 2012, Groep A | |
Salou Open Buitenland 2012 | |
Blitzchampionship Huizum - Leeuwarden 2012 | |
Blitztournament Salou Open Buitenland 2012 | |
Twelve Hours of Brussels Belgium 2012, Algemeen | |
FK Sneldammen Friesland 2011, Groep A | |
Mellow Cool Man Damgenootschap Het Noorden 2011, Groep B | |
Onderlinge Competitie Huizum - Leeuwarden 2011/2012 | |
Tamek-toernooi DSS Zwartsluis 2011/2012, Groep A4 | |
Golden Prague Buitenland 2011 | |
Hepie Koelstra Open D.C.T. Twijzelerheide 2011, Groep A | |
Newyearsblitzgala Huizum - Leeuwarden 2011, Groep A | |
Salou Open Buitenland 2011 | |
Blitz Salou Open Buitenland 2011 | |
Delfts Damfestival A-B DOS Delft 2010, Groep A | |
International Open Rapid Tournament Hoogeveen Drenthe 2010, Groep C | |
International Open Rapid Tournament Hoogeveen Qualification Drenthe 2010 | |
Mellow Coolman Damgenootschap Het Noorden 2010, Groep A | |
Dutch Championship Rapid Group A KNDB 2010 | |
Open Gorredijk 2010, Groep A | |
Provincial Championship Friesland 2010 | |
Clubcompetition Huizum - Leeuwarden 2010/2011 | |
Golden Prague Buitenland 2010 | |
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2010, Groep A | |
Newyearsgala Huizum - Leeuwarden 2010, Groep A | |
OmnyAcc Tournament Oerterp - Ureterp 2010, Groep A | |
Salou Open Buitenland 2010 | |
Draughtsnight HDC Hoogeveen 2009, Groep C | |
Draughtsnight Preliminaries HDC Hoogeveen 2009 | |
Mellow Coolman Damgenootschap Het Noorden 2009, Groep B | |
Open Gorredijk 2009, Groep A | |
Open Limburgian Championship Rapid Limburg 2009 | |
Park Blitz West-Holland 2009, Groep A | |
Provincial Championship Friesland 2009 | |
Competition Huizum Huizum - Leeuwarden 2009/2010 | |
Golden Prague Buitenland 2009 | |
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2009, Groep A | |
Newyearsblitzgala Huizum - Leeuwarden 2009, Groep A | |
Salou Open Buitenland 2009 | |
Mello Koolman Het Noorden 2008, Groep C | |
Open Gorredijk 2008, Groep A | |
Varna Open Buitenland 2008 | |
Clubcompetition Huizum - Leeuwarden 2008/2009 | |
Eindeseizoenstoernooi Huizum 2008, Groep A | |
Golden Prague Buitenland 2008 | |
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2008, Groep A | |
Bovec Open Slovenie 2007 | |
Open Gorredijk 2007, Groep A | |
Cupcompetition Huizum - Leeuwarden 2007/2008 | |
Onderlinge Competitie De Oldehove 2007/2008 | |
Clubcompetition Huizum - Leeuwarden 2007/2008 | |
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2007, Groep A | |
Open DCT Twijzelerheide 2007 | |
Salou Open Buitenland 2007 | |
Brunssum Open Limburg 2006 | |
Open Gorredijk 2006, Groep A | |
Clubcompetition Huizum - Leeuwarden 2006/2007 | |
Salou Open Buitenland 2006 | |
Axioma Open West-Holland 2005, Groep B | |
Halve Finale Kampioenschap Friesland 2005 | |
Open Gorredijk 2005, Groep A | |
Open Championship of ADG Amersfoort 2005 | |
Onderlinge Competitie Huizum 2005/2006 | |
Onderlinge Bekercompetitie Huizum 2005/2006 | |
Golden Prague Buitenland 2005 | |
HF Provinciaal Kampioenschap Friesland 2005 | |
Ktardammen Leeuwarden Friesland 2005 | |
Golden Prague Buitenland 2004 | |
Hiltex Zeeland Open Zeeland 2004 | |
Open Gorredijk 2004, Groep A | |
Salou Open Buitenland 2004 | |
Axioma Orap Open West-Holland 2003 | |
Barrage FK 3e plaats Friesland 2003 | |
Provincial Championship Friesland 2003 | |
SNS Zeeland Open Zeeland 2003 | |
Golden Prague Buitenland 2003 | |
Halve Finale Kampioenschap Friesland 2003 | |
Salou Open Buitenland 2003 | |
Open Championship of ADG Amersfoort 2002 | |
Orap Open West-Holland 2002 | |
SNS Zeeland Zeeland 2002 | |
Golden Prague Buitenland 2002 | |
Semi finals Championship of Friesland 2002 | |
Golden Prague Buitenland 2001 | |
Orap Open Dutch Championship KNDB 2001 | |
Provincial Championship Friesland 2001 | |
FK Sneldammen Friesland 2001, Hoofdklasse B | |
Halve Finale Kampioenschap Friesland 2001, Groep C | |
Grutte Pier Toernooi Kimswerd Friesland 2000 | |
Open Championship of ADG Amersfoort 2000 | |
Golden Prague Buitenland 2000 | |
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2000 | |
Golden Prague Buitenland 1999 | |
FK Sneldammen Friesland 1998, Finale C | |
Semi finals Championship of Friesland 1998, Groep A | |
Provincial Championship Friesland 1998, Hoofdklasse | |
Salou Open Buitenland 1998 | |
FK Sneldammen Friesland 1997, Finale C | |
Semi Finals Championship of Friesland 1997, Groep A | |
Semi finals Championship Friesland 1996, Groep D | |
Eindeseizoenstoernooi Huizum 1995, Groep B | |
Semi finals Championship of Friesland 1995, Groep A | |
Eindeseizoenstoernooi Huizum 1994, Groep D | |
Provinciaal Jeugdkampioenschap Friesland 1994 | |
Eindeseizoenstoernooi Huizum 1991, Groep D | |
Eindeseizoenstoernooi Huizum 1989, Groep F | |