Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Friesland
Deelnames in teamtoernooien
Gerlof Kolk
1236
uitslagen
in database.
672 - 887 (Perc. 66%)*
* 564 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
373
applets
in database.
5
applets
in Diversen.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
12751
01-07-2024:
2237
(120)
Lijst:
a
Speler bij:
DamCombinatie Fryslan
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Finale NK Sneldammen KNDB 2024, Groep A1
FK Sneldammen Friesland 2024
Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2024
Onderling Sneldamkampioenschap DamCombinatie Fryslan 2024
EK Blitz Damweek Hijken DTC 2023
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2023
Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2023, Groep A
Onderlinge Competitie DamCombinatie Fryslan 2023/2024
Barrage Halve Finale NK Algemeen KNDB 2023, Groep D
Finale NK Sneldammen KNDB 2023, Groep A1
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2023, Groep D
Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2023
Sytze Terpstra Blitztoernooi (finale) DamCombinatie Fryslan 2023, Finale A
Sytze Terpstra Blitztoernooi (voorronde) DamCombinatie Fryslan 2023, Groep A
Noord-Nederlands Kampioenschap Blitz KNDB 2022, Groep A
Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2022, Groep A
Onderlinge Competitie DamCombinatie Fryslan 2022/2023
FK Sneldammen Friesland 2022, Groep A
Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2022
NK Sneldammen KNDB 2022, Groep A1
Mello Koolman Het Noorden 2021, Groep A
Sneldamavond DamCombinatie Fryslan 2021
Onderlinge Competitie DamCombinatie Fryslan 2021/2022
Onderlinge Competitie DamCombinatie Fryslan 2020/2021
WK Rapid Beilen Drenthe 2019
Onderlinge Competitie L DamCombinatie Fryslan 2019/2020
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2019, Groep A
Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2018, Groep A
Onderlinge Competitie L DamCombinatie Fryslan 2018/2019
Sytze Terpstra Slotsneldamtoernooi DamCombinatie Fryslan 2018, Ereklasse
Tjalling Goedemoed Memorial Invitatie DamCombinatie Fryslan 2017
Onderlinge Competitie L DamCombinatie Fryslan 2017/2018
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2017, Groep A
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2017, Groep A
Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2016, Groep A
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2016, Groep A
FK Sneldammen Friesland 2015, Groep A
Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2014, Groep A
FK Sneldammen Friesland 2014, Groep A
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2012, Groep A
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2012, Groep A
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2011, Groep A
Onderlinge Competitie BEGB Britsum 2010/2011, Groep A
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2010, Groep A
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2010, Groep A
Onderlinge Bekercompetitie BEGB Britsum 2009/2010, Finale A
Onderlinge Competitie BEGB Britsum 2009/2010, Groep A
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2009, Groep B
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2009, Groep A
Onderlinge Competitie BEGB Britsum 2008/2009
Confederation Cup Pavlovsk Blitzpartijen Buitenland 2008
FK Sneldammen Friesland 2008, Groep A
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2008, Groep D
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2008
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2008, Groep A
Barrage Provinciaal Kampioenschap Friesland 2007, Barrage
Open Gorredijk 2007, Groep A
Provinciaal Kampioenschap Friesland 2007
Eindeseizoenstoernooi Huizum 2007, Groep A
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2007, Groep A
Open DCT Twijzelerheide 2007
Provinciaal Kampioenschap Friesland 2006
Eindeseizoenstoernooi Huizum 2006, Groep A
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2006, Groep A
Provinciaal Kampioenschap Friesland 2005
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2005, Groep A
Ktardammen Leeuwarden Friesland 2005
Match Kolk - Baba Killer club 2005, Set 5
Match Kolk - Baba Killer club 2005, Set 4
Match Kolk - Baba Killer club 2005, Set 3
Match Kolk - Baba Killer club 2005, Set 2
Match Kolk - Baba Killer club 2005, Set 1
Provinciaal Kampioenschap Friesland 2004
Eindeseizoenstoernooi Huizum 2004, Groep A
FK Sneldammen Friesland 2004, Groep A
Halve Finale Kampioenschap Friesland 2004
Eindeseizoenstoernooi Huizum 2003, Groep A
FK Sneldammen Friesland 2003, Hoofdklasse
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2003, Groep A
Voorronde jubileumtoernooi Friesland 2003
Barrage Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2002, Barrage 2
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2002
FK Sneldammen Friesland 2002, Junioren
Halve Finale NK Junioren KNDB 2002, Groep A
Provinciaal Jeugdkampioenschap Friesland 2002, Junioren
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2001, Junioren
FK Sneldammen Friesland 2001, Junioren
Halve Finale NK Junioren KNDB 2001, Groep A
Provinciaal Jeugdkampioenschap Friesland 2001, Junioren
FK Sneldammen Friesland 2000, Junioren
Halve Finale Kampioenschap Friesland 2000, Groep C
Halve Finale NK Junioren KNDB 2000, Groep C
Provinciaal Jeugdkampioenschap Friesland 2000, Junioren
FK Sneldammen Friesland 1999, Aspiranten
Halve Finale NK Aspiranten KNDB 1999, Groep B
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1999
Provinciaal Jeugdkampioenschap Friesland 1999, Aspiranten
FK Sneldammen Friesland 1998, Aspiranten
Halve Finale NK Aspiranten KNDB 1998, Halve Finale A
Parthenay Buitenland 1998
Provinciaal Jeugdkampioenschap Friesland 1998, Aspiranten
Provinciaal Jeugdkampioenschap Friesland 1997, Aspiranten
Provinciaal Jeugdkampioenschap Friesland 1996, Aspiranten
NK Pupillen Algemeen KNDB 1995
Provinciaal Jeugdkampioenschap Friesland 1995, Pupillen
Gespeeld bij:
BEGB Britsum
De Oldehove
Denk en Zet Culemborg
Killer club
Rinsumageest
Wanswerd
Witte van Moort Westerhaar