Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Friesland
Deelnames in teamtoernooien
Taeke Kooistra
1818
uitslagen
in database.
1160 - 1366 (Perc. 58.9%)*
* 658 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
535
applets
in database.
3
applets
in Diversen.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
10574
01-07-2024:
2145
(347)
Lijst:
a
Titel:
MF
Speler bij:
DamCombinatie Fryslan
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Europees Kampioenschap Chianciano Terme Buitenland 2024
FK Sneldammen Friesland 2024
Fries Kampioenschap Rapiddammen/Open DCT Twijzelerheide 2024, Finale A
Metaldammen (finale) Samen Sterk 2024, Finale A
Metaldammen (voorronde) Samen Sterk 2024
Onderling Sneldamkampioenschap DamCombinatie Fryslan 2024
Salou Open Buitenland 2024
Sytze Terpstra Blitztoernooi DamCombinatie Fryslan 2024, Groep A
Golden Prague Buitenland 2023
Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2023, Groep A
Onderlinge Competitie DamCombinatie Fryslan 2023/2024
Fries Kampioenschap Rapiddammen/Open DCT Twijzelerheide 2023, Finale A
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2023, Groep C
Metaldammen (finale) Samen Sterk 2023, Finale A
Metaldammen (voorronde) Samen Sterk 2023
Sytze Terpstra Blitztoernooi (finale) DamCombinatie Fryslan 2023, Finale B
EK Blitz Damweek Hijken DTC 2022
Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2022, Groep A
Riga Open Letland 2022
Onderlinge Competitie DamCombinatie Fryslan 2022/2023
FK Sneldammen Friesland 2022, Groep A
Fries Kampioenschap Rapiddammen/ Open DCT Twijzelerheide 2022, Finale A
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2022, Groep D
Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2022
Metaldammen Samen Sterk 2022, Finale A
NK Sneldammen KNDB 2022, Groep A2
Rapidtoernooi, 10e editie DamCombinatie Fryslan 2022, Groep A
Hoogeveen Open HDC Hoogeveen 2021
Sneldamavond DamCombinatie Fryslan 2021
Onderlinge Competitie DamCombinatie Fryslan 2021/2022
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2020, Groep C
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2020, Groep A
NK Rapid KNDB 2019
WK Rapid Beilen Drenthe 2019
Onderlinge Competitie L DamCombinatie Fryslan 2019/2020
Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2019/2020, Groep A
Golden Prague Buitenland 2019
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2019, Groep A
Salou Open Buitenland 2019
Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2018, Groep A
Onderlinge Competitie L DamCombinatie Fryslan 2018/2019
FK 50-65 plus DCH Heerenveen - Mildam 2018
FK Sneldammen Friesland 2018
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2018, Groep A
Salou Open Buitenland 2018
Sytze Terpstra Slotsneldamtoernooi DamCombinatie Fryslan 2018, Ereklasse
Tjalling Goedemoed Memorial Invitatie DamCombinatie Fryslan 2017
Onderlinge Competitie L DamCombinatie Fryslan 2017/2018
Onderlinge Competitie O DamCombinatie Fryslan 2017/2018
FK Sneldammen Friesland 2017, Hoofdklasse
Salou Open Buitenland 2017
Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2016, Groep A
Onderlinge Competitie DamCombinatie Fryslan 2016/2017
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2016, Groep A
Mello Koolman Het Noorden 2015, Groep A
Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2015, Groep A
Onderlinge Competitie DamCombinatie Fryslan 2015/2016
FK Sneldammen Friesland 2015, Groep A
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2015, Groep A
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2015, Groep A
Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2014, Groep A
Onderlinge Competitie DamCombinatie Fryslan 2014/2015
FK Sneldammen Friesland 2014, Groep A
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2014, Groep A
Provinciaal Kampioenschap Friesland 2014, Ereklasse
Rapidtoernooi Wânswert Wanswerd 2013
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2013, Groep A
FK Sneldammen Friesland 2012, Groep A
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2012, Groep A
Rapidtoernooi Wanswerd 2011
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2011, Groep A
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2010, Groep A
FK Sneldammen Friesland 2009, Groep A
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2009, Groep A
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2009, Groep A
Mangopower Open DCT Twijzelerheide 2008
Barrage Provinciaal Kampioenschap Friesland 2007, Barrage 2
Provinciaal Kampioenschap Friesland 2007
FK Sneldammen Friesland 2007, Groep A
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2007, Groep A
Barrage 1 plaats HF NK Friesland 2006, Barrage 2
Barrage 1 plaats HF NK Friesland 2006, Barrage
Provinciaal Kampioenschap Friesland 2006
Provinciaal Kampioenschap Friesland 2005
FK Sneldammen Friesland 2005, Groep A
HF Provinciaal Kampioenschap Friesland 2005
Open FK Rapid De Oldehove 2004, Groep A
FK Sneldammen Friesland 2002, Hoofdklasse
Provinciaal Kampioenschap Friesland 2000
Tallinn Open Buitenland 2000
Halve Finale Kampioenschap Friesland 2000, Groep C
FK Sneldammen Friesland 1999, Finale A
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 1999
FK Sneldammen Friesland 1998, Finale A
FK Sneldammen Friesland 1997, Finale B
Halve Finale Kampioenschap Friesland 1997, Groep A
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1996, Groep C
Provinciaal Kampioenschap Friesland 1996
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1995, Groep C
Provinciaal Kampioenschap Friesland 1995
Halve Finale Kampioenschap Friesland 1994, Groep C
Provinciaal Kampioenschap Friesland 1994
FK Sneldammen Friesland 1993, Finale A
Halve Finale Kampioenschap Friesland 1993, Groep A
Provinciaal Kampioenschap Friesland 1993
Javaanse Jongens Groningen 1992
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1991, Groep A
FK Sneldammen Friesland 1990, Finale A
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1990, Groep A
Javaanse Jongens Groningen 1990
Open Damkampioenschap van Leeuwarden Friesland 1990
Provinciaal Kampioenschap Friesland 1990
Halve Finale Kampioenschap Friesland 1989, Groep A
Provinciaal Kampioenschap Friesland 1989
Rabenhaupttoernooi Groningen 1989
FK Sneldammen Friesland 1988, Finale A
Rondje Goffert Nijmegen Open Gelderland 1988
Halve Finale Kampioenschap Friesland 1987, Halve Finale B
Provinciaal Kampioenschap Friesland 1987, Finale
Rayonwedstrijden NK KNDB 1987, Groep A
FK Sneldammen Friesland 1986, Finale B
Halve Finale Kampioenschap Friesland 1986, Groep B
Halve Finale NK Junioren KNDB 1986, Groep A
Kwartfinale Kampioenschap van Friesland 1986, Groep D
Open Damkampioenschap van Leeuwarden Friesland 1986
Provinciaal Kampioenschap Friesland 1986
Brunssum Open NK KNDB 1985
FK Sneldammen Friesland 1985, Junioren
Halve Finale NK Junioren KNDB 1985, Groep A
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1985, Junioren
Open Damkampioenschap van Leeuwarden Friesland 1985
Provinciaal Jeugdkampioenschap Friesland 1985, Junioren
Provinciaal Kampioenschap 1e klasse Friesland 1985
Gespeeld bij:
DCT Twijzelerheide
Dokkum - Rinsumageest
Rinsumageest
SDC Sneek
Wanswerd