Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Friesland
Deelnames in teamtoernooien
Nick de la Fonteyne
KNDB-rating 1-7-2024:
1176
Virtuele KNDB-rating:
1182
D
1729
uitslagen
in database.
753 - 843 (Perc. 56%)*
* 976 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
577
applets
in database.
1
applets
in Diversen.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
16421
01-07-2024:
2052
(727)
Lijst:
a
Speler bij:
DamCombinatie Fryslan
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Zomerdamtoernooi Beneluxvet Friesland 2024, Groep A
FK Sneldammen Friesland 2024
Fries Kampioenschap Rapiddammen/Open DCT Twijzelerheide 2024, Finale A
Metaldammen (finale) Samen Sterk 2024, Finale B
Metaldammen (voorronde) Samen Sterk 2024
Onderling Sneldamkampioenschap DamCombinatie Fryslan 2024
Sytze Terpstra Blitztoernooi DamCombinatie Fryslan 2024, Groep A
EK Blitz Damweek Hijken DTC 2023
Provinciaal Kampioenschap Friesland 2023, Ereklasse
Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2023, Groep A
Onderlinge Competitie DamCombinatie Fryslan 2023/2024
FK Sneldammen Friesland 2023
Fries Kampioenschap Rapiddammen/Open DCT Twijzelerheide 2023, Finale A
Metaldammen (finale) Samen Sterk 2023, Finale A
Metaldammen (voorronde) Samen Sterk 2023
Sytze Terpstra Blitztoernooi (finale) DamCombinatie Fryslan 2023, Finale A
Sytze Terpstra Blitztoernooi (voorronde) DamCombinatie Fryslan 2023, Groep A
Mello Koolman Het Noorden 2022, Groep D
Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2022, Groep A
Onderlinge Competitie DamCombinatie Fryslan 2022/2023
FK Sneldammen Friesland 2022, Groep A
Rapidtoernooi, 10e editie DamCombinatie Fryslan 2022, Groep B
Mello Koolman Het Noorden 2021, Groep D
Sneldamavond DamCombinatie Fryslan 2021
Onderlinge Competitie DamCombinatie Fryslan 2021/2022
Zomercompetitie Huizum 2021
Onderlinge Competitie DamCombinatie Fryslan 2020/2021
Provinciaal Internettoernooi Friesland 2020, Groep A
De Oldehove-Vierkamp Friesland 2019/2020
Onderlinge Competitie L DamCombinatie Fryslan 2019/2020
Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2019/2020, Groep B
FK Sneldammen Friesland 2019, Groep A
Geleen 64-100-144 CEMA - De Vaste Zet Geleen 2019
Golden Prague Buitenland 2019
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2019, Groep A
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2019, Groep A
Mello Koolman Het Noorden 2018, Groep B
Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2018, Groep A
Onderlinge Competitie L DamCombinatie Fryslan 2018/2019
Geleen 64-100-144 CEMA - De Vaste Zet Geleen 2018
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2018, Groep A
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2018, Groep B
Provinciaal Kampioenschap Friesland 2018, Hoofdklasse
Sytze Terpstra Slotsneldamtoernooi DamCombinatie Fryslan 2018, Hoofdklasse
Tjalling Goedemoed Memorial DamCombinatie Fryslan 2017, Groep A
Onderlinge Competitie L DamCombinatie Fryslan 2017/2018
Onderlinge Competitie O DamCombinatie Fryslan 2017/2018
FK Sneldammen Friesland 2017, 1e klasse
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2017, Groep B
Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2016, Groep B
Onderlinge Competitie De Oldehove 2016/2017
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2016, Groep B
Insulinde Invitatie De Oldehove 2015
Onderlinge Competitie De Oldehove 2015/2016
FK Sneldammen Friesland 2015, Groep B
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2015, Groep A
Provinciaal Kampioenschap Friesland 2015, Hoofdklasse A
Mello Koolman Het Noorden 2014, Groep C
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2014, Hoofdklasse
Zomertoernooi Friesland 2014, Hoofdklasse
Onderlinge Competitie De Oldehove 2014/2015
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2014, Groep A
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2014, Groep A
Omnyacc Toernooi Oerterp 2014, Groep A
Provinciaal Kampioenschap Friesland 2014, Hoofdklasse
Onderlinge Jeugdcompetitie De Oldehove 2013
Onderlinge Competitie De Oldehove 2013/2014
Onderlinge Competitie BEGB Britsum 2013/2014, Groep A
FK Sneldammen Friesland 2013, Groep B
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2013, Groep A
Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2013, Groep B2
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2013, Groep B
Omnyacc Toernooi Oerterp 2013, Groep B
Voorronden NK Sneldammen KNDB 2013, Groep B2
Mello Koolman Het Noorden 2012, Groep D
Wereldrecordpoging Kloksimultaan Damkring Emmeloord 2012
Zomercompetitie Friesland 2012, Groep B
Onderlinge Competitie De Oldehove 2012/2013
Onderlinge Competitie BEGB Britsum 2012/2013, Groep A
FK Sneldammen Friesland 2012, Groep B
Golden Prague Buitenland 2012
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2012, Groep B
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2012, Groep B
Omnyacc Toernooi Oerterp 2012, Groep B
FK Sneldammen Friesland 2011, Groep B
Mello Koolman Het Noorden 2011, Groep D
Open Gorredijk 2011, Groep B
Provinciaal Kampioenschap Friesland 2011, Finale
Onderlinge Competitie De Oldehove 2011/2012, Algemeen
Onderlinge Competitie BEGB Britsum 2011/2012, Groep A
Onderlinge Competitie Prins Mauritsschool De Oldehove 2011/2012, Hoofdklasse
Onderlinge Jeugdcompetitie De Oldehove 2011/2012
Golden Prague Buitenland 2011
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2011, Groep B
OmnyAcc Toernooi Oerterp 2011, Groep B
Delfts Damfestival C-D DOS Delft 2010, Groep D
International Open Rapid Tournament Hoogeveen Drenthe 2010, Groep D
International Open Rapid Tournament Hoogeveen Qualification Drenthe 2010
Mello Koolman Het Noorden 2010, Groep E
NK Rapid Groep BC KNDB 2010, Groep B
Open Gorredijk 2010, Groep B
Bekercompetitie BEGB Britsum 2010/2011, Groep A
Onderlinge Competitie De Oldehove 2010/2011, Algemeen
Onderlinge Competitie BEGB Britsum 2010/2011, Groep A
Eindeseizoenstoernooi Huizum 2010, Groep C
FK Sneldammen Friesland 2010, Groep B
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2010, Groep B
Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2010, Groep B4
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2010, Groep C
OmnyAcc Toernooi Oerterp 2010, Groep B
Brunssum Open Limburg 2009
Damnacht HDC Hoogeveen 2009, Groep E
Damnacht Voorronde HDC Hoogeveen 2009
NK Rapid Groep B KNDB 2009
Open Gorredijk 2009, Groep B
Provinciaal Kampioenschap Friesland 2009
Onderlinge Bekercompetitie BEGB Britsum 2009/2010, Finale A
Onderlinge Competitie De Oldehove 2009/2010, Algemeen
Onderlinge Competitie BEGB Britsum 2009/2010, Groep A
Barnsteen toernooi VPDB 2009
FK Sneldammen Friesland 2009, Groep B
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2009, Groep B
ICON Yachts Harlingen Excelsior 2009, Hoofdklasse
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2009, Groep B
Brunssum Open Limburg 2008
Open Gorredijk 2008, Groep B
Provinciaal Kampioenschap Friesland 2008
Onderlinge Competitie De Oldehove 2008/2009, Algemeen
Mangopower Open DCT Twijzelerheide 2008
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2008, Groep C
St. Nicolaas Dammen De Oldehove 2007, Groep B
Onderlinge Competitie De Oldehove 2007/2008
Eindeseizoenstoernooi Huizum 2007, Groep D
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2007, Groep D
Provinciaal Jeugdkampioenschap Friesland 2007, Junioren
Eindeseizoenstoernooi Huizum 2006, Groep C
Provinciaal Jeugdkampioenschap Friesland 2006, Junioren
Gespeeld bij:
BEGB Britsum
De Oldehove