Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Friesland
Deelnames in teamtoernooien
Aize Plantinga
1406
uitslagen
in database.
973 - 986 (Perc. 50.7%)*
* 433 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
418
applets
in database.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
11320
01-07-2024:
1996
(1018)
Lijst:
a
Speler bij:
DCH Heerenveen - Mildam
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Damdag Steenwijk 36 2024, Groep A
EK Veteranen Dabki Buitenland 2024
FK 50-65 plus DCH Heerenveen - Mildam 2024
Fries Kampioenschap Rapiddammen/Open DCT Twijzelerheide 2024, Finale A
Noord-Nederlands Kampioenschap KNDB 2024, Groep C
Paasei-damtoernooi DCH Heerenveen - Mildam 2024
Rob Hendriks Pinkstertoernooi Steenwijk 36 2024
Gongdammen DCH Heerenveen - Mildam 2023, 1e klasse
Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2023, Groep B
WK Veteranen Korbach Buitenland 2023
Onderlinge Competitie DCH Heerenveen - Mildam 2023/2024, Groep A
FK 50-65 plus DCH Heerenveen - Mildam 2023
Gniezno Polen 2023
Noord-Nederlands Kampioenschap KNDB 2023, Groep D
Noord-Nederlands Kampioenschap KNDB 2023, Hoofdklasse
Noord-Nederlands Kampioenschap Rapide KNDB 2023, Groep B
Rob Hendriks Pinkstertoernooi Steenwijk 36 2023
World Cup*** Damweek Hijken DTC 2022
Onderlinge Competitie DCH Heerenveen - Mildam 2022/2023, Groep A
Open kerstsneldamtoernooi DCH Heerenveen - Mildam 2022/2023
Paasgongdammen DCH Heerenveen - Mildam 2022/2023
Bastille Open Damtoernooi PDC Putten 2022
Coppa Città di Verona Italie 2022
FK 50-65 plus DCH Heerenveen - Mildam 2022
FK Sneldammen Friesland 2022, Groep B
Halve Finale NK Sneldammen Categorie B KNDB 2022
NK Sneldammen KNDB 2022, Groep B3
Rob Hendriks Pinkstertoernooi Steenwijk 36 2022
EK Veteranen Julinek Park Buitenland 2021
Nederlands Kampioenschap categorie B KNDB 2021
Onderlinge Competitie DCH Heerenveen - Mildam 2021/2022, Hoofdklasse A
Onderlinge Competitie DCH Heerenveen - Mildam 2020, Hoofdklasse A
Pinkstertoernooi Tuk Overijssel 2020/2021
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2020, Groep A
Oefenkloksimultaan Johan Teake Dekker DCH Heerenveen - Mildam 2020
EK Veteranen Korbach Buitenland 2019
Onderlinge Competitie DCH Heerenveen - Mildam 2019, Hoofdklasse A
Open Herfsttoernooi Hijken DTC 2019
FK Sneldammen Friesland 2019, Groep B
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2019, Groep A
Steenwijker damdag Overijssel 2019
FK 50 -65 plus DCH Heerenveen - Mildam 2017
FK Sneldammen Friesland 2017, 1e klasse
Halve Finale NK Sneldammen Categorie B KNDB 2017
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2017, Groep A
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2017, Groep B
NK Sneldammen KNDB 2017, Groep B1
Steenwieker damdag Steenwijk 36 2017, Groep A
EK Veteranen Korbach Buitenland 2016
Onderlinge Competitie DCH Heerenveen - Mildam 2016/2017, Hoofdklasse A
FK Sneldammen Friesland 2016, Groep B
Halve Finale NK Sneldammen Categorie B KNDB 2016
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2016, Groep A
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2016, Groep B
NK Sneldammen KNDB 2016, Groep B2
Provinciaal Kampioenschap 50+ Friesland 2016
Onderlinge Competitie DCH Heerenveen - Mildam 2015/2016, Hoofdklasse A
FK Sneldammen Friesland 2015, Groep B
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2014, Groep B
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2013, Groep A
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2013, Groep B
Rapid Toernooi DCH Heerenveen - Mildam 2013, Groep A
Onderlinge Competitie DCH Heerenveen - Mildam 2012/2013, Groep A
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2012, Groep A
FK Sneldammen Friesland 2011, Groep A
Onderlinge Competitie DCH Heerenveen - Mildam 2011, Groep A
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2011, Groep A
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2011, Groep A
NK Rapid Groep A KNDB 2010
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2010, Groep A
FK Sneldammen Friesland 2009, Groep B
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2009, Groep A
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2009, Groep B
FK Sneldammen Friesland 2008, Groep B
Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2008, Groep B
Onderlinge Competitie DCH Heerenveen - Mildam 2007/2008
FK Sneldammen Friesland 2007, Groep B
Onderlinge Competitie DCH Heerenveen - Mildam 2006/2007
FK Sneldammen Friesland 2006, Groep B
Sneldamkampioenschap DCH Heerenveen - Mildam 2006
Sneldamkampioenschap DCH Heerenveen - Mildam 2005, Groep A
Golden Prague Buitenland 2003
Golden Prague Buitenland 2002
FK Sneldammen Friesland 2000, Finale D
FK Sneldammen Friesland 1999, Finale C
Berlijn Open Duitsland 1998
Eindeseizoenstoernooi Huizum 1998, Groep C
FK Sneldammen Friesland 1998, Finale C
Golden Prague Buitenland 1997
Halve Finale Kampioenschap Friesland 1997, Groep D
Halve Finale Kampioenschap Friesland 1995, Groep A
Provinciaal Kampioenschap Friesland 1995
Brunssum Open NK KNDB 1994
Halve Finale Kampioenschap Friesland 1994, Groep B
Nijmegen Open Gelderland 1994
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1994, Algemeen
Parijs Open Buitenland 1994
Brunssum Open Limburg 1993
Nijmegen Open NK KNDB 1993
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1993, Algemeen
Parijs Open Buitenland 1993
Brunssum Open NK Limburg 1992
Javaanse Jongens Groningen 1992
Koperen Tuin Toernooi Friesland 1992
Nijmegen Open Gelderland 1992
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1992, Algemeen
Parijs Open Buitenland 1991
Nijmegen Open Gelderland 1990
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1990
Rondje Goffert Nijmegen Open Gelderland 1988
Open Damkampioenschap van Leeuwarden Friesland 1987
Kwartfinale Kampioenschap van Friesland 1986, Groep D
Open Damkampioenschap van Leeuwarden Friesland 1986
Kwartfinale Kampioenschap van Friesland 1985, Groep C
Open Damkampioenschap van Leeuwarden Friesland 1985
Provinciaal Kampioenschap 1e klasse Friesland 1984
Gespeeld bij:
De Toer Grou
Eensgezindheid
Mildam