Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Friesland
Deelnames in teamtoernooien
Michiel Kloosterziel
783
uitslagen
in database.
658 - 798 (Perc. 60.6%)*
* 125 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
291
applets
in database.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
10514
01-04-2024:
2227
Lijst:
b
Titel:
MI
Speler bij:
DIOS-Achterhoek
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Kerst sneldammen Constant-Charlois Rotterdam 2018, Finale
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2018, Groep A
Kampioenschap van Constant-Charlois Rotterdam 2018/2019
Damfeest Dordrecht Z-Holland Zuid 2018, Groep A
Simultaan Martijn van IJzendoorn Constant-Charlois Rotterdam 2017
Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2014
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2014, Groep C
Ruuds Damdag Constant-Charlois Rotterdam 2011, Hoofdklasse
Eindejaarstoernooi Van Stigt Thans Schiedam 2010
Jubileumtoernooi RDC Rijnsburg 2010, Groep A
Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2010, Groep A3
Sneldammen DMH/WHDB West-Holland 2010, Groep A
DNC Open West-Holland 2009, Groep B
WHDB/DMH Sneldammen West-Holland 2009, Groep A
Bovec Open Slovenie 2007
Brunssum Open Limburg 2006
Barrage HF NK Algemeen KNDB 2006, Barrage
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2006, Groep D
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2006
Brunssum Open Limburg 2005
Nijmegen Open NK KNDB 2005, Groep B
Provinciaal Kampioenschap Midden-Holland 2005
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2005, Groep A
Bijlmer toernooi Gandhi 2004, Groep B
Brunssum Open Limburg 2004
Nijmegen Open Gelderland 2004
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2004, Groep D
Salou Open Buitenland 2004
Ktar Nijmegen Open Gelderland 2003
Minsk Buitenland 2003
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2003, Groep B
Barrage WK Juniors Alpen aan de Rijn KNDB 2002
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2002
Ordina Open Gelderland 2002
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2002, Ereklasse
SNS Zeeland finalewedstrijden Zeeland 2002
SNS Zeeland Hoofdgroepen Zeeland 2002, Groep A
WK Juniors Alphen aan de Rijn KNDB 2002
Golden Prague Buitenland 2002
EK Boys Juniors Tuchola Buitenland 2001
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2001, Junioren
Nijmegen Open Gelderland 2001
Brunssum Open Limburg 2000
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2000, Junioren
Halve Finale NK Junioren KNDB 2000, Groep A
Bijlmer toernooi Gandhi 1999, Jeugdklasse
EK Boys Cadets Ludow Polski Buitenland 1999
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1999
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1999, Algemeen
The Hague Open West-Holland 1999
Brunssum Open Limburg 1998
Halve Finale NK Junioren KNDB 1998, Halve Finale B
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1998
Nijmegen Open Gelderland 1998
NK Sneldammen KNDB 1998, Aspiranten
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1998, Algemeen
The Hague Open NK KNDB 1998
WK Cadets Savona Buitenland 1998
Brunssum Open Limburg 1997
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1997
NK Sneldammen KNDB 1997, Aspiranten
The Hague Open West-Holland 1997
WK Cadets Parthenay Buitenland 1997
Brunssum Open NK KNDB 1996
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1996
NK Pupillen Algemeen KNDB 1995
Gespeeld bij:
Amsterdam 80
Apeldoorn
Constant-Charlois Rotterdam
DamCombinatie Fryslan
Micone
RDC Rijnsburg
Van Stigt Thans Schiedam
Wanswerd
WSDV Wageningen