Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Friesland
Deelnames in teamtoernooien
Sietse Nagel
KNDB-rating 1-7-2023:
1112
Virtuele KNDB-rating:
1134
D
2125
uitslagen
in database.
1559 - 1692 (Perc. 54.3%)*
* 566 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
620
applets
in database.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
11685
01-04-2024:
2083
(681)
Lijst:
a
Speler bij:
Huizum
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Damweek DCH Heerenveen - Mildam 2024,
Provinciaal Kampioenschap Friesland 2024,
FK Sneldammen Friesland 2024
Onderlinge Bekercompetitie Huizum 2024
Sneldamkampioenschap Huizum 2024
Mello Koolman Het Noorden 2023, Groep C
Provinciaal Kampioenschap Friesland 2023, Hoofdklasse
Sneldammen DCH Heerenveen - Mildam 2023
Onderlinge Competitie Huizum 2023/2024
FK Sneldammen Friesland 2023
Sneldamkampioenschap Huizum 2023
Provinciaal Kampioenschap Friesland 2022, Hoofdklasse
Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2022, Groep A
Zomerdamweek DCH Heerenveen - Mildam 2022, Groep A
Onderlinge Bekercompetitie Huizum 2022/2023
Onderlinge Competitie Huizum 2022/2023
FK Sneldammen Friesland 2022, Groep A
Open Flevoland KNDB 2022
Rapidtoernooi, 10e editie DamCombinatie Fryslan 2022, Groep B
Mello Koolman Het Noorden 2021, Groep D
Zomerdamtoernooi Friesland 2021, Groep A
Onderlinge Competitie Huizum 2021/2022
Toernooibase Lidraughts WinterCup Buitenland 2021/2022
Toernooibase Lidraughts Eighties Cup Buitenland 2021, Hoofdklasse B
Zomercompetitie Huizum 2021
Onderlinge Competitie Huizum 2020/2021
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2020, Groep A
Onderlinge Bekercompetitie Huizum 2020
Provinciaal Internettoernooi Friesland 2020, Groep A
Provinciaal Kampioenschap Friesland 2020, Ereklasse
Mello Koolman Het Noorden 2019, Groep C
Onderlinge Competitie Huizum 2019/2020
Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2019/2020, Groep B
FK Sneldammen Friesland 2019, Groep A
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2019, Groep A
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2019, Groep A
Onderlinge Bekercompetitie Huizum 2019
Provinciaal Kampioenschap Friesland 2019, Hoofdklasse
Mello Koolman Het Noorden 2018, Groep B
Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2018, Groep A
Onderlinge Competitie Huizum 2018/2019
FK Sneldammen Friesland 2018
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2018, Groep A
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2018, Groep A
Onderlinge Bekercompetitie Huizum 2018
Provinciaal Kampioenschap Friesland 2018, Hoofdklasse
Sneldamkampioenschap Huizum 2018
Tjalling Goedemoed Memorial DamCombinatie Fryslan 2017, Groep A
Onderlinge Competitie Huizum 2017/2018
FK Sneldammen Friesland 2017, Hoofdklasse
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2017, Groep A
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2017, Groep A
Onderlinge Bekercompetitie Huizum 2017
Provinciaal Kampioenschap Friesland 2017, Ereklasse
Sneldamkampioenschap Huizum 2017
Ktar Nijmegen Open Gelderland 2016
Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2016, Groep A
Onderlinge Competitie Huizum 2016/2017
FK Sneldammen Friesland 2016, Groep A
Onderlinge Bekercompetitie Huizum 2016
Provinciaal Kampioenschap Friesland 2016, Ereklasse
Sneldamkampioenschap Huizum 2016, Groep A
Onderlinge Competitie Huizum 2015/2016
Onderlinge Bekercompetitie Huizum 2015
Provinciaal Kampioenschap Friesland 2015, Ereklasse
Onderlinge Competitie Huizum 2014/2015
Onderlinge Bekercompetitie Huizum 2014
Provinciaal Kampioenschap Friesland 2014, Hoofdklasse
Onderlinge Competitie Huizum 2013/2014
FK Sneldammen Friesland 2013, Groep A
Onderlinge Bekercompetitie Huizum 2013
Onderlinge Competitie Huizum 2012/2013
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2012, Groep A
Sneldamkampioenschap van Huizum 2012
Open Gorredijk 2011, Groep A
Onderlinge Competitie Huizum 2011/2012
Open Gorredijk 2010, Groep A
Wereldrecordpoging Kloksimultaandammen Damkring Emmeloord 2010
Onderlinge Competitie Huizum 2010/2011
Eindeseizoenstoernooi Huizum 2010, Groep A
FK Sneldammen Friesland 2010, Groep A
Mello Koolman Het Noorden 2009, Groep C
Open Gorredijk 2009, Groep A
Park Blitz West-Holland 2009, Groep C
Provinciaal Kampioenschap Friesland 2009
Onderlinge Competitie Huizum 2009/2010
Eindeseizoenstoernooi Huizum 2009, Groep A
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2009, Groep A
ICON Yachts Harlingen Excelsior 2009, Ereklasse
Onderlinge Bekercompetitie Huizum 2009
Mello Koolman Het Noorden 2008, Groep D
Open Gorredijk 2008, Groep A
Provinciaal Kampioenschap Friesland 2008
Wereldrecordpoging Kloksimultaandammen Damkring Emmeloord 2008
Onderlinge Competitie Huizum 2008/2009
Mangopower Open DCT Twijzelerheide 2008
Mello Koolman Het Noorden 2007, Groep C
Open Gorredijk 2007, Groep A
Provinciaal Kampioenschap Friesland 2007
Onderlinge Bekercompetitie Huizum 2007/2008
Onderlinge Competitie Huizum 2007/2008
Open Gorredijk 2006, Groep A
Provinciaal Kampioenschap Friesland 2006
Onderlinge Competitie Huizum 2006/2007
Open Gorredijk 2005, Groep A
Provinciaal Kampioenschap Friesland 2005
Onderlinge Competitie Huizum 2005/2006
Onderlinge Bekercompetitie Huizum 2005/2006
HF Provinciaal Kampioenschap Friesland 2005
Open Gorredijk 2004, Groep A
Provinciaal Kampioenschap Friesland 2004
Ktardammen Leeuwarden Friesland 2004
Provinciaal Kampioenschap Friesland 2003
Provinciaal Kampioenschap Friesland 2002
Halve Finale Kampioenschap Friesland 2002
Provinciaal Kampioenschap Friesland 2001
Halve Finale Kampioenschap Friesland 2001, Groep B
Grutte Pier Toernooi Kimswerd Friesland 2000
FK Sneldammen Friesland 2000, Finale D
Halve Finale Kampioenschap Friesland 1999, Groep C
FK Sneldammen Friesland 1998, Finale C
Halve Finale Kampioenschap Friesland 1998, Groep C
Provinciaal Kampioenschap Friesland 1998, Hoofdklasse
Halve Finale Kampioenschap Friesland 1997, Groep C
Provinciaal Kampioenschap Friesland 1997
Halve Finale Kampioenschap Friesland 1996, Groep D
Halve Finale Kampioenschap Friesland 1995, Groep D
Halve Finale Kampioenschap Friesland 1994, Groep C
Nijmegen Open Gelderland 1994
FK Sneldammen Friesland 1993, Finale C
Halve Finale Kampioenschap Friesland 1993, Groep B
Nijmegen Open NK KNDB 1993
Brunssum Open NK Limburg 1992
Halve Finale Kampioenschap Friesland 1992, Groep A
Koperen Tuin Toernooi Friesland 1992
Provinciaal Kampioenschap Friesland 1992
Halve Finale Kampioenschap Friesland 1991, Groep A
Provinciaal Kampioenschap Friesland 1991
FK Sneldammen Friesland 1990, Finale C
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1990, Groep B
Provinciaal Kampioenschap Friesland 1990
Stadthouder Toernooi Friesland 1990
Eindeseizoenstoernooi Huizum 1989, Groep B
Halve Finale Kampioenschap Friesland 1989, Groep B
Provinciaal Kampioenschap Friesland 1989
FK Sneldammen Friesland 1988, Finale B
Halve Finale Kampioenschap Friesland 1988, Groep B
Promotiegroep ODL Friesland 1988
Provinciaal Kampioenschap Friesland 1988
FK Sneldammen Friesland 1987, Finale D
Halve Finale Kampioenschap Friesland 1987, Halve Finale B
Open Damkampioenschap van Leeuwarden Friesland 1987
Halve Finale Kampioenschap Friesland 1986, Groep A
Open Damkampioenschap van Leeuwarden Friesland 1986
Kwartfinale Kampioenschap van Friesland 1985, Groep A
Open Damkampioenschap van Leeuwarden Friesland 1985
Provinciaal Kampioenschap 1e klasse Friesland 1984
Halve Finale NK Junioren KNDB 1979, Groep A
Provinciaal Jeugdkampioenschap Friesland 1979
NK Sneldammen Jeugd KNDB 1976, Aspiranten
Provinciaal Jeugdkampioenschap Friesland 1976
Gespeeld bij:
Friesland