Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Friesland
Deelnames in teamtoernooien
Bert Oegema
KNDB-rating 1-7-2023:
1074
Virtuele KNDB-rating:
1067
D
1094
uitslagen
in database.
604 - 714 (Perc. 59.1%)*
* 490 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
461
applets
in database.
1
applets
in Diversen.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
17962
01-04-2024:
2022
(1024)
Lijst:
a
Speler bij:
Dokkum - Rinsumageest
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Fries Kampioenschap Rapiddammen/Open DCT Twijzelerheide 2024, Finale A
Sytze Terpstra Blitztoernooi DamCombinatie Fryslan 2024, Groep A
Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2023, Groep B
Onderlinge Competitie Dokkum - Rinsumageest 2023/2024
Fries Kampioenschap Rapiddammen/Open DCT Twijzelerheide 2023, Finale A
Sytze Terpstra Blitztoernooi (finale) DamCombinatie Fryslan 2023, Finale B
Sytze Terpstra Blitztoernooi (voorronde) DamCombinatie Fryslan 2023, Groep B
Onderlinge Competitie Dokkum - Rinsumageest 2022/2023
Rapidtoernooi, 10e editie DamCombinatie Fryslan 2022, Groep B
Onderlinge Competitie Dokkum - Rinsumageest 2021/2022
Onderlinge Competitie Rinsumageest 2020/2021
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2020, Groep B
Onderlinge Competitie Rinsumageest 2019/2020, Hoofdklasse
Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2019/2020, Groep B
FK Sneldammen Friesland 2019, Groep B
Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2018, Groep B
Zomerdamtoernooi Friesland 2018, Groep A
Onderlinge Competitie Rinsumageest 2018/2019
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2018, Groep B
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2018, Groep B
Provinciaal Kampioenschap Friesland 2018, Hoofdklasse
Sytze Terpstra Slotsneldamtoernooi DamCombinatie Fryslan 2018, Hoofdklasse
Tjalling Goedemoed Memorial DamCombinatie Fryslan 2017, Groep B
Zomerdamtoernooi Friesland 2017, Groep B
Onderlinge Competitie Rinsumageest 2017/2018, Hoofdklasse
Onderlinge Competitie O DamCombinatie Fryslan 2017/2018
FK Sneldammen Friesland 2017, 1e klasse
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2017, Groep B
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2017, Groep B
Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2016, Groep B
Zomercompetitie Friesland 2016, 1e klasse
Onderlinge Competitie DamCombinatie Fryslan 2016/2017
Onderlinge Competitie Rinsumageest 2016/2017, 1e klasse
FK Sneldammen Friesland 2016, Groep B
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2016, Groep B
Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2015, Groep B
Zomercompetitie Friesland 2015, 1e klasse
Onderlinge Competitie DamCombinatie Fryslan 2015/2016
FK Sneldammen Friesland 2015, Groep B
Halve Finale NK Sneldammen Categorie B KNDB 2015
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2015, Groep B
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2015, Groep B
NK Sneldammen KNDB 2015, Groep B1
Provinciaal Kampioenschap Friesland 2015, 1e klasse A
Blitztoernooi Excelsior 2014, Groep A
Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2014, Groep B
Onderlinge Competitie DamCombinatie Fryslan 2014/2015
FK Sneldammen Friesland 2014, Groep B
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2014, Groep B
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2014, Groep B
NK Sneldammen KNDB 2014, Groep B3
Omnyacc Toernooi Oerterp 2014, Groep B
Provinciaal Kampioenschap Friesland 2014, 1e klasse
Voorronden NK Sneldammen KNDB 2014, Groep B2
Rapidtoernooi Wânswert Wanswerd 2013
FK Sneldammen Friesland 2013, Groep B
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2013, Groep B
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2013, Groep B
Omnyacc Toernooi Oerterp 2013, Groep B
FK Sneldammen Friesland 2012, Groep B
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2012, Groep B
FK Sneldammen Friesland 2011, Groep B
Rapidtoernooi Wanswerd 2011
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2011, Groep B
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2011, Groep B
FK Sneldammen Friesland 2010, Groep B
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2010, Groep B
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2010, Groep C
FK Sneldammen Friesland 2004, Groep C
Gespeeld bij:
DamCombinatie Fryslan
Gytsjerk
Rinsumageest
Wanswerd