Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Drenthe
Deelnames in teamtoernooien
Wim Bremmer
1124
uitslagen
in database.
817 - 1020 (Perc. 62.4%)*
* 307 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
331
applets
in database.
2
applets
in Diversen.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
10449
01-07-2024:
2198
Lijst:
c
Titel(s):
MF
Speler bij:
RDC Rijnsburg
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Piet van Egmond Trofee RDC Rijnsburg 2023/2024
Metaldammen (finale) Samen Sterk 2023, Finale A
Metaldammen (voorronde) Samen Sterk 2023
Kerst Sneldamtoernooi Scheveningen 2022
Piet van Egmond Trofee RDC Rijnsburg 2022/2023
Kloksimultaan Ton Sijbrands Zuid-Holland 2022
Piet van Egmond Trofee RDC Rijnsburg 2021/2022
Piet van Egmond trofee RDC Rijnsburg 2020
Piet van Egmond Trofee RDC Rijnsburg 2019
WK Rapid Beilen Drenthe 2019
House Warming Toernooi Den Haag 2018, Groep A
MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2018
Piet van Egmond Trofee RDC Rijnsburg 2018/2019
Paaseitoernooi Den Haag 2018, Groep A
Pinkstertoernooi DDC Deventer 2018, Ereklasse
Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2017, Hoofdklasse
Rabobank Toernooi RDC Rijnsburg 2017, Hoofdklasse
Zomercompetitie LDG Leiden 2017
Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2017/2018, Hoofdklasse
Piet van Egmond Trofee RDC Rijnsburg 2017/2018
Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2017
Jubileumtoernooi 100 jaar Den Haag 2017, Groep A
Kampioenschap van RDC Rijnsburg 2017, Groep A
Memorial Sranti 2017, Groep A
NK Sneldammen KNDB 2017, Groep A3
Open sneldamkampioenschap van Zuid-Holland 2017, Groep A
Paaseitoernooi Den Haag 2017, Groep A
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2017, Groep A
Voorronde Metaldammen Samen Sterk 2017
Piet van Egmond Trofee RDC Rijnsburg 2016
Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2016/2017, Hoofdklasse
Kampioenschap van RDC Rijnsburg 2016, Groep A
Open Sneldamkampioenschap van Den Haag 2016
Simultaan Wouter Sipma bij RDC Rijnsburg 2016
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2015, Hoofdklasse
Jubileumtoernooi 10 jaar Scheveningen 2015
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2011/2012, Groep A
NK Rapid Groep A KNDB 2010
Park Blitz Zuid-Holland 2010, Groep A
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2010/2011, Groep A
Balt Cup Vilnius Buitenland 2010
EK Blitz Vilnius Buitenland 2010, Mannen
EK Blitz Vilnius Buitenland 2010, Voorronde A
Golden Prague Buitenland 2010
Sneldammen DMH/WHDB West-Holland 2010, Groep A
DNC Open West-Holland 2009, Groep B
NK Rapid Groep A KNDB 2009
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2009/2010, Groep A
IM Anko Baksoellah West-Holland 2009, Groep A
Kampioenschap van Den Haag 2009, Finale B
Kampioenschap van Den Haag 2009, Hoofdklasse B
WHDB/DMH Sneldammen West-Holland 2009, Groep A
DNC Open NK KNDB 2008, Groep A
NK Rapid Barrages KNDB 2008
NK Rapid Finale KNDB 2008, Groep A
NK Rapid Voorronde A KNDB 2008
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2008/2009, Groep A
NK Rapid Algemeen Finale KNDB 2007, Barrage 4
NK Rapid Algemeen Finale KNDB 2007, Barrage 3
NK Rapid Algemeen Finale KNDB 2007, Barrage 2
NK Rapid Algemeen Finale KNDB 2007, Groep A
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2007/2008, Groep A
DNC Open NK KNDB 2006, Groep B
Hiltex Zeeland Open Zeeland 2006
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2006/2007, Groep A
Open Sneldamkampioenschap van Damclub Den Haag 2006/2007, Groep A
Experi Dammen vd Toekomst DOS Delft 2006
Kampioenschap van Den Haag 2006, Hoofdklasse B
Kampioenschap van Den Haag 2006, 1e klasse
Kampioenschap van Den Haag 2006, Hoofdklasse
Axioma Open West-Holland 2005, Groep B
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2005/2006, Groep A
Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2005/2006
Axioma Open NK KNDB 2004, Groep A
Barnsteen toernooi VPDB 2004
Axioma Orap Open West-Holland 2003
Barnsteen toernooi VPDB 2003
Barnsteen toernooi VPDB 2002
Orap Open NK KNDB 2001
Salou Open Buitenland 2001
Brunssum Open Limburg 2000
Orap Open West-Holland 2000
Berlijn Open Duitsland 2000
Ordina Open Gelderland 1999
The Hague Open NK KNDB 1998
Brunssum Open Limburg 1997
The Hague Open West-Holland 1997
Geleen Open Limburg 1996
Golden Prague Buitenland 1996
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 1996
Dakar Senegal 1995
Golden Prague Buitenland 1995
Parijs Open Buitenland 1995
RDG Jubileumtoernooi Zuid-Holland 1989
Halve Finale NK Junioren KNDB 1982, Groep C
IT Paastoernooi Genk Belgie 1982, Hoofdklasse
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1982, Barrage 2
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1982, Junioren
NK Sneldammen KNDB 1981, Junioren
Heijtings damtoernooi DV VBI Huissen 1980, Hoofdklasse
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1980
Halve Finale NK Junioren KNDB 1979, Groep A
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1979
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1978
NK Sneldammen KNDB 1978, Aspiranten
Halve Finale NK Aspiranten KNDB 1977, Groep E
KSH-toernooi Groningen 1977, Jeugdklasse
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1977
NK Sneldammen Jeugd KNDB 1976, Aspiranten
Gespeeld bij:
ADG Amersfoort
Den Haag
Hijken DTC
Houdt Stand Hoogezand
LDG Leiden
Nederland
RDG-DIO Den Haag
VPDB
Westland
Witte van Moort Westerhaar