Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Drenthe
Deelnames in teamtoernooien
Bassirou Ba
1166
uitslagen
in database.
934 - 1183 (Perc. 63.3%)*
* 232 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
814
applets
in database.
19
applets
in Diversen.
1
composities
in database.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
10024
01-07-2024:
2301
Lijst:
c
Titel(s):
GMI
Speler bij:
Senegal
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Kampioenschap van Senegal 2023
Vriendschapstoernooi Dakar Buitenland 2023
Afrikaans Kampioenschap Bamako Buitenland 2022, Halve Finale B
Championnat du Senegal 2022
Ouagadougou Open Burkina Faso 2020
Abidjan Open World Cup Ivoorkust 2019
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2019, Groep A
Brunssum Open NK KNDB 2018
Bunscote Open VPDB 2018
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2018
Heritage Open Zenderstad 2018, Groep A
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2018
Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2018, Groep A
Oud of Nieuw blitz toernooi SNA Heerhugowaard 2018, Ereklasse
RotterDamsOpen 2018
Abidjan Open Buitenland 2018
Open Flevoland Friesland 2018
Blitz Open Ouagadougou Burkina Faso 2016, Finale
Open Kampioenschap van Burkina Faso 2016
Championnat National du Senegal 2016, Halve Finale B
Championnat National du Senegal 2016, Finale
WK Blitz Izmir Turkije 2016, Halve Finale B
WK Blitz Izmir Turkije 2016, Finale A
WK Rapid Izmir Turkije 2016
Blitz Heerhugowaard Open Noord-Holland 2015, Groep B
Douala Blitz Kameroen 2015, Voorronde A
Heerhugowaard Open NK KNDB 2015
Knock Out Open NK KNDB 2015
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2015, Groep A
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2014, Ereklasse
Championnat National du Senegal 2014
Préliminaires Championnat National du Senegal 2014
GL Barrage World Cup Wageningen Gelderland 2013
World Cup Wageningen Gelderland 2013
Championnat National du Senegal 2013
Préliminaires Championnat National du Senegal 2013
WMSG World Cup Lille Buitenland 2012
Afrikaans Kampioenschap CAJD 2012, Groep B
Afrikaans Kampioenschap Barrage CAJD 2012
Afrikaans Kampioenschap Play Offs CAJD 2012
Play Offs Kampioenschap van Senegal 2010
Voorronden kampioenschap van Senegal 2010
Afrikaans Kampioenschap Voorronde Bamako Buitenland 2010
Kampioenschap van Senegal 2008
WMSG Barrages 10x10 Buitenland 2008
WMSG International Draughts 10x10 men Great Wall Buitenland 2008
WMSG International Draughts 10x10 men Play Offs Buitenland 2008
WMSG International Draughts 10x10 Rapid Buitenland 2008
WMSG International Draughts 10x10 Rapid Play Offs Men Buitenland 2008
WMSG Rapid 10x10 Barrages Buitenland 2008
DUWO Rabobank Open Toernooi DOS Delft 2007, Groep A
Kampioenschap van Senegal 2007
Brunssum Open Limburg 2006
Hiltex Zeeland finalewedstrijden Zeeland 2006
Hiltex Zeeland Hoofdgroepen Zeeland 2006, Groep A
Novio Pontis Nijmegen Open Gelderland 2006, Groep A
Afrikaans Kampioenschap Yaounde Buitenland 2006
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2005
Wereldkampioenschap KNDB 2005, Groep C
Bijlmer toernooi Gandhi 2004, Groep A
Bijlmer toernooi Gandhi 2003, Groep B
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2003
Afrikaans Kampioenschap Dakar Buitenland 2003
Wereldkampioenschap KNDB 2003
Afrikaans Kampioenschap Yaounde Buitenland 2000
Wereldkampioenschap Moskou Buitenland 2000
Bijlmer toernooi Gandhi 1999, Groep A
Brunssum Open NK KNDB 1999
Ordina Open Gelderland 1999
Parthenay Buitenland 1999
WK Rapid KNDB 1999
Brunssum Open Limburg 1998
Nijmegen Open Gelderland 1998
The Hague Open NK KNDB 1998
Barrage Challenge Mondial KNDB 1997
Bijlmer toernooi Gandhi 1997, Groep A
Brunssum Open Limburg 1997
Challenge Mondial Stadskanaal KNDB 1997, Voorronde A
Challenge Mondial Stadskanaal KNDB 1997, Finale
Nijmegen Open NK KNDB 1997
The Hague Open West-Holland 1997
Willem Jurg Memorial Noord-Holland 1997
Afrikaans Kampioenschap Abidjan Buitenland 1996
Brunssum Open NK KNDB 1996
Kampioenschap van Senegal 1996
Nijmegen Open Gelderland 1996
The Hague Open West-Holland 1996
Wereldkampioenschap Abidjan Buitenland 1996, Groep E
Dakar Senegal 1995
Halve Finale Grandmasters Minsk/Friesland Buitenland 1995, Halve Finale A
Kwartfinale Grandmasters Vlieland KNDB 1995, Groep A
Nijmegen Open NK KNDB 1995
Afrikaans Kampioenschap Dakar Buitenland 1994
Brunssum Open NK KNDB 1994
Match P. Roozenburg - B. Ba KNDB 1994
Nijmegen Open Gelderland 1994
Wereldkampioenschap KNDB 1994
Kampioenschap van Senegal 1993
Oudejaars Sneldamtoernooi IJmuiden 1992, Ereklasse
Baba Sy Memorial Buitenland 1991
Dakar Senegal 1991
Kampioenschap van Senegal 1990
Afrikaans Kampioenschap Abidjan Buitenland 1982
Afrikaans Kampioenschap Dakar Buitenland 1980
Bamako Mali 1980
Jubileumtoernooi IJmuiden 1980
Wereldkampioenschap Bamako Buitenland 1980
Suikertoernooi Noord-Holland 1976, Groep A
Suikertoernooi Noord-Holland 1975, Groep A
Suikertoernooi Noord-Holland 1974, Finale
Suikertoernooi Noord-Holland 1973, Groep B
Gespeeld bij:
ADG Amersfoort
Amsterdam 80
CAJD
CEMA - De Vaste Zet Geleen
DamCombinatie Fryslan
De Lier
Denk en Zet Culemborg
Hijken DTC
Noord-Brabant
SNA Heerhugowaard
Twentes Eerste