Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Drenthe
Deelnames in teamtoernooien
Sven Winkel
1031
uitslagen
in database.
909 - 1078 (Perc. 59.3%)*
* 122 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
623
applets
in database.
1
composities
in database.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
10544
01-07-2024:
2318
(26)
Lijst:
a
Titel:
GMI
Speler bij:
Damlust Gouda
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Finale NK Sneldammen KNDB 2024, Groep A1
Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2024
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2024, Groep A
Wereldkampioenschap Willemstad Buitenland 2023
Europees Kampioenschap Kortrijk Buitenland 2022
RotterDamsOpen 2017
Zomercompetitie Samen Sterk 2017
MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2016
MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2015
Heerhugowaard Open NK KNDB 2014
NK Sneldammen KNDB 2014, Groep A1
Voorronden NK Sneldammen KNDB 2014, Groep A1
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2013/2014, Groep A
Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2013, Groep A1
Voorronden NK Sneldammen KNDB 2013, Vrouwen 3
Europees Kampioenschap Emmen KNDB 2012
Tallinn Buitenland 2012
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2012/2013, Groep A
Damschool Culemborg 25 jaar Denk en Zet Culemborg 2011
MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2011
International Open Rapid Tournament Hoogeveen Drenthe 2010, Groep A
International Open Rapid Tournament Hoogeveen Qualification Drenthe 2010
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2010, Groep C
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2010
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2009
WK Blitz Mannen Berlijn Buitenland 2009
Balt Cup Vilnius Buitenland 2009
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2009, Groep D
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2009
Europees Kampioenschap Tallinn Buitenland 2008
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2008, Groep D
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2008
Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2008, Groep A
Bijlmer toernooi Gandhi 2007, Groep A
Bovec Open Slovenie 2007
Hiltex Zeeland finalewedstrijden Zeeland 2007
Hiltex Zeeland Hoofdgroepen Zeeland 2007, Groep B
Novio Pontis Open NK Nijmegen KNDB 2007, Groep A
Barnsteen toernooi VPDB 2007
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2007, Groep C
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2007
Europees Kampioenschap Bovec Buitenland 2006
Novio Pontis Nijmegen Open Gelderland 2006, Groep A
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2006, Groep D
Nijmegen Open NK KNDB 2005, Groep A
Tallinn Buitenland 2005
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2005, Groep A
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2005
Axioma Open NK KNDB 2004, Groep A
Nijmegen Open Gelderland 2004
Barnsteen toernooi VPDB 2004
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2004, Groep A
Axioma Orap Open West-Holland 2003
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2003, Groep A
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2003
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2002
Orap Open West-Holland 2002
Ordina Open Gelderland 2002
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2002, Barrage
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2002, Groep D
Brunssum Open Limburg 2001
Nijmegen Open Gelderland 2001
Orap Open NK KNDB 2001
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2001, Groep C
EK Boys Juniors Triest Buitenland 2000
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2000, Barrage
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2000, Junioren
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2000, Groep A
Halve Finale NK Junioren KNDB 1999, Groep B
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1999
Ordina Open Gelderland 1999
Provinciaal Kampioenschap Drenthe 1999
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1998
Nijmegen Open Gelderland 1998
Provinciaal Kampioenschap Drenthe 1998
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1996
Gespeeld bij:
Assen
Den Haag
Denk en Zet Culemborg
Hijken DTC
Houdt Stand Beilen
Mildam
Van Stigt Thans Schiedam
Witte van Moort Westerhaar