Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Overijssel
Deelnames in teamtoernooien
Michel Stempher
1727
uitslagen
in database.
856 - 1141 (Perc. 66.6%)*
* 871 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
1087
applets
in database.
12
applets
in Diversen.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
15602
01-07-2024:
2236
(121)
Lijst:
a
Titel:
MI
Speler bij:
HDC Hoogeveen
SSS Kampen
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Bekercompetitie HDC Hoogeveen 2024
Metaldammen (finale) Samen Sterk 2024, Finale A
Metaldammen (voorronde) Samen Sterk 2024
Salou Open Buitenland 2024
Hoogeveen Open HDC Hoogeveen 2023
WorldCup *** RotterDamsOpen 2023
Zomercompetitie HDC Hoogeveen 2023
Onderlinge Bekercompetitie SSS Kampen 2023/2024
Onderlinge Competitie SSS Kampen 2023/2024, Groep A
Onderlinge Competitie HDC Hoogeveen 2023/2024, Hoofdklasse
Metaldammen (finale) Samen Sterk 2023, Finale A
Metaldammen (voorronde) Samen Sterk 2023
Brunssum Open Limburg 2022
Hoogeveen Open HDC Hoogeveen 2022
Onderlinge Bekercompetitie SSS Kampen 2022/2023
Onderlinge Competitie SSS Kampen 2022/2023, Groep A
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2021
Onderlinge Bekercompetitie SSS Kampen 2021/2022
Onderlinge Competitie SSS Kampen 2021/2022, Overgangsklasse
Onderlinge Competitie DIOS-Eureka 2021/2022
Onderlinge Competitie SSS Kampen 2021/2022, Hoofdklasse
Online Competitie SSS Kampen 2021/2022
Fitter Brein Round-robin Lidraughts toernooi Drenthe 2021, Groep A
Lentecompetitie SSS Kampen 2021
Online Competitie SSS Kampen 2021
Online Lidraughts PK Drenthe 2021
Toernooibase Lidraughts Eighties Cup Buitenland 2021, Ereklasse
Eindejaarstoernooi Jeugd SSS Kampen 2020
Hoogeveen Open Drenthe 2020
Toernooibase Lidraughts Summer Cup Buitenland 2020
Zomercompetitie SSS Kampen 2020
Onderlinge Bekercompetitie SSS Kampen 2020/2021
Onderlinge Competitie SSS Kampen 2020/2021, Rapid
Onderlinge Competitie SSS Kampen 2020/2021, Hoofdklasse
Brunssum Open Limburg 2019
Metaldammen (finale) Samen Sterk 2019, Finale A
Metaldammen (voorronde) Samen Sterk 2019
Nijmegen Open Gelderland 2019
Onderlinge Bekercompetitie SSS Kampen 2019/2020
Onderlinge Competitie DIOS-Eureka 2019/2020
Onderlinge Competitie SSS Kampen 2019/2020, Hoofdklasse
Sneldammen DIOS-Eureka 2019/2020
Salou Open Buitenland 2019
Brunssum Open NK KNDB 2018
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2018
Roger Kleinmann zomertoernooi Antwerpen Belgie 2018, Groep B
Bekercompetitie SSS Kampen 2018/2019
Onderlinge Competitie DIOS-Eureka 2018/2019
Onderlinge Competitie SSS Kampen 2018/2019, Hoofdklasse
Sneldamkampioenschap van DIOS-Eureka 2018/2019
Talentencompetitie SSS Kampen 2018/2019
Metaldammen Samen Sterk 2018, Groep A
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2018, Algemeen
Provinciaal Sneldamkampioenschap Limburg 2018, Finale A
Salou Open Buitenland 2018
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2017, Groep A
Onderlinge Bekercompetitie SSS Kampen 2017/2018
Onderlinge Competitie SSS Kampen 2017/2018, Hoofdklasse
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2017, Algemeen
Brunssum Open Limburg 2016
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2016
Nijmegen Open NK KNDB 2016
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2016, Groep A
Terrasdammen Genk Belgie 2016
Onderlinge Bekercompetitie SSS Kampen 2016/2017
Onderlinge Competitie SSS Kampen 2016/2017, Hoofdklasse
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2016, Groep B
Metaldammen Samen Sterk 2016
Salou Blitz Buitenland 2016
Salou Open Buitenland 2016
Blitz Heerhugowaard Open Noord-Holland 2015, Groep E
Boboli toernooi VPDB 2015
Brunssum Open Limburg 2015
Feike Boomstra Toernooi Computers 2015
Finalepoules Damnacht Witte van Moort Westerhaar 2015, Finale A
Heerhugowaard Open NK KNDB 2015
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2015, Hoofdklasse
Jubileumtoernooi Groep 1 BDSV Barneveld 2015
Nijmegen Open Gelderland 2015
Nina Hoekman Memorial KNDB 2015, Mannen
Voorrondes Damnacht Witte van Moort Westerhaar 2015
Onderlinge Bekercompetitie SSS Kampen 2015/2016
Onderlinge Competitie SSS Kampen 2015/2016, Hoofdklasse
Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2015
NK Sneldammen KNDB 2015, Groep A2
Provinciaal Sneldamkampioenschap Overijssel 2015, Groep A
Blitz Heerhugowaard Open Noord-Holland 2014, Groep E
Brunssum Open Limburg 2014
Heerhugowaard Open NK KNDB 2014
MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2014
NK Rapid Groep A KNDB 2014
Bekercompetitie SSS Kampen 2014/2015
Onderlinge Competitie TDV Tilburg 2014/2015
Onderlinge Competitie SSS Kampen 2014/2015, Hoofdklasse
Geleen 64-100 CEMA - De Vaste Zet Geleen 2014
Provinciaal Sneldamkampioenschap Limburg 2014
Brunssum Open Limburg 2013
MTB Open International Tournament Drenthe 2013
Rock & Roll Toernooi Tilburg Noord-Brabant 2013, Groep A
Bekercompetitie SSS Kampen 2013/2014
Onderlinge Competitie SSS Kampen 2013/2014, Hoofdklasse
Golden Prague Buitenland 2013
Brunssum Open Limburg 2012
Incasso Divisie Open Rapid Drenthe 2012, Finale A
Incasso Divisie Rapid Open Voorronden Drenthe 2012
MTB Open International Tournament Drenthe 2012
Terrasdammen Genk Belgie 2012
Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2012, Groep A2
NK Kwalificatietoernooi Emmeloord KNDB 2012
Voorronden NK Sneldammen KNDB 2012, Groep A2
Anton Jurg Toernooi Overijssel 2011, Groep A
Brunssum Open NK Limburg 2011
Incasso Divisie Damnacht Hoogeveen Drenthe 2011, Groep A
Incasso Divisie Damnacht Hoogeveen voorrondes Drenthe 2011
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2011, Hoofdklasse
Jubileum Damnacht WSDV Wageningen 2011, Groep A
MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2011
Tavira Open Portugal 2011, Kampioenscompetitie
Zenderstad 50 jaar jong Zenderstad 2011, Groep A
Anton Jurg toernooi Overijssel 2011, Junioren
Halve Finale NK Junioren KNDB 2011, Groep D
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2011
NK Sneldammen Jeugd KNDB 2011, Junioren A
Provinciaal Jeugdkampioenschap Overijssel 2011, Barrage
Provinciaal Jeugdkampioenschap Overijssel 2011, Junioren
Voorronden NK Sneldammen Jeugd KNDB 2011, Junioren D
Brunssum Open NK Limburg 2010
Euregiotoernooi Raes Damclub Maastricht 2010
Testkloksimultaan Jean-Marc Ndjofang SSS Kampen 2010
Wereldrecordpoging Kloksimultaandammen Damkring Emmeloord 2010
Wereldrecordpoging Simultaandammen Hengelo Overijssel 2010
Paddenbokaal Ons Genoegen Wapenveld 2010/2011
Anton Jurg Toernooi Overijssel 2010, Junioren
Halve Finale NK Junioren KNDB 2010, Groep A
Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2010, Groep A3
Provinciaal Jeugdkampioenschap Overijssel 2010, Junioren
Salou Open Buitenland 2010
Brunssum Open Limburg 2009
Damnacht HDC Hoogeveen 2009, Groep B
Damnacht Voorronde HDC Hoogeveen 2009
EK Jeugd Sneldammen Hijken DTC 2009, Junioren
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2009
NK Rapid Groep A KNDB 2009
Oefenseance kloksimultaan Marino Barkel Witte van Moort Westerhaar 2009
Open Limburgs Kampioenschap Rapid Limburg 2009
Bekercompetitie SSS Kampen 2009/2010
Cannes Open Buitenland 2009
Golden Prague Buitenland 2009
Halve Finale NK Junioren KNDB 2009, Barrage
Halve Finale NK Junioren KNDB 2009, Groep C
Provinciaal Jeugdkampioenschap Overijssel 2009, Junioren
Provinciaal Kampioenschap Overijssel 2009
EK Boys Cadets Szczecin Buitenland 2008
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 2008
Wereldrecordpoging Kloksimultaandammen Damkring Emmeloord 2008
Bekercompetitie SSS Kampen 2008/2009
Onderlinge Competitie SSS Kampen 2008/2009
Barnsteen toernooi VPDB 2008
Salou Open Buitenland 2008
WK Cadets Ufa Buitenland 2008
EK Boys Cadets St. Petersburg Buitenland 2007
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 2007
Steegro Wereldrecordpoging Kloksimultaan Damkring Emmeloord 2007
Halve Finale NK Aspiranten KNDB 2007, Groep A
Salou Open Buitenland 2007
Salou Open Buitenland 2006
NK Pupillen Algemeen KNDB 2005
Gespeeld bij:
Bijdehandjes
CTT/CJT/CAT/CPT/CMT
DEZ-NGKZ Hattem
DIOS-Eureka
Eureka Heerlen
Nederland
Ons Genoegen Wapenveld
Orfam Telecom Twente
TDV Tilburg