Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Overijssel
Deelnames in teamtoernooien
Marino Barkel
1424
uitslagen
in database.
923 - 1080 (Perc. 58.5%)*
* 501 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
820
applets
in database.
1
applets
in Diversen.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
10311
01-07-2024:
2284
(58)
Lijst:
a
Titel:
MF
Speler bij:
Witte van Moort Westerhaar
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Damnacht Westerhaar Witte van Moort Westerhaar 2024
Onderlinge Competitie Witte van Moort Westerhaar 2023/2024
Onderlinge Competitie Sneldammen 2 Witte van Moort Westerhaar 2023/2024, Hoofdklasse
Onderlinge Competitie Sneldammen 3 Witte van Moort Westerhaar 2023/2024, Hoofdklasse
Tienkamp Witte van Moort Westerhaar 2023/2024
Achtkamp Witte van Moort Westerhaar 2022
Onderlinge Competitie Witte van Moort Westerhaar 2022/2023
Clubkampioenschap sneldammen Witte van Moort Westerhaar 2021/2022, Hoofdklasse
Onderlinge Competitie Witte van Moort Westerhaar 2021/2022
Onderlinge Competitie Witte van Moort Westerhaar 2020/2021, Hoofdklasse
Sneldamcompetitie Westerhaar ronde 2 Witte van Moort Westerhaar 2019, Hoofdklasse
Bekercompetitie Witte van Moort Westerhaar 2019/2020
Sneldamkampioenschap van Witte van Moort Westerhaar 2019/2020, Hoofdklasse
Onderlinge Competitie Najaar Witte van Moort Westerhaar 2018, Hoofdklasse
Onderlinge Competitie Voorjaar Witte van Moort Westerhaar 2018, Hoofdklasse
Onderlinge Competitie Najaar Witte van Moort Westerhaar 2017, Hoofdklasse
Golden Prague Buitenland 2017
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2017, Groep D
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2017
Onderlinge Competitie Voorjaar Witte van Moort Westerhaar 2017, Hoofdklasse
Onderlinge Competitie Najaar Witte van Moort Westerhaar 2016, Hoofdklasse
Anton Jurg Toernooi Overijssel 2016, Groep A
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2016, Groep A
Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2016
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2016
NK Sneldammen KNDB 2016, Groep A1
Onderlinge Competitie Voorjaar Witte van Moort Westerhaar 2016, Hoofdklasse
Sneldammen NK Junioren Witte van Moort Westerhaar 2016
Finalepoules Damnacht Witte van Moort Westerhaar 2015, Finale A
Onderlinge Competitie Najaar Witte van Moort Westerhaar 2015, Hoofdklasse
Voorrondes Damnacht Witte van Moort Westerhaar 2015
Zomerrapid 020 2015
Onderlinge Competitie Voorjaar Witte van Moort Westerhaar 2015, Hoofdklasse
Sneldammen NK Junioren Witte van Moort Westerhaar 2015
Voorronden Damnacht Witte van Moort Westerhaar 2014
Wereldrecordpoging Kloksimultaandammen Twenterand Overijssel 2014
Damnacht van Lent 2013, Finale A
Damnacht van Lent 2013, Voorronde A
WK Blitz Den Helder KNDB 2013, Groep A
Finales Kornelius de Vries toernooi Groningen 2013, Finale A
Kornelius de Vries toernooi Groningen 2013
NK Kwalificatietoernooi Zwolle KNDB 2013
Sneldamkampioenschap van de Overijssel 2013, Groep A
Achtkamp Witte van Moort Westerhaar 2012
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2012
NK Kwalificatietoernooi Emmeloord KNDB 2012
Open Blitz-NK Junioren Witte van Moort Westerhaar 2012
Wereldrecordpoging Kloksimultaandammen Witte van Moort Westerhaar 2011
Barrage Provinciaal Kampioenschap Overijssel 2010
Oefenseance kloksimultaan 2 Marino Barkel Witte van Moort Westerhaar 2010
Provinciaal Kampioenschap Overijssel 2010, Hoofdklasse
Wereldrecordpoging Kloksimultaandammen Westerhaar Overijssel 2010
Oefenseance kloksimultaan Marino Barkel Witte van Moort Westerhaar 2009
Mello Koolman Het Noorden 2008, Groep A
Open Witte van Moort Westerhaar 2008, Groep A
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2008, Groep D
Hiltex Zeeland finalewedstrijden Zeeland 2007
Hiltex Zeeland Hoofdgroepen Zeeland 2007, Groep B
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2007, Groep B
Europees Kampioenschap Bovec Buitenland 2006
Hiltex Zeeland finalewedstrijden Zeeland 2006
Hiltex Zeeland Hoofdgroepen Zeeland 2006, Groep B
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2006, Groep A
Hiltex Zeeland finalewedstrijden Zeeland 2005
Hiltex Zeeland Hoofdgroepen Zeeland 2005, Groep A
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2005, Groep D
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2005
Hiltex Zeeland finalewedstrijden Zeeland 2004
Hiltex Zeeland Hoofdgroepen Zeeland 2004, Groep A
Nijmegen Open Gelderland 2004
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2004, Groep D
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2004
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2003, Groep C
Provinciaal Kampioenschap Overijssel 2003
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2002
Ordina Open Gelderland 2002
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2002, Barrage
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2002, Groep C
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2001, Groep D
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2000, Groep C
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1999, Groep D
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1999
The Hague Open NK KNDB 1998
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1997, Groep A
NK Sneldammen KNDB 1997, Finale A
The Hague Open West-Holland 1997
Willem Jurg Memorial Noord-Holland 1997
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1996, Groep A
Provinciaal Kampioenschap Overijssel 1996, Hoofdklasse
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1995, Groep D
Provinciaal Kampioenschap Overijssel 1995
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1994, Groep A
Halve Finale NK Junioren KNDB 1994, Groep A
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1994
Provinciaal Kampioenschap Overijssel 1994
Halve Finale NK Junioren KNDB 1993, Junioren A
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1993
Provinciaal Kampioenschap Overijssel 1993
Provinciaal Kampioenschap Overijssel 1992
Halve Finale NK Aspiranten KNDB 1990, Groep A
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1990, Aspiranten
WK Cadets Westerhaar KNDB 1990
Halve Finale NK Aspiranten Groep B en C KNDB 1989, Groep C
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1989, Barrage
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1989, Aspiranten
NK Pupillen Algemeen KNDB 1987
NK Pupillen Algemeen KNDB 1986
NK Pupillen Algemeen KNDB 1985
Gespeeld bij:
Amsterdam 80
Damclub De Vechtstreek Oosterveen
Nederland