Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Overijssel
Deelnames in teamtoernooien
Thijs van den Broek
1152
uitslagen
in database.
550 - 665 (Perc. 60.5%)*
* 602 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
444
applets
in database.
1
applets
in Diversen.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
15758
01-07-2024:
2234
(125)
Lijst:
a
Titel:
MI
Speler bij:
Witte van Moort Westerhaar
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Damnacht Westerhaar Witte van Moort Westerhaar 2024
Tienkamp Witte van Moort Westerhaar 2023/2024
Achtkamp Witte van Moort Westerhaar 2022
Vijfkamp Witte van Moort Westerhaar 2020, Finale
Vijfkamp Witte van Moort Westerhaar 2020, Groep A
Brabants Kampioenschap Sneldammen Noord-Brabant 2019
Heritage Open Zenderstad 2018, Groep A
RotterDamsOpen 2018
Brabants Kampioenschap Sneldammen Noord-Brabant 2018
RotterDamsOpen 2017
Zomercompetitie Samen Sterk 2017
Brabants Kampioenschap Sneldammen Noord-Brabant 2017
Blitz Heerhugowaard Open Noord-Holland 2016, Groep B
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2016
Ktar Nijmegen Open Gelderland 2016
Brabants Kampioenschap Sneldammen Noord-Brabant 2016
WK Blitz Izmir Turkije 2016, Halve Finale D
WK Blitz Izmir Turkije 2016, Finale A
WK Rapid Izmir Turkije 2016
Blitz Heerhugowaard Open Noord-Holland 2015, Groep F
Finalepoules Damnacht Witte van Moort Westerhaar 2015, Finale A
Heerhugowaard Open NK KNDB 2015
Jubileumtoernooi Groep 1 BDSV Barneveld 2015
Voorrondes Damnacht Witte van Moort Westerhaar 2015
Onderlinge Competitie TDV Tilburg 2015/2016
Brabants Kampioenschap Sneldammen Noord-Brabant 2015, Groep A
Gniezno Polen 2015
Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2015
NK Sneldammen KNDB 2015, Groep A1
Sneldammen NK Junioren Witte van Moort Westerhaar 2015
Blitz Heerhugowaard Open Noord-Holland 2014, Groep E
Heerhugowaard Open NK KNDB 2014
Onafhankelijkheidstoernooi Gniezno Polen 2014
Rock & Roll Toernooi Tilburg Noord-Brabant 2014, Groep A
WK Blitz Hilversum KNDB 2014
WK Rapid Izmir Turkije 2014
Onderlinge Competitie TDV Tilburg 2014/2015
EK Studenten + U26 Kolobrzeg Buitenland 2014
NK 64 velden KNDB 2014, Groep A
NK Sneldammen KNDB 2014, Groep A1
Provinciaal Sneldamkampioenschap Limburg 2014
Voorronden NK Sneldammen KNDB 2014, Groep A3
Blitz WK Juniors Boys Mirepoix-Sur-Tarn Buitenland 2013
EK Boys Juniors Bielawa Buitenland 2013
EK Jeugd B19 Sneldammen Bielawa Buitenland 2013
Najaarscompetitie CEMA - De Vaste Zet Geleen 2013
WK Juniors Boys Mirepoix-Sur-Tarn Buitenland 2013
Onderlinge Competitie TDV Tilburg 2013/2014
Barrage NK Junioren KNDB 2013
Halve Finale NK Junioren Dongen KNDB 2013
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2013
NK Sneldammen Jeugd KNDB 2013, Junioren A
Voorronden NK Sneldammen Jeugd KNDB 2013, Junioren B
Brunssum Open Limburg 2012
WK Juniors Boys Hijken DTC 2012
Onderlinge Competitie TDV Tilburg 2012/2013
Halve Finale NK Junioren Heerlen KNDB 2012
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2012
NK Kwalificatietoernooi Huissen/Tilburg KNDB 2012
NK Sneldammen Jeugd KNDB 2012, Junioren A
Open Blitz-NK Junioren Witte van Moort Westerhaar 2012
Voorronden NK Sneldammen Jeugd KNDB 2012, Junioren B
EK Blitz Tallinn Buitenland 2011, Mannen
EK Boys Juniors Tallinn Buitenland 2011
EK Jeugd B19 Sneldammen Tallinn Buitenland 2011
Kloksimultaan Macodou Ndiaye CEMA - De Vaste Zet Geleen 2011
Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2011, Finale A
WK Juniors Minsk Mazowiecki Buitenland 2011
Zenderstad 50 jaar jong Zenderstad 2011, Groep A
Onderlinge Competitie TDV Tilburg 2011/2012
Halve Finale NK Junioren KNDB 2011, Groep A
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2011
NK Kwalificatietoernooi Tilburg KNDB 2011
NK Sneldammen Jeugd KNDB 2011, Junioren A
Provinciaal Sneldamkampioenschap Noord-Brabant 2011
Voorronden NK Sneldammen Jeugd KNDB 2011, Junioren B
Disco Blitz Naaldwijk 2010
EK Boys Cadets Minsk Mazowiecki Buitenland 2010
EK Jeugd Sneldammen Minsk Mazowiecki Buitenland 2010, Aspiranten
International Open Rapid Tournament Hoogeveen Drenthe 2010, Groep B
International Open Rapid Tournament Hoogeveen Qualification Drenthe 2010
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2010
Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2010
Provinciaal Kampioenschap Rapid Noord-Brabant 2010
Sneldamkampioenschap van Wamel LH Gelderland 2010
WK Cadets Oteppe Buitenland 2010
WK Juniors Naaldwijk 2010
Halve Finale NK Junioren KNDB 2010, Groep C
NK Sneldammen Jeugd KNDB 2010, Aspiranten
EK Boys Cadets Hijken DTC 2009
EK Jeugd Sneldammen Hijken DTC 2009, Aspiranten
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 2009
NK Rapid Groep A KNDB 2009
Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2009
WK Blitz Mannen Berlijn Buitenland 2009
WK Cadets Korbach Buitenland 2009
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 2008
Halve Finale NK Aspiranten KNDB 2008, Groep C
Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2008, Aspiranten A
WK Cadets Ufa Buitenland 2008
EK Boys Minicadets St. Petersburg Buitenland 2007
NK Pupillen Algemeen KNDB 2007
NK Pupillen Algemeen KNDB 2006
Gespeeld bij:
CEMA - De Vaste Zet Geleen
Damcombinatie Tilburg - Eindhoven
Nederland
TDV Tilburg