Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Gelderland
Deelnames in teamtoernooien
Boudewijn Derkx
KNDB-rating 1-7-2023:
1449
Virtuele KNDB-rating:
1457
D
818
uitslagen
in database.
688 - 824 (Perc. 59.9%)*
* 130 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
381
applets
in database.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
11232
01-04-2024:
2315
(35)
Lijst:
a
Titel:
MI
Speler bij:
DIOS-Achterhoek
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Golden Prague Buitenland 2021
Golden Prague Buitenland 2020
Golden Prague Buitenland 2019
Sneldamkampioenschap van Wamel LH Gelderland 2014
WK Blitz Hilversum KNDB 2014
NK Kwalificatietoernooi Huissen/Tilburg KNDB 2012
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2011, Ereklasse
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2010, Groep B
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2010
Hiltex Zeeland Open Zeeland 2009
NK Rapid Groep A KNDB 2009
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2009
Tavira Masters Portugal 2009
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2009, Groep A
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2009
Bijlmer toernooi Gandhi 2008, Groep B
Hiltex Zeeland finalewedstrijden Zeeland 2008
Hiltex Zeeland Hoofdgroepen Zeeland 2008, Groep B
NK Rapid Barrages KNDB 2008
NK Rapid Finale KNDB 2008, Groep A
NK Rapid Voorronde A KNDB 2008
Novio Pontis Nijmegen Open Gelderland 2008, Groep A
Confederation Cup Pavlovsk Blitzpartijen Buitenland 2008
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2008, Groep B
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2008
DUWO Rabobank Jong - Gevestigd DOS Delft 2007
Hiltex Zeeland Open Zeeland 2007
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2007
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2007, Groep D
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2007
Bijlmer toernooi Gandhi 2006, Groep B
Europees Kampioenschap Bovec Buitenland 2006
Hiltex Zeeland finalewedstrijden Zeeland 2006
Hiltex Zeeland Hoofdgroepen Zeeland 2006, Groep B
Barrage Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2005, Barrage 3
Barrage Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2005, Barrage 2
EK Boys Juniors Kluczbork Buitenland 2005
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2005
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2005
WK Juniors Dneprodzerzhinsk Buitenland 2005
Halve Finale NK Junioren KNDB 2005, Groep B
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2005, Studenten
Bijlmer toernooi Gandhi 2004, Jeugdklasse
Brunssum Open Limburg 2004
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2004
WK Juniors Minsk Mazowiecki Buitenland 2004
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2004, Studenten
Bovec Open Slovenie 2003
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2003
WK Junioren Triest Buitenland 2003
Halve Finale NK Junioren KNDB 2003, Groep A
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 2002
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2002
WK Cadets Mlawa Buitenland 2002
Halve Finale NK Aspiranten KNDB 2002, Groep C
Brunssum Open Limburg 2001
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 2001
Nijmegen Open Gelderland 2001
WK Cadets Minsk Buitenland 2001
Halve Finale NK Aspiranten KNDB 2001, Groep B
Brunssum Open Limburg 2000
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 2000
Halve Finale NK Aspiranten KNDB 2000, Groep A
Brunssum Open NK KNDB 1999
Bijlmer toernooi Gandhi 1998, Jeugdklasse
Gespeeld bij:
BDV Bennekom
Beusichemse Damclub
Denk en Zet Culemborg
Nederland
Ons Genoegen Utrecht
Witte van Moort Westerhaar