Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Gelderland
Deelnames in teamtoernooien
Evert van de Pol
1755
uitslagen
in database.
1202 - 1172 (Perc. 48.8%)*
* 553 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
596
applets
in database.
4
applets
in Diversen.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
13551
01-07-2024:
1961
(1200)
Lijst:
a
Speler bij:
ADG Amersfoort
BDSV Barneveld
DES Lunteren
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse Utrecht 2024
Sneldamkampioenschap van Utrecht 2024, Groep A
Curacao Open Challenge Buitenland 2023
Kampioenschap 65+ Utrecht 2023
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2023
Simultaan Martijn van IJzendoorn Zenderstad 2023
Wereldrecordpoging Kloksimultaan Martijn van IJzendoorn Zuid-Holland 2023
Open Kampioenschap DC Hilversum 2023/2024, Hoofdklasse
Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse Utrecht 2023
Sneldamkampioenschap van Utrecht 2023, Hoofdklasse
Twaalf van Brussel Belgie 2023
Hoogeveen Open HDC Hoogeveen 2022
Kampioenschap 65+ Utrecht 2022
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2022
Bastille Open Damtoernooi PDC Putten 2022
Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse Utrecht 2022
Simultaan Shvartsman PDC Putten 2022
Sneldamkampioenschap van Utrecht 2022, Hoofdklasse
Twaalf van Brussel Belgie 2022
Kampioenschap 65+ Utrecht 2021
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2021
Open Kampioenschap DC Hilversum 2021/2022, Groep B
Kampioenschap 65+ Utrecht 2020
Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse Utrecht 2020
BDSV Open groep A BDSV Barneveld 2019
Kampioenschap 65+ Utrecht 2019
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2019
Dammen op de Dijk DC Hilversum 2019, Hoofdklasse B
Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse Utrecht 2019
Sneldamkampioenschap Hoofdklasse van Utrecht 2019
Twaalf van Brussel Belgie 2019
Dammen op de Dijk DC Hilversum 2018, Hoofdklasse C
Heritage Open Zenderstad 2018, Groep B
Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2018, Hoofdklasse
Kampioenschap 65+ Utrecht 2018
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2018
Terrasdammen Genk Belgie 2018
Voorrondes 19e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2018, Hoofdklasse A
Barrage Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse Utrecht 2018
Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse Utrecht 2018
Twaalf van Brussel Belgie 2018
Wereldrecordpoging Kloksimultaandammen Witte van Moort Westerhaar 2018
BDSV Open Groep A BDSV Barneveld 2017
Dammen op de Dijk DC Hilversum 2017, Hoofdklasse A
Kampioenschap 65+ Utrecht 2017
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2017
Terrasdammen Genk Belgie 2017
Voorrondes 18e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2017, Hoofdklasse A
Halve Finale NK Sneldammen Categorie B KNDB 2017
NK Sneldammen KNDB 2017, Groep B3
Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse Utrecht 2017
Sneldamkampioenschap Hoofdklasse van Utrecht 2017
Dammen op de Dijk DC Hilversum 2016, Hoofdklasse B
Heritage Open Zenderstad 2016, Groep B
Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2016, 1e klasse
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2016
Voorrondes 17e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2016, Hoofdklasse A
Halve Finale NK Sneldammen Categorie B KNDB 2016
NK Sneldammen KNDB 2016, Groep B3
Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse Utrecht 2016
Sneldamkampioenschap Hoofdklasse van Utrecht 2016
Jubileumtoernooi Groep 2 BDSV Barneveld 2015
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2015
Terrasdammen Genk Belgie 2015
Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse Utrecht 2015
Sneldamkampioenschap Hoofdklasse / 1e klasse van Utrecht 2015, 1e klasse A
Dammen op de Dijk DC Hilversum 2014, Hoofdklasse C
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2014
Voorrondes 15e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2014, Hoofdklasse A
Wereldrecordpoging Blindsimultaan Hilversum Utrecht 2014
Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse Utrecht 2014
Sneldamkampioenschap Hoofdklasse van Utrecht 2014
Dammen op de Dijk DC Hilversum 2013, Hoofdklasse A
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2013
Voorrondes 14e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2013, Hoofdklasse A
Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse Utrecht 2013
Sneldamkampioenschap van Utrecht 2013, Hoofdklasse
Dammen op de Dijk DC Hilversum 2012, Hoofdklasse A
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2012
Voorrondes 13e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2012, Hoofdklasse A
Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse Utrecht 2012
Sneldamkampioenschap Hoofdklasse / 1e klasse van Utrecht 2012, Hoofdklasse
Twaalf Uren van Brussel Belgie 2012, Algemeen
Dammen op de Dijk DC Hilversum 2011, Hoofdklasse B
Jubileum Damnacht WSDV Wageningen 2011, Groep A
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2011
Voorrondes 12e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2011, Hoofdklasse A
Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse Utrecht 2011
Sneldamkampioenschap Hoofdklasse / 1e klasse van Utrecht 2011, Hoofdklasse
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2010
Wereldrecordpoging Simultaandammen Hengelo Overijssel 2010
Provinciaal Kampioenschap Utrecht 2010
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2009
Wereldrecordpoging Blindsimultaan Amsterdam Noord-Holland 2009
Provinciaal Kampioenschap Utrecht 2009
Thailand Open Jomtien Buitenland 2009
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2008
Provinciaal Kampioenschap Utrecht 2008
Thailand Open Jomtien Buitenland 2008
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2007
Provinciaal Kampioenschap Gelderland 2007
Steegro Wereldrecordpoging Kloksimultaan Damkring Emmeloord 2007
Thailand Open Jomtien Buitenland 2007
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2006
Provinciaal Kampioenschap Gelderland 2006
Thailand Open Jomtien Buitenland 2006
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2005
Provinciaal Kampioenschap Gelderland 2005
Thailand Open Jomtien Buitenland 2005
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2004
Salou Open Buitenland 2004
Salou Open Buitenland 2003
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2002
Wereldrecordpoging Blindsimultaandammen Lutten Overijssel 2002
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2000
Twaalf Uren van Brussel Belgie 2000
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 1999
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1999
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 1998
Provinciaal Kampioenschap Gelderland 1998
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 1997
Provinciaal Kampioenschap Gelderland 1997
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 1996
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1996
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 1995
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 1994
Provinciaal Kampioenschap Gelderland 1994
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 1993
Provinciaal Kampioenschap Gelderland 1993
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1993
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 1992
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1992
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 1991
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1991
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 1990
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1990
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 1989
Provinciaal Kampioenschap Utrecht 1989
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1989
Provinciaal Kampioenschap Utrecht 1988
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1988
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1987
Provinciaal Kampioenschap Utrecht 1986, Hoofdklasse
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1986
Provinciaal Kampioenschap Utrecht 1985
Provinciaal Kampioenschap Utrecht 1982
Gespeeld bij:
BDV Bennekom
DVV Voorthuizen
Veluwezoom Nijkerk