Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Gelderland
Deelnames in teamtoernooien
Fred Ivens
1680
uitslagen
in database.
1323 - 1715 (Perc. 64.8%)*
* 357 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
697
applets
in database.
6
applets
in Diversen.
3
composities
in database.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
13333
01-07-2024:
2171
(274)
Lijst:
a
Titel:
MF
Speler bij:
WSDV Wageningen
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
WK Veteranen Blitz Korbach Buitenland 2023
WK Veteranen Korbach Buitenland 2023
EK Veteranen Julinek Buitenland 2023
EK Veteranen Bergamo Buitenland 2022
EK Veteranen Julinek Park Buitenland 2021
WSDV - VST/HDC online KNDB 2020
EK Veteranen Korbach Buitenland 2019
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2019, Groep C
EK Veteranen Porechie Buitenland 2018
House Warming Toernooi Den Haag 2018, Groep A
Rapid EK Veteranen Porechie Buitenland 2018
Sneldammen EK Veteranen Porechie Buitenland 2018
Kloksimultaan Rik Keurentjes WSDV Wageningen 2018
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2018, Groep C
EK Veteranen Dabki Buitenland 2017
Sneldamkampioenschap van Wamel LH Gelderland 2017
Jubileumtoernooi 100 jaar Den Haag 2017, Groep A
Jubileumtoernooi 100 jaar Den Haag 2017, Groep A
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2017, Groep C
EK Veteranen Korbach Buitenland 2016
Simultaan Rob Clerc Zuid-Holland 2016
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2016, Groep C
EK Veteranen Sunny Beach Buitenland 2015
Plusminus 55 Toernooi Groep A Lent 2015
Sneldamkampioenschap van Wamel LH Gelderland 2015
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2015, Groep C
Openluchttoernooi Groep A&B Dampromotie 2014, Groep A
Sneldamkampioenschap van Wamel LH Gelderland 2014
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2014, Groep C
Open Sneldamkampioenschap van Westland 2014, Groep A
EK Veteranen Texel KNDB 2013
Plusminus 55 Toernooi Groep A Lent 2013
Sneldamkampioenschap van Wamel Hfd Gelderland 2013, Hoofdklasse A
Sneldammen EK Veteranen Texel KNDB 2013
Afscheidssimultaan Fred Ivens Den Haag 2013
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2013, Groep B
Sneldamkampioenschap van Westland 2013, Groep A
EK Veteranen Vilnius Buitenland 2012, Groep B
Jubileumtoernooi Damclub Den Haag 2012, Ereklasse
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2012, Groep A
Sneldammen EK Veteranen Vilnius Buitenland 2012, Groep B
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2012/2013, Groep A
Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2012/2013
Sneldamtoernooi DOS Delft 2012/2013
Kampioenschap van Westland 2012, Ereklasse
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2012, Groep B
Sneldamkampioenschap van Westland 2012, Groep A
Eindejaarstoernooi Oosterend Texel 2011, Algemeen
EK Veteranen Riga Buitenland 2011, Groep B
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2011, Groep A
Zenderstad 50 jaar jong Zenderstad 2011, Groep A
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2011/2012, Groep A
Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2011/2012
Kampioenschap van Westland 2011, Hoofdklasse
Sneldamkampioenschap van Westland 2011, Groep A
Blitz-toernooi EK Veteranen Berlijn Buitenland 2010, Groep B
Delfts Damfestival A-B DOS Delft 2010, Groep A
EK Veteranen Berlijn Buitenland 2010, Groep B
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2010, Hoofdklasse
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2010/2011, Groep A
Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2010/2011
Kampioenschap van Westland 2010, Hoofdklasse
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2010, Groep B
Paaseitoernooi Den Haag 2010, Groep A
Sneldamkampioenschap van Westland 2010, Groep A
Delfts Damfestival A-B DOS Delft 2009, Groep A
EK Veteranen Kapelle Zeeland 2009
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2009, Groep A
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2009/2010, Groep A
Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2009/2010
Kampioenschap van Westland 2009, Hoofdklasse
EK Veteranen Zalaegerszeg Buitenland 2008
Provinciaal Kampioenschap West-Holland 2008
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2008/2009, Groep A
Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2008/2009
Piet Lok Competitie De Hofstad Dammers 2008/2009, Groep A
Kampioenschap van Westland 2008, Hoofdklasse
EK Veteranen Avignon Buitenland 2007, Groep B
Provinciaal Kampioenschap West-Holland 2007
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2007/2008, Groep A
Kampioenschap van Westland 2007, Hoofdklasse
EK Veteranen Liberec Buitenland 2006, Groep B
Provinciaal Kampioenschap West-Holland 2006
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2006/2007, Groep A
Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2006/2007
Open Sneldamkampioenschap van Damclub Den Haag 2006/2007, Groep A
Experi Dammen vd Toekomst DOS Delft 2006
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2006, Groep A
EK Veteranen Zoutelande KNDB 2005
Provinciaal Kampioenschap West-Holland 2005
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2005/2006, Groep A
Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2005/2006
DuWo Meestergroep DOS Delft 2004
EK Veteranen Havlickov Brod Buitenland 2004
Provinciaal Kampioenschap West-Holland 2004
EK Veteranen Amsterdam KNDB 2003
DuWo Meestergroep DOS Delft 2003
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2003, Groep C
Orap Open West-Holland 2002
SNS Zeeland finalewedstrijden Zeeland 2002
SNS Zeeland Hoofdgroepen Zeeland 2002, Groep A
RDG Jubileumtoernooi Zuid-Holland 1989
Open Kampioenschap van Nederland KNDB 1979
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1977, Groep B
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1976, Groep B
Kloksimultaan Ton Sijbrands KNDB 1976
Rayonwedstrijden NK KNDB 1976, Groep D
Provinciaal Kampioenschap Zuid-Holland 1975
Rayonwedstrijden NK KNDB 1975, Groep D
Provinciaal Kampioenschap Zuid-Holland 1974
RDG Toernooi West-Holland 1969, Groep C
Samarkand Buitenland 1969
Trainingstoernooi Leeuwarden Friesland 1968
RDG Toernooi West-Holland 1967, Groep A
Rijswijk-trofee Zuid-Holland 1967, Algemeen
Studentenkampioenschap van Nederland KNDB 1965
Huissen Gelderland 1964, Hoofdklasse
Jeugtoernooi Gezellig Samenzijn - Amsterdam 1963
Brinta-toernooi Groningen 1962, Promotieklasse
Lucas Bols Toernooi Amsterdam Noord-Holland 1962, Jeugdklasse
Gespeeld bij:
De Hofstad Dammers
Den Haag
Nederland
RDG-DIO Den Haag
Van Stigt Thans Schiedam
Westland
Zuid Holland