Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Gelderland
Deelnames in teamtoernooien
Jeroen van den Akker
1192
uitslagen
in database.
922 - 1139 (Perc. 61.8%)*
* 270 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
802
applets
in database.
1
applets
in Diversen.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
10234
01-04-2024:
2339
Lijst:
c
Titel:
GMI
Speler bij:
Geen clubspelers
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
NK Sneldammen KNDB 2014, Groep A1
Voorronden NK Sneldammen KNDB 2014, Groep A2
Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2013, Groep A1
Voorronden NK Sneldammen KNDB 2013, Groep A3
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2012
Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2012, Groep A1
NK Kwalificatietoernooi Amstelveen KNDB 2012
Voorronden NK Sneldammen KNDB 2012, Groep A2
Finale WK Blitz Ufa Buitenland 2011, Mannen
Testkloksimultaan Jeroen van den Akker GDC Gorinchem 2011
Voorronden WK Blitz Ufa Buitenland 2011, Groep C
Wereldrecordpoging Kloksimultaandammen Brunssum Limburg 2011
Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2011, Groep A1
NK Kwalificatietoernooi Tilburg KNDB 2011
Voorronden NK Sneldammen KNDB 2011, Groep A3
Tavira Masters Portugal 2010
Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2010, Groep A
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2009
Wereldrecordpoging Kloksimultaandammen Den Haag 2008
Zaporozhye Buitenland 2008
Balt Cup Vilnius Buitenland 2008
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2008
Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2008, Groep A
WK Blitz PlayOffs Nazereth Buitenland 2007
WK Blitz Voorronden Nazereth Buitenland 2007, Groep A
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2007, Groep C
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2007
Wereldkampioenschap KNDB 2007
Bijlmer toernooi Gandhi 2006, Groep A
Tallinn Buitenland 2006
Barrage HF NK Algemeen KNDB 2006, Barrage 2
Barrage HF NK Algemeen KNDB 2006, Barrage
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2006, Groep C
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2006
Brons toernooi Denk en Zet Culemborg 2005
Bijlmer toernooi Gandhi 2004, Groep A
Nijmegen Open Gelderland 2004
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2004, Groep C
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2004
Bijlmer toernooi Gandhi 2003, Groep A
SNS Zeeland finalewedstrijden Zeeland 2003
SNS Zeeland Hoofdgroepen Zeeland 2003, Groep A
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2003, Groep A
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2003
Europees Kampioenschap KNDB 2002
Minsk Buitenland 2002
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2002
Ordina Open Gelderland 2002
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2002, Ereklasse
Andreiko Memorial Buitenland 2002
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2002, Groep C
Salou Open Buitenland 2002
Nijmegen Open Gelderland 2001
Orap Open NK KNDB 2001
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2001, Groep D
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2001
Nijmegen Open NK KNDB 2000
WK Blitz Tel Aviv Buitenland 2000, Voorronde A
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2000, Groep D
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2000
EK Boys Juniors Ludow Polski Buitenland 1999
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1999, Groep C
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1999
Open Guadeloupe 1999
WK Juniors Leeuwarden KNDB 1999
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1998
NK Sneldammen KNDB 1998, Junioren
WK Juniors Woerden KNDB 1998
Barrage Provinciaal Kampioenschap Gelderland 1997
Cannes Open Frankrijk 1997
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1997, Groep B
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1997
NK Sneldammen KNDB 1997, Junioren
Provinciaal Kampioenschap Gelderland 1997
WK Juniors Westerhaar KNDB 1997
Barrage 2 WK Cadets KNDB 1996
Barrage WK Cadets KNDB 1996
Golden Prague Buitenland 1996
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1996
Provinciaal Kampioenschap Gelderland 1996
Golden Prague Buitenland 1995
Jordaan Open Noord-Holland 1995
Kamp Gelderland Zuid Gelderland 1995
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1995
WK Cadets De Lier KNDB 1995
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1994
NK Sneldammen KNDB 1994, Aspiranten
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1994, Algemeen
WK Cadets Chartres Buitenland 1994
Halve Finale NK Aspiranten KNDB 1993, Groep B
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1993
WK Cadets Minsk Buitenland 1993
Brunssum Open NK Limburg 1992
NK Pupillen Algemeen KNDB 1992
Brunssum Open Limburg 1991
NK Pupillen Algemeen KNDB 1991
Gespeeld bij:
Amsterdam 80
De Ridder Brunssum
Denk en Zet Culemborg
Nederland
Van Stigt Thans Schiedam