Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Gelderland
Deelnames in teamtoernooien
Jasper Lemmen
1394
uitslagen
in database.
961 - 1278 (Perc. 66.5%)*
* 433 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
841
applets
in database.
4
applets
in Diversen.
36
composities
in database.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
11029
01-07-2024:
2303
(38)
Lijst:
a
Titel(s):
MI
MN
Speler bij:
DV VBI Huissen
Heteren
Lent
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Metaldammen (finale) Samen Sterk 2024, Finale A
Metaldammen (voorronde) Samen Sterk 2024
Paastoernooi CTD Arnhem 2024, Algemeen
Kerstdamtoernooi CTD Arnhem 2023
Metaldammen (finale) Samen Sterk 2023, Finale A
Metaldammen (voorronde) Samen Sterk 2023
Kloksimultaan Jasper Lemmen Samen Sterk 2022
Onderlinge Competitie Lent 2021/2022
Zomercompetitie Lent 2020
Onderlinge Competitie Lent 2020/2021
Kloksimultaan Thijs Gerritsen CTD Arnhem 2019
Metaldammen (finale) Samen Sterk 2019, Finale A
Metaldammen (voorronde) Samen Sterk 2019
Nijmegen Open Gelderland 2019
Provinciaal Kampioenschap Gelderland 2019
Ladder Competitie Damclub Lent 2019/2020
Onderlinge Competitie Damclub Lent 2019/2020
Bholasingh Open Sneldamtoernooi CTD Arnhem 2019
Nijmegen Open Gelderland 2018
Ladder Competitie Damclub Lent 2018/2019
Onderlinge Competitie Damclub Lent 2018/2019
Metaldammen Samen Sterk 2018, Groep A
Onderlinge Competitie Damclub Lent 2017/2018
Onderlinge Competitie Damclub Lent 2016
Sneldamkampioenschap Nijmegen Open Lent 2016
Zomercompetitie Lent 2016
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2016, Algemeen
Rock & Roll Damtoernooi Wapenveld Overijssel 2016, Algemeen
Heerhugowaard Open NK KNDB 2015
Nijmegen Open Gelderland 2015
WK Blitz Izmir Turkije 2015, Finale A
WK Rapid Izmir Turkije 2015
Zomercompetitie Damclub Lent 2015
Onderlinge Competitie Damclub Lent 2015/2016
Blitz Heerhugowaard Open Noord-Holland 2014, Groep B
Heerhugowaard Open NK KNDB 2014
Zomercompetitie Damclub Lent 2014
Onderlinge Competitie Damclub Lent 2014/2015
Blitz Heerhugowaard Open Noord-Holland 2013, Groep A
Damnacht van Lent 2013, Finale A
Damnacht van Lent 2013, Voorronde A
GL Barrage World Cup Wageningen Gelderland 2013
Heerhugowaard Open NK KNDB 2013
Nijmegen Open Gelderland 2013
Play Offs Men World Cup Wageningen Gelderland 2013
WK Blitz Den Helder KNDB 2013, Finale
World Cup Blitzbarrage Wageningen Gelderland 2013
World Cup Rapidbarrage Wageningen Gelderland 2013
World Cup Wageningen Gelderland 2013
Zomercompetitie Lent 2013
Onderlinge Competitie Lent 2013/2014
NK Kwalificatietoernooi Zwolle KNDB 2013
Nijmegen Open NK KNDB 2012
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2012
NK Kwalificatietoernooi Huissen/Tilburg KNDB 2012
EK Blitz Studenten/U26 Mannen Vilnius Buitenland 2011
EK Studenten/U26 Mannen Vilnius Buitenland 2011
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2011
Jubileum Damnacht WSDV Wageningen 2011, Groep A
Nijmegen Open Gelderland 2011
Dammen aan de Waal Lent 2011, Groep A
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2011
NK Kwalificatietoernooi Huissen KNDB 2011
EK Studenten Sunny Beach Buitenland 2010, Mannen
Nijmegen Open Gelderland 2010
Tavira Masters Portugal 2010
Dammen aan de Waal Lent 2010, Groep A
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2010, Groep A
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2010
Damnacht HDC Hoogeveen 2009, Groep A
Damnacht Voorronde HDC Hoogeveen 2009
EK Studenten Minsk Mazowiecki Buitenland 2009, Mannen
Nacht van Lent 2009, Groep A
Novio Pontis Nijmegen Open Gelderland 2008, Groep A
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2008, Groep A
DUWO Rabobank Jong - Gevestigd DOS Delft 2007
Novio Pontis Open NK Nijmegen KNDB 2007, Groep A
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2007, Groep A
DNC Open NK KNDB 2006, Groep A
Novio Pontis Nijmegen Open Gelderland 2006, Groep A
Barrage HF NK Algemeen KNDB 2006, Barrage 2
Barrage HF NK Algemeen KNDB 2006, Barrage
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2006, Groep B
Axioma Open West-Holland 2005, Groep A
Brunssum Open Limburg 2005
Nijmegen Open NK KNDB 2005, Groep A
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2005, Groep A
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2005
EK Boys Juniors Kluczbork Buitenland 2004
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2004
WK Juniors Minsk Mazowiecki Buitenland 2004
Salou Open Buitenland 2004
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2003
WK Junioren Triest Buitenland 2003
Barrage Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2002, Barrage
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2002
Ordina Open Gelderland 2002
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2002, Ereklasse
WK Juniors Alphen aan de Rijn KNDB 2002
Halve Finale NK Junioren KNDB 2002, Groep C
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 2001
WK Cadets Minsk Buitenland 2001
EK Boys Cadets Triest Buitenland 2000
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 2000
WK Cadets Mongagua Buitenland 2000
Halve Finale NK Aspiranten KNDB 2000, Groep B
EK Boys Cadets Ludow Polski Buitenland 1999
Halve Finale NK Aspiranten KNDB 1998, Halve Finale C
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1998
Nijmegen Open Gelderland 1998
Nijmegen Open NK KNDB 1997
NK Pupillen Algemeen KNDB 1997
Nijmegen Open Gelderland 1996
NK Pupillen Algemeen KNDB 1996
Gespeeld bij:
Amsterdam 80
Apeldoorn
Killer club
Micone
Nederland
Samen Sterk
SNA Heerhugowaard