Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Utrecht
Deelnames in teamtoernooien
Ben Provoost
1723
uitslagen
in database.
1168 - 1473 (Perc. 63.1%)*
* 555 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
896
applets
in database.
17
applets
in Diversen.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
11315
01-07-2024:
2307
(31)
Lijst:
a
Titel:
MF
Speler bij:
Aagtekerke
ADG Amersfoort
Damlust Gouda
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2024, Halve Finale D
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2023
Barrage Halve Finale NK Algemeen KNDB 2023, Groep D
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2023, Groep D
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2022
Barrages Halve Finale NK Algemeen KNDB 2022, Groep D
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2022, Groep D
Online Rapidtoernooi april-mei Damlust Gouda 2021
Online Rapidtoernooi januari-maart Damlust Gouda 2021
Onderlinge Competitie ADG Amersfoort 2020/2021
Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse Utrecht 2020
Bunschoten Open VPDB 2019
NK Rapid KNDB 2019
Onderlinge Competitie ADG Amersfoort 2019/2020
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2019, Groep D
Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2018, Hoofdklasse
Onderlinge Competitie ADG Amersfoort 2018/2019
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2018, Groep C
Open Flevoland Friesland 2018
WK Rapid Bergamo Italie 2018
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2017
Kloksimultaan Ben Provoost Aagtekerke 2017
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2017
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2016, Groep C
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2016
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2015, Groep C
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2015
Rapid Barrage Halve Finale NK KNDB 2015
Rapidbarrage plaats NK Algemeen KNDB 2015
Heerhugowaard Open NK KNDB 2014
NK Rapid Groep A KNDB 2014
Sneldamtoernooi 1 ADG Amersfoort 2014/2015
Frits Louis sneldamkampioenschap ADG Amersfoort 2014
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2014, Groep D
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2014
NK Sneldammen KNDB 2014, Groep A2
Rapid Barrage Halve Finale NK KNDB 2014
Voorronden NK Sneldammen KNDB 2014, Groep A3
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2013, Hoofdklasse
NK Rapid Groep A KNDB 2013
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2013
Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2013, Groep A1
NK Kwalificatietoernooi Delft/Schiedam KNDB 2013
Voorronden NK Sneldammen KNDB 2013, Vrouwen 3
NK Rapid Groep A KNDB 2012
WMSG WK Blitz Lille Buitenland 2012
WMSG WK Rapid Lille Buitenland 2012
Zomercompetitie 020 2012
Onderlinge Competitie 020 2012/2013
Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2012, Groep A1
NK Kwalificatietoernooi Amstelveen KNDB 2012
Voorronden NK Sneldammen KNDB 2012, Groep A4
EK Blitz Tallinn Buitenland 2011, Mannen
Jubileum Damnacht WSDV Wageningen 2011, Groep A
Mello Koolman Het Noorden 2011, Groep A
MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2011
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2011
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2011, Ereklasse
Zomercompetitie Samen Sterk 2011
Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2011, Groep A1
NK Kwalificatietoernooi Emmeloord KNDB 2011
Voorronden NK Sneldammen KNDB 2011, Groep A4
Delfts Damfestival A-B DOS Delft 2010, Groep A
Hiltex Zeeland finalewedstrijden Zeeland 2010
Hiltex Zeeland Hoofdgroepen Zeeland 2010, Groep A
Nijmegen Open Gelderland 2010
Sani-Dump sneldamkampioenschap Damclub Dordrecht 2010, Groep A
The Hague Open Zuid-Holland 2010, Groep A
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2010, Groep D
Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2010, Groep A
Oefenseance Kloksimultaan Ben Provoost TDV Tilburg 2010
Wereldrecordpoging Kloksimultaandammen Hengelo Overijssel 2010
DNC Open West-Holland 2009, Groep A
Hiltex Zeeland finalewedstrijden Zeeland 2009
Hiltex Zeeland Hoofdgroepen Zeeland 2009, Groep B
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2009, Hoofdklasse
Mello Koolman Het Noorden 2009, Groep A
Viking Cup Stockholm Buitenland 2009
WK Blitz Mannen Berlijn Buitenland 2009
WK Blitz Mannen Finale Berlijn Buitenland 2009
Zomercompetitie Samen Sterk 2009
Barnsteen toernooi VPDB 2009
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2009, Groep C
DNC Open NK KNDB 2008, Hoofdklasse
Hiltex Zeeland finalewedstrijden Zeeland 2008
Hiltex Zeeland Hoofdgroepen Zeeland 2008, Groep A
Mello Koolman Het Noorden 2008, Groep A
Novio Pontis Nijmegen Open Gelderland 2008, Groep A
Open Witte van Moort Westerhaar 2008, Groep A
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2008, Ereklasse
Provinciaal Kampioenschap West-Holland 2008
Rapidtoernooi Duwo Damfestival DOS Delft 2008, Groep A
Zomercompetitie Samen Sterk 2008
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2008/2009, Groep A
Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2008/2009
Barnsteen toernooi VPDB 2008
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2008, Groep A
Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2008, Groep A
DNC Open West-Holland 2007, Groep A
Hiltex Zeeland finalewedstrijden Zeeland 2007
Hiltex Zeeland Hoofdgroepen Zeeland 2007, Groep B
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2007
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2007/2008, Groep A
Barnsteen toernooi VPDB 2007
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2007, Groep A
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2007
Brunssum Open Limburg 2006
DuWo Kennisstad Open Toernooi DOS Delft 2006, Groep A
Hiltex Zeeland finalewedstrijden Zeeland 2006
Hiltex Zeeland Hoofdgroepen Zeeland 2006, Groep A
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2006
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2006/2007, Groep A
Open Sneldamkampioenschap van Damclub Den Haag 2006/2007, Groep A
Barnsteen toernooi VPDB 2006
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2006, Groep C
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2006
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 2006
Hiltex Zeeland finalewedstrijden Zeeland 2005
Hiltex Zeeland Hoofdgroepen Zeeland 2005, Groep B
Barnsteen toernooi VPDB 2005
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2005, Groep B
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 2005, Hoofdklasse
Hiltex Zeeland finalewedstrijden Zeeland 2004
Hiltex Zeeland Hoofdgroepen Zeeland 2004, Groep A
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2004
Nijmegen Open Gelderland 2004
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2004
WK Juniors Minsk Mazowiecki Buitenland 2004
Barnsteen toernooi VPDB 2004
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2004, Groep B
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 2004
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2003
SNS Zeeland barrage finalewedstrijden Zeeland 2003
SNS Zeeland finalewedstrijden Zeeland 2003
SNS Zeeland Hoofdgroepen Zeeland 2003, Groep A
Barnsteen toernooi VPDB 2003
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2003, Groep C
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 2003, Hoofdklasse
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2002
SNS Zeeland finalewedstrijden Zeeland 2002
SNS Zeeland Hoofdgroepen Zeeland 2002, Groep B
Halve Finale NK Junioren KNDB 2002, Groep B
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 2002
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 2001
Nijmegen Open Gelderland 2001
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 2001
Nijmegen Open NK KNDB 2000
SNS Zeeland finalewedstrijden Zeeland 2000
SNS Zeeland Hoofdgroepen Zeeland 2000, Groep B
Halve Finale NK Aspiranten KNDB 2000, Groep C
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 2000
West-Brabants Kamp. snel BDV Bergen op Zoom 2000
Halve Finale NK Aspiranten KNDB 1999, Groep C
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1999
Halve Finale NK Aspiranten KNDB 1998, Halve Finale B
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1998
NK Sneldammen KNDB 1997, Pupillen
Gespeeld bij:
Amsterdam 80
Beusichemse Damclub
Den Haag
Denk en Zet Culemborg
Middelburg
Orfam Telecom Twente
PWG s-Gravenpolder
Samen Sterk
Twentes Eerste
Volendam
Witte van Moort Westerhaar