Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Utrecht
Deelnames in teamtoernooien
René Runhaar
1128
uitslagen
in database.
532 - 446 (Perc. 41.9%)*
* 596 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
312
applets
in database.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
17633
01-07-2024:
1786
(1762)
Lijst:
a
Speler bij:
DC Hilversum
Gooi & Eemland
LDV-DCH
VPDB
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
BaarnOpen Stichting Hersenfitness 2024
Provinciaal Kampioenschap 2e klasse Utrecht 2024
Damdag Lelystad 2023, Groep F
WK Veteranen Blitz Korbach Buitenland 2023
WK Veteranen Korbach Buitenland 2023
WK Veteranen Rapid Korbach Buitenland 2023
Onderlinge Competitie DC Hilversum 2023/2024
Open Kampioenschap DC Hilversum 2023/2024, 2e klasse
Provinciaal Kampioenschap 2e klasse Utrecht 2023
Sneldamkampioenschap van Utrecht 2023, 2e klasse
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2022
Onderlinge Competitie DC Hilversum 2022/2023, 1e klasse
Open Kampioenschap DC Hilversum 2022/2023, Groep C
BaarnOpen DBS Baarn Soest 2022
Halve Finale NK Sneldammen Categorie C KNDB 2022
NK Sneldammen KNDB 2022, Groep C3
Provinciaal Kampioenschap 1e/2e klasse Utrecht 2022, 2e klasse
Salou Blitz Buitenland 2022
Salou Open Buitenland 2022
Sneldamkampioenschap van Utrecht 2022, 2e klasse
DamDenkToernooi editie 1 Putten Stichting Hersenfitness 2021/2022
Onderlinge Competitie DC Hilversum 2021/2022
Open Kampioenschap DC Hilversum 2021/2022, Groep D
Sneldamkampioenschap DC Hilversum 2021/2022
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2020
Onderlinge Competitie DC Hilversum 2020/2021
Provinciaal Kampioenschap 1e/2e klasse Utrecht 2020, 2e klasse
BDSV Open groep B BDSV Barneveld 2019
Bunschoten Open VPDB 2019
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2019, 2e klasse
Nijmegen Open Gelderland 2019
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2019
Terrasdammen Genk Belgie 2019
WorldCup *** RotterDamsOpen 2019
Onderlinge Competitie DC Hilversum 2019/2020
Nederlands Kampioenschap categorie C KNDB 2019
Provinciaal Kampioenschap 1e/2e klasse Utrecht 2019, 2e klasse
Salou Open Buitenland 2019
Twaalf van Brussel Belgie 2019
Bunscote Open VPDB 2018
Dammen op de Dijk DC Hilversum 2018, 1e klasse A
Heritage Open Zenderstad 2018, Groep C
Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2018, 2e klasse
Kersttoernooi VPDB 2018
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2018
Oud of Nieuw blitz toernooi SNA Heerhugowaard 2018, Hoofdklasse
Terrasdammen Genk Belgie 2018
Voorrondes 19e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2018, 1e klasse D
Onderlinge Competitie DC Hilversum 2018/2019
Damfeest Dordrecht Z-Holland Zuid 2018, Groep C
Provinciaal Kampioenschap 1e/2e klasse Utrecht 2018, 1e klasse
Twaalf van Brussel Belgie 2018
BDSV Open Groep B BDSV Barneveld 2017
Bunscote Open VPDB 2017
Damfeest Dordrecht Z-Holland Zuid 2017, Groep C
Dammen op de Dijk DC Hilversum 2017, 1e klasse C
Kerstsneldamtoernooi VPDB 2017, Groep B
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2017
Sneldamkampioenschap van Wamel TK Gelderland 2017
Voorrondes 18e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2017, 1e klasse C
Onderlinge Competitie DC Hilversum 2017/2018
Halve Finale NK Sneldammen Categorie C KNDB 2017
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2017, Groep C
NK Sneldammen KNDB 2017, Groep C1
Open Sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2017, Groep C
Provinciaal Kampioenschap 2e klasse Utrecht 2017
Sneldamkampioenschap 1e/2e klasse van Utrecht 2017, 2e klasse
Boboli toernooi VPDB 2016
DamFeest Constant-Charlois Rotterdam 2016, Groep C
Dammen op de Dijk DC Hilversum 2016, 1e klasse D
Heritage Open Zenderstad 2016, Groep C
Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2016, 2e klasse
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2016
Sneldamkampioenschap van Wamel TK Gelderland 2016
Voorrondes 17e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2016, 1e klasse E
Halve Finale NK Sneldammen Categorie C KNDB 2016
NK Sneldammen KNDB 2016, Groep C3
Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2016, Groep C
Open Sneldamkampioenschap van Constant-Charlois Rotterdam 2016, Groep B
Provinciaal Kampioenschap 2e klasse Utrecht 2016
Sneldamkampioenschap 1e/2e klasse van Utrecht 2016, 2e klasse
Dammen op de Dijk DC Hilversum 2015, 2e klasse A
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2015, 2e klasse
Jubileumtoernooi Groep 3 BDSV Barneveld 2015, Groep C
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2015
Voorrondes 16e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2015, 2e klasse A
Provinciaal Kampioenschap 2e klasse Utrecht 2015
Sneldamkampioenschap 1e/2e klasse van Utrecht 2015, 2e klasse
Boboli toernooi VPDB 2014, Groep D
Dammen op de Dijk DC Hilversum 2014, 2e klasse A
Kerstsneldamtoernooi VPDB 2014, Groep C
NK Rapid Groep BC KNDB 2014, Groep C
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2014
Voorrondes 15e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2014, 2e klasse A
NK Sneldammen KNDB 2014, Groep C3
Provinciaal Kampioenschap 2e klasse Utrecht 2014
Sneldamkampioenschap 2e klasse van Utrecht 2014
Voorronden NK Sneldammen KNDB 2014, Groep C2
Boboli toernooi VPDB 2013
Kersttoernooi Gooi & Eemland 2013, 1e klasse F
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2013
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2013, Promotieklasse
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2013, Groep A
Sneldamkampioenschap van Utrecht 2013, 1e klasse
Thailand Open Jomtien Buitenland 2013
Boboli toernooi Utrecht 2012
Dammen op de Dijk DC Hilversum 2012, 1e klasse C
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2012, Promotieklasse
Portugal-Open Portugal 2012
Voorrondes 13e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2012, 1e klasse F
Provinciaal Kampioenschap 1e klasse Utrecht 2012
Barnsteen toernooi VPDB 2011
Dammen op de Dijk DC Hilversum 2011, 1e klasse C
Doeksensneldamtoernooi Excelsior 2011, 1e klasse A
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2011
Tavira Open Portugal 2011, Kampioenscompetitie
Voorrondes 12e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2011, 1e klasse C
Sneldamkampioenschap 1e/2e klasse van Utrecht 2011, 2e klasse
Wereldrecordpoging Simultaandammen Hengelo Overijssel 2010
NK Rapid Finale KNDB 2008, Groep C
NK Rapid Voorronde C KNDB 2008, Voorronde X
Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2008, Groep C
IT Paastoernooi Genk Belgie 2000, 2e klasse B
IT Paastoernooi Genk Belgie 1997, 1e klasse
IT Genk Belgie 1994, Groep B4
IT Paastoernooi Genk Belgie 1993, 2e klasse
Gespeeld bij:
Bussum
WDC - Weesp