Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Noord-Holland
Deelnames in teamtoernooien
Boike Mathoera
975
uitslagen
in database.
561 - 530 (Perc. 47.2%)*
* 414 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
403
applets
in database.
4
applets
in Diversen.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
18153
01-07-2024:
1949
(1260)
Lijst:
a
Speler bij:
020
Almere
Lelystad
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Anton Jurg toernooi Overijssel 2024, Finale B
Finale NK Sneldammen KNDB 2024, Groep B1
Halve Finale NK Sneldammen Categorie B KNDB 2024
NK Veteranen Delft KNDB 2024, Groep A
BaarnOpen DBS Baarn Soest 2023
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2023
Nederlands Kampioenschap categorie B KNDB 2023
NK B en C sneldamavond Witte van Moort Westerhaar 2023
Onderlinge Competitie Lelystad 2023/2024
NK Veteranen Voorburg KNDB 2023, Groep A
Dogger woninginrichting sneldammen Witte van Moort Westerhaar 2022, Finale B
Nederlands Kampioenschap categorie B KNDB 2022
RotterDamsOpen 2022
Onderlinge Competitie Lelystad 2022/2023
BaarnOpen DBS Baarn Soest 2022
Bastille Open Damtoernooi PDC Putten 2022
Open Flevoland KNDB 2022
Simud Damtoernooi Noord-Holland 2022, Groep A
THOpenluchttoernooi Den Haag Zuid-Holland 2022, Groep B
BaarnOpen DBS Baarn Soest 2021
Golden Prague Buitenland 2021
Hoogeveen Open HDC Hoogeveen 2021
Nederlands Kampioenschap categorie B KNDB 2021
Onderlinge Competitie Lelystad 2021/2022
Simud Damtoernooi Noord-Holland 2021, Groep A
Hoogeveen Open Drenthe 2020
Onderlinge Competitie Lelystad 2020
Open Herfsttoernooi Hijken DTC 2020
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2020, Groep B
BDSV Open groep B BDSV Barneveld 2019
Bunschoten Open VPDB 2019
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2019
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2019
Onderlinge Competitie Lelystad 2019/2020
Onderlinge Competitie 020 VAD Noord-Holland 2019/2020
Nederlands Kampioenschap categorie B KNDB 2019, Finale B
Steenwijker damdag Overijssel 2019
Heritage Open Zenderstad 2018, Groep C
Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2018, 1e klasse
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2018
Oud of Nieuw blitz toernooi SNA Heerhugowaard 2018, Hoofdklasse
RotterDamsOpen 2018
Onderlinge Competitie Lelystad 2018/2019
Thailand Open Buitenland 2018
Thailand Open Rapid Buitenland 2018
Bunscote Open VPDB 2017
Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2017, 2e klasse
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2017
RotterDamsOpen 2017
Zomercompetitie Samen Sterk 2017
Boboli toernooi VPDB 2016
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2016
MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2016
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2016
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2016, Hoofdklasse
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2016, Groep C
Sneldamtoernooi Constant-Charlois Rotterdam 2016, Groep B
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2016, Groep B
Memorial Sranti 2016, Groep B
Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2016, Groep C
Thailand Open Blitz Buitenland 2016
Thailand Open Jomtien Buitenland 2016
Blitz Heerhugowaard Open Noord-Holland 2015, Groep K
Boboli toernooi VPDB 2015
Heerhugowaard Open NK KNDB 2015
MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2015
Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2015, Groep C
Wereldrecordpoging Kloksimultaan Almere 2015
CBP Toernooi DDC Deventer 2015, Overgangsklasse
Halve Finale NK Sneldammen Categorie C KNDB 2015
NK Sneldammen KNDB 2015, Groep C2
Roethof Open Suriname 2015
Sneldamkampioenschap van Noord-Holland 2015, Groep C
Blitz Heerhugowaard Open Noord-Holland 2014, Groep K
Dammen op de Dijk DC Hilversum 2014, 1e klasse D
Heerhugowaard Open NK KNDB 2014
MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2014
NK Rapid Groep BC KNDB 2014, Groep C
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2014
Voorrondes 15e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2014, 1e klasse D
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2014, Groep C
Memorial Sranti 2014, Hoofdklasse
Roethof Open Suriname 2014
Blitz Heerhugowaard Open Noord-Holland 2013, Groep G
Dammen op de Dijk DC Hilversum 2013, 1e klasse B
Heerhugowaard Open NK KNDB 2013
NK Rapid Groep BC KNDB 2013, Groep C
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2013
Voorrondes 14e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2013, 1e klasse F
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2013, Groep B
Thailand Open Jomtien Buitenland 2013
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2012, 2e klasse
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2012, Groep B
Joop Meure Toernooi Haarlemse Damclub 2012, Hoofdklasse
Thailand Open Jomtien Buitenland 2012
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2011, 1e klasse
NK Rapid Groep B KNDB 2011
Rapidtoernooi Wanswerd 2011
Zenderstad 50 jaar jong Zenderstad 2011, Groep C
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2011, Groep C
NK Rapid Groep BC KNDB 2010, Groep C
Gespeeld bij:
Suriname