Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Noord-Holland
Deelnames in teamtoernooien
Ramon Sakidin
1707
uitslagen
in database.
1182 - 1212 (Perc. 51.3%)*
* 525 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
568
applets
in database.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
10516
01-07-2024:
2101
(497)
Lijst:
a
Titel:
MF
Speler bij:
Damcombinatie Zaanstreek
Purmerend
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Onderlinge Competitie Damcombinatie Zaanstreek 2023
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2022
Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2022
NK Sneldammen KNDB 2022, Groep A3
Sneldamkampioenschap van Noord-Holland 2022, Finale A
Damfeest Dordrecht Z-Holland Zuid 2017, Groep A
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2017
Blitz Heerhugowaard Open Noord-Holland 2016, Groep C
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2016
Heritage Open Zenderstad 2016, Groep B
Memorial Sranti 2016, Groep A
Open Sneldamkampioenschap van Constant-Charlois Rotterdam 2016, Groep A
Roethof Open Suriname 2016
Sneldamkampioenschap van Noord-Holland 2016, Groep A
Thailand Open Blitz Buitenland 2016
Thailand Open Jomtien Buitenland 2016
Thailand Open Rapid Buitenland 2016
Victorie Plaza Toernooi Alkmaar SNA Heerhugowaard 2016, Mannen
Blitz Heerhugowaard Open Noord-Holland 2015, Groep H
Heerhugowaard Open NK KNDB 2015
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2015, Hoofdklasse
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2015, Groep D
Memorial Sranti 2015, Groep A
Open Aziatisch Blitzkampioenschap Buitenland 2015
Sneldamkampioenschap van Noord-Holland 2015, Groep A
Thailand Open Jomtien Buitenland 2015
Blitz Heerhugowaard Open Noord-Holland 2014, Groep H
Heerhugowaard Open NK KNDB 2014
NK Rapid Groep A KNDB 2014
Openluchttoernooi Groep A&B Dampromotie 2014, Groep B
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2014, Ereklasse
WK Blitz Hilversum KNDB 2014
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2014, Groep C
Memorial Sranti 2014, Ereklasse
Thailand Open Jomtien Buitenland 2014, Groep A
Blitz Heerhugowaard Open Noord-Holland 2013, Groep D
GL Barrage World Cup Wageningen Gelderland 2013
Heerhugowaard Open NK KNDB 2013
NK Rapid Groep A KNDB 2013
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2013, Ereklasse
World Cup Wageningen Gelderland 2013
Memorial Sranti 2013, Ereklasse
Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2013, Groep A3
NK Kwalificatietoernooi Delft/Schiedam KNDB 2013
Thailand Open Jomtien Buitenland 2013
Voorronden NK Sneldammen KNDB 2013, Vrouwen 3
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2012
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2012, Hoofdklasse
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2012, Ereklasse
Joop Meure Toernooi Haarlemse Damclub 2012, Ereklasse
Memorial Sranti 2012, Groep A
NK Kwalificatietoernooi Amstelveen KNDB 2012
Thailand Open Jomtien Buitenland 2012
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2011
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2011, Ereklasse
NK Kwalificatietoernooi IJmuiden KNDB 2011
Paassneldamtoernooi Amsterdam Noord-Holland 2011
Thailand Open Jomtien Buitenland 2011
NK Rapid Groep A KNDB 2010
Park Blitz Zuid-Holland 2010, Groep B
The Hague Open Zuid-Holland 2010, Groep C
Sneldamkampioenschap van Noord-Holland 2010, Finale A
Thailand Open Jomtien Buitenland 2010
NK Rapid Groep A KNDB 2009
Thailand Open Jomtien Buitenland 2009
NK Rapid Voorronde A KNDB 2008
WMSG Barrages 10x10 Buitenland 2008
WMSG International Draughts 10x10 men Forbidden City Buitenland 2008
WMSG International Draughts 10x10 Rapid Buitenland 2008
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2008, Groep B
Onderlinge Competities Volendam 2008
Thailand Open Jomtien Buitenland 2008
Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 2007, Barrage
Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 2007, Hoofdklasse
Thailand Open Jomtien Buitenland 2007
Bijlmer toernooi Gandhi 2006, Groep B
Thailand Open Jomtien Buitenland 2006
Axioma Open West-Holland 2005, Groep C
Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 2005
Barnsteen toernooi VPDB 2005
Thailand Open Jomtien Buitenland 2005
Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 2004, Hoofdklasse
Bijlmer toernooi Gandhi 2003, Groep B
Curacao Open Buitenland 2003
Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 2003
Bijlmer toernooi Gandhi 2002, Groep A
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2002, Hoofdklasse
Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 2002, Groep B
Bijlmer Open Gandhi 2001
Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 2001, Hoofdklasse
Districtskampioenschap Zaanstreek/Waterland Noord-Holland 2001, Hoofdklasse
Salou Open Buitenland 2001
Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 2000
Bijlmer toernooi Gandhi 1999, Groep A
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1999, Groep A
Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 1999, Barrage
Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 1999, Hoofdklasse
Bijlmer toernooi Gandhi 1998, Groep A
Districtskampioenschap Zaanstreek/Waterland Noord-Holland 1998, Hoofdklasse
Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 1998, Barrage
Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 1998, Hoofdklasse
Salou Open Buitenland 1998
Bijlmer toernooi Gandhi 1997, Groep A
Districtskampioenschap Zaanstreek/Waterland Noord-Holland 1997, Hoofdklasse
Districtskampioenschap Zaanstreek/Waterland Noord-Holland 1996, Hoofdklasse
Oudejaars Sneldamtoernooi IJmuiden 1996, Ereklasse
Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 1996
Districtskampioenschap Zaanstreek/Waterland Noord-Holland 1995, Hoofdklasse
Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 1995, Hoofdklasse
Kwalificatiewedstrijden Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 1994, Finale B
Kwalificatiewedstrijden Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 1994, Voorronde B
Oudejaars Sneldamtoernooi IJmuiden 1994, Ereklasse
Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 1994
Districtskampioenschap Alkmaar/Zaanstreek/Waterland Noord-Holland 1993, Hoofdklasse
Districtskampioenschap Alkmaar/Zaanstreek/Waterland Noord-Holland 1992, Barrage
Districtskampioenschap Alkmaar/Zaanstreek/Waterland Noord-Holland 1992, Hoofdklasse
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1992, Algemeen
Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 1992
Districtskampioenschap A.Z.W. Sneldammen Noord-Holland 1991, Hoofdklasse
Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 1991, Hoofdklasse
Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 1990
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1989, Groep A
Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 1989
Districtskampioenschap Alkmaar/Zaanstreek/Waterland Noord-Holland 1988
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 1988, Ereklasse
Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 1988
Gespeeld bij:
DVN - Amsterdam
Gandhi
Suriname
Volendam