Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Noord-Holland
Deelnames in teamtoernooien
Johan Wiering
KNDB-rating 1-7-2023:
1367
Virtuele KNDB-rating:
1393
D
773
uitslagen
in database.
625 - 771 (Perc. 61.7%)*
* 148 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
380
applets
in database.
4
applets
in Diversen.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
10383
01-04-2024:
2272
(87)
Lijst:
a
Titel:
MI
Speler bij:
020
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Zomerrapid 020 2024
Zomerrapid 020 2023
Onderlinge Competitie 020 VAD Noord-Holland 2023/2024
Zomerrapid 020 2022
Onderlinge Competitie 020 VAD Noord-Holland 2022/2023
Simud Damtoernooi Noord-Holland 2022, Groep A
Zomerrrapid 020 2021
Simud Damtoernooi Noord-Holland 2021, Groep A
Onderlinge Competitie Constant-Charlois Rotterdam 2020/2021, Groep A
Onderlinge Competitie 020 VAD Noord-Holland 2020/2021
Zomerrapid 020 2019
Onderlinge Competitie 020 VAD Noord-Holland 2019/2020
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2018, Ereklasse
Zomerrapid 020 2018
Onderlinge Competitie 020 2018/2019
Zomerrapid 020 2017
Onderlinge Competitie 020 2017/2018
Onderlinge Competitie 020 2016/2017
Zomerrapid 020 2015
Onderlinge Competitie 020 2015/2016
Zomerrapid 020 2014
Matchcompetitie 020 2014/2015
Onderlinge Competitie 020 2014/2015
Zomerrapid 020 2013
Zomercompetitie 020 2012
Onderlinge Competitie 020 2012/2013
NK Kwalificatietoernooi Amstelveen KNDB 2012
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2011
Thailand Open Jomtien Buitenland 2009
WMSG Barrages 10x10 Buitenland 2008
WMSG International Draughts 10x10 men Great Wall Buitenland 2008
WMSG International Draughts 10x10 Rapid Buitenland 2008
Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2008, Groep A
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2003, Groep C
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2003
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2002, Groep D
Barrage Halve Finale NK groep D KNDB 2001
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2001, Groep D
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2000, Groep C
Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 1999, Hoofdklasse
Tallinn Buitenland 1999
Barrages Masters Leeuwarden Friesland 1998
Masters Leeuwarden Friesland 1998
Minsk Buitenland 1997, 1e klasse
Minsk Buitenland 1996
Parijs Open Buitenland 1995
Minsk Buitenland 1994, Finale B
Brunssum Open Limburg 1993
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1993, Groep C
Jordaan Open Noord-Holland 1993
Open Polen 1993, Algemeen
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1993, Algemeen
Darlowko Polen 1992, Mannen
Oudejaars Sneldamtoernooi IJmuiden 1991, Ereklasse
Oudejaars Sneldamtoernooi IJmuiden 1990, Ereklasse
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 1989, Ereklasse
Districtskampioenschap NHNKWF Sneldammen Noord-Holland 1988, Hoofdklasse
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 1988, Ereklasse
Districtskampioenschap NHNKWF Sneldammen Noord-Holland 1987, Hoofdklasse
Rayonwedstrijden NK KNDB 1987, Groep C
Districtskampioenschap NHNKWF Sneldammen Noord-Holland 1986, Hoofdklasse
Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 1986
Rayonwedstrijden NK KNDB 1986, Groep C
Brunssum Open NK KNDB 1985
Halve Finale NK Aspiranten KNDB 1981, Groep C
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1981
Gespeeld bij:
Amsterdam 80
Constant-Charlois Rotterdam
De Lier
DVSB Soest-Baarn
IJmuiden
Schagen
SNA Heerhugowaard
Volendam