Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Noord-Holland
Deelnames in teamtoernooien
Mike Koopmanschap
KNDB-rating 1-7-2023:
1337
Virtuele KNDB-rating:
1344
D
959
uitslagen
in database.
682 - 823 (Perc. 60.3%)*
* 277 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
431
applets
in database.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
13646
01-04-2024:
2181
(290)
Lijst:
a
Titel:
MF
Speler bij:
SNA Heerhugowaard
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Onderlinge Competitie SNA Heerhugowaard 2021/2022
Onderlinge Competitie SNA Heerhugowaard 2020/2021
Heerhugowaard Open NK KNDB 2014
Blitzbarrage extra plek NK Algemeen KNDB 2014
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2014, Groep A
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2014
Rapid Barrage Halve Finale NK KNDB 2014
Rapidbarrage extra plek NK Algemeen KNDB 2014
Blitz Heerhugowaard Open Noord-Holland 2013, Groep B
Heerhugowaard Open NK KNDB 2013
WK Blitz Den Helder KNDB 2013, Groep B
Golden Prague Buitenland 2013
Joop Meure Toernooi Haarlemse Damclub 2013, Ereklasse
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2013
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2012
Jubileumtoernooi Damclub Den Haag 2012, Ereklasse
Sneldammen SNA Heerhugowaard 2012, Ereklasse
Joop Meure Toernooi Haarlemse Damclub 2012, Ereklasse
NK Kwalificatietoernooi Amstelveen KNDB 2012
EK Blitz Studenten/U26 Mannen Vilnius Buitenland 2011
EK Studenten/U26 Mannen Vilnius Buitenland 2011
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2011
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2011, Hoofdklasse
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2011
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2011, Ereklasse
NK Kwalificatietoernooi IJmuiden KNDB 2011
Paassneldamtoernooi Amsterdam Noord-Holland 2011
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2011, Studenten
Brunssum Open NK Limburg 2010
Mello Koolman Het Noorden 2010, Groep A
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2010, Ereklasse
Wereldrecordpoging Simultaandammen Hengelo Overijssel 2010
Dammen aan de Waal Lent 2010, Groep A
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2010, Groep D
Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 2010
Sneldamkampioenschap van Noord-Holland 2010, Finale A
Brunssum Open Limburg 2009
Disco Blitz West-Holland 2009, Groep B
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2009, Hoofdklasse
NK Rapid Groep A KNDB 2009
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2009
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2009, Groep A
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2009, Studenten
Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 2009, Barrage
Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 2009, Hoofdklasse
Brunssum Open Limburg 2008
DNC Open NK KNDB 2008, Groep B
NK Rapid Barrages KNDB 2008
NK Rapid Finale KNDB 2008, Groep A
NK Rapid Voorronde A KNDB 2008
Novio Pontis Nijmegen Open Gelderland 2008, Groep B
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2008
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2008, Ereklasse
Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 2008
Barnsteen toernooi VPDB 2008
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2008, Groep A
Brunssum Open Limburg 2007
DNC Open West-Holland 2007, Groep B
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2007
NK Rapid Algemeen Finale KNDB 2007, Barrage 4
NK Rapid Algemeen Finale KNDB 2007, Barrage 2
NK Rapid Algemeen Finale KNDB 2007, Barrage
NK Rapid Algemeen Finale KNDB 2007, Groep A
Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 2007, Barrage
Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 2007, Hoofdklasse
Golden Prague Buitenland 2007
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2007, Algemeen
DNC Open NK KNDB 2006, Groep C
Hiltex Zeeland Open Zeeland 2006
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2006
Halve Finale NK Junioren KNDB 2006, Groep B
Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 2005
Districtkampioenschap (Hoofdklasse) van West-Friesland Noord-Holland 2005
Districtkampioenschap (Hoofdklasse) van West-Friesland Noord-Holland 2005
Halve Finale NK Junioren KNDB 2005, Groep A
Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 2004, Hoofdklasse
Districtskampioenschap van West-Friesland Noord-Holland 2004, Hoofdklasse
Halve Finale NK Aspiranten KNDB 2004, Groep C
Bijlmer toernooi Gandhi 2003, Jeugdklasse
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 2003
WK Cadets Hijken KNDB 2003
Halve Finale NK Aspiranten KNDB 2003, Groep B
Bijlmer toernooi Gandhi 2002, Jeugdklasse
Halve Finale NK Aspiranten KNDB 2002, Groep B
Bijlmer toernooi Gandhi 2001, Jeugdklasse
NK Pupillen Algemeen KNDB 2001
Gespeeld bij:
CTT/CJT/CAT/CPT/CMT
Nederland