Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Deelnames in teamtoernooien
Maurice Haro
932
uitslagen
in database.
621 - 578 (Perc. 46.5%)*
* 311 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
17
applets
in database.
Gespeelde openingen
Speler bij:
Belgie
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Onderlinge Competitie Ixelles Belgie 1991
Onderlinge Competitie Ixelles Tournoi Jean-Louis Delbar Belgie 1991
Onderlinge Competitie Ixelles Belgie 1989, 2e klasse
Waals kampioenschap Blitz Belgie 1989, 3e klasse
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Belgie 1986, Voorronde A
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Belgie 1986, 2e klasse
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Blitz Belgie 1986, Blitz
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Belgie 1985
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Coupe D ETE Belgie 1985
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Belgie 1984, 1e klasse
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Blitz Belgie 1984, Blitz
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Coupe D ETE Belgie 1984
Kampioenschap van Brussel (2e toernooi des experts) Belgie 1983
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Belgie 1983, 1e klasse
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Blitz Belgie 1983, Blitz
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Blitz Belgie 1983, Set 1
IT Paastoernooi Genk Belgie 1982, 1e klasse
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Blitz Belgie 1982, Rapid
Onderlinge Competitie Ixelles Belgie 1982
Onderlinge Competitie Ixelles Blitz Belgie 1982
Waals kampioenschap Blitz Belgie 1982, 2e klasse
IT Beringen Belgie 1981
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Blitz Belgie 1981, Blitz
Onderlinge Competitie Ixelles Belgie 1981, 1e klasse
Onderlinge Competitie Ixelles Blitz Belgie 1981
Simultaan Damier de Cinquantenaire Brussel door Michel Grégoire Belgie 1981
Blitz kampioenschap van Belgie 1980, 2e klasse
Kampioenschap van Brussel (1e toernooi des experts) Belgie 1980
NT Bolgius Belgie 1980
NT Charleroi Belgie 1980, 1e klasse
Onderlinge Competitie Ixelles Belgie 1980
Waals kampioenschap Blitz Belgie 1980, 1e klasse
Onderlinge Competitie Ixelles Belgie 1979, 1e klasse
Onderlinge Competitie Ixelles Belgie 1979, Beker
Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois Belgie 1979, 1e klasse
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1979
Blitz kampioenschap van Belgie 1978, 2e klasse
Halve Finale voor het kampioenschap van Belgie 1978, Halve Finale A
Onderlinge Competitie Ixelles Belgie 1978, 1e klasse
Onderlinge Competitie Ixelles Belgie 1978, Beker
Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois Belgie 1978, Halve Finale A
Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois Belgie 1978, Kampioenscompetitie
Blitz kampioenschap van Belgie 1977, 2e klasse
Halve Finale voor het kampioenschap van Belgie 1977, Halve Finale B
IT Brabo Damdag der Honderd Belgie 1977, Groep C4
Kampioenschap van Belgie 1977
NT Bolgius Belgie 1977
Onderlinge Competitie Ixelles Belgie 1977, 1e klasse
Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois Blitz Belgie 1977, Hoofdklasse A
Blitz kampioenschap van Belgie 1976, 3e klasse
Halve Finale voor het kampioenschap van Belgie 1976, Halve Finale B
IT Brabo Damdag der Honderd Belgie 1976, Groep C3
IT Woluwe-Saint-Pierre (Brussel) Belgie 1976, Groep A4
NT Charleroi Belgie 1976, Groep A3
Onderlinge Competitie Ixelles Belgie 1976, 1e klasse
Promotieklasse Kampioenschap van Belgie 1976, Voorronde Y
Promotieklasse Kampioenschap van Belgie 1976, 2e klasse A
Blitz kampioenschap van Belgie 1975, 2e klasse
Halve Finale voor het kampioenschap van Belgie 1975, Halve Finale A
IT Bevrijdingstoernooi Eindhoven PSV Dammen Eindhoven 1975, 1e klasse A
IT Brabo Damdag der Honderd Belgie 1975, Groep F
Kampioenschap van Belgie 1975, 2e klasse
NT Mons/Bergen Belgie 1975, Groep F
Onderlinge Competitie Ixelles Belgie 1975, 1e klasse
Blitz kampioenschap van Belgie 1974, 2e klasse
Halve Finale voor het kampioenschap van Belgie 1974, Halve Finale B
IT Brabo Damdag der Honderd Belgie 1974, Groep E
Kampioenschap van Belgie 1974, 2e klasse
Kloksimultaan meerdaagse Damier Bruxellois Belgie 1974, Finale A
Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois Belgie 1974, 1e klasse
Blitz kampioenschap van Belgie 1973, 3e klasse
Halve Finale voor het kampioenschap van Belgie 1973, Halve Finale A
IT Brabo Damdag der Honderd Belgie 1973, Groep C1
Kampioenschap van Belgie 1973, 2e klasse
Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois Belgie 1973, 1e klasse
Simultaan Harm Wiersma Woluwe (Sint-Pierre) Belgie 1973
Blitz kampioenschap van Belgie 1972, 3e klasse
Kampioenschap van Belgie 1972, 2e klasse
Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois Belgie 1972
Blitz kampioenschap van Belgie 1971, 3e klasse
Kampioenschap van Belgie 1971, 2e klasse
Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois Belgie 1970
Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois Belgie 1966, 1e klasse
Blitz kampioenschap van Belgie 1965, 3e klasse
Kampioenschap van Belgie 1965, 2e klasse
Onderlinge Competitie Ixelles Belgie 1965
Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois Belgie 1965, 1e klasse
Simultaan Damier Bruxellois door Oscar Verpoest Belgie 1965
Blitz kampioenschap van Belgie 1964
Onderlinge Competitie Ixelles (Damier Verleene) Belgie 1964
Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois Belgie 1964
Gezamelijk Kampioenschap Ixelles (Elsene)-Gent Belgie 1963
Onderlinge Competitie Ixelles (Damier Verleene) Belgie 1963, 1e klasse
Gezamelijk Kampioenschap Ixelles (Elsene)-Gent Belgie 1962
Onderlinge Competitie Ixelles (Damier Verleene) Belgie 1962
Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois Belgie 1962, Kampioenscompetitie
IT Gent Blitz Belgie 1961
Onderlinge Competitie Ixelles (Damier Verleene) Belgie 1961, 2e klasse
Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois Belgie 1961
Gespeeld bij: