Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Deelnames in teamtoernooien
Frank Teer
1829
uitslagen
in database.
1570 - 2000 (Perc. 63.7%)*
* 259 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
936
applets
in database.
4
applets
in Diversen.
2
composities
in database.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
10000
01-07-2024:
2215
(158)
Lijst:
a
Titel:
MI
Speler bij:
Heijmans Excelsior Rosmalen
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
NK Veteranen Delft KNDB 2024, Groep C
Hoogeveen Open HDC Hoogeveen 2023
Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2023, Groep A
WK Veteranen Blitz Korbach Buitenland 2023
WK Veteranen Korbach Buitenland 2023
WK Veteranen Rapid Korbach Buitenland 2023
EK Veteranen Julinek Buitenland 2023
NK Veteranen Voorburg KNDB 2023, Groep C
Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2022, Finale A
EK Veteranen Julinek Park Buitenland 2021
Provinciaal Bekertoernooi individueel Noord-Brabant 2021/2022
Provinciaal Bekertoernooi individueel Noord-Brabant 2019
Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2019, Groep A
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2019, Groep D
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2019, Groep B
Brunssum Open NK KNDB 2018
Polish Open Szczyrk Buitenland 2018
Provinciaal Bekertoernooi individueel Noord-Brabant 2018
Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2018, Groep A
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2018, Groep D
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2018, Groep B
EK Rapid Karpacz Buitenland 2017
EK Veteranen Dabki Buitenland 2017
MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2017
Nijmegen Open Gelderland 2017
Polish Open Karpacz Buitenland 2017
Voorronde A Wereldkampioenschap Tallinn Buitenland 2017
Damfeest Asgar Dordrecht Z-Holland Zuid 2017, Groep A
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2017, Groep B
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2017, Groep B
Polish Open Karpacz Buitenland 2016
Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2016
Sneldamkampioenschap van Wamel LH Gelderland 2016
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2016, Groep C
IMSA Elite Huaian Blitz Buitenland 2016
IMSA Elite Huaian Rapid Buitenland 2016
IMSA Elite Huaian Superblitz Buitenland 2016
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2016, Groep B
Roethof Open Suriname 2016
Brunssum Open Limburg 2015
EK Rapid Bacoli Buitenland 2015
International Bacoli Open Italie 2015
Polish Open Karpacz Buitenland 2015
Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2015
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2015, Groep A
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2015, Groep B
Thailand Open Jomtien Buitenland 2015
Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2014, Groep A
Brabants Kampioenschap Sneldammen Noord-Brabant 2014
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2014, Groep E
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2014, Groep B
Brabants Kampioenschap Sneldammen Noord-Brabant 2013
EK Veteranen Texel KNDB 2013
GL Barrage World Cup Wageningen Gelderland 2013
Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2013
Sneldammen EK Veteranen Texel KNDB 2013
World Cup Wageningen Gelderland 2013
NK Kwalificatietoernooi Zwolle KNDB 2013
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2013, Groep B
NK Rapid Groep A KNDB 2012
Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2012
Sneldamkampioenschap van Wamel LH Gelderland 2012
NK Kwalificatietoernooi Huissen/Tilburg KNDB 2012
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2012, Groep B
EK Veteranen Riga Buitenland 2011, Groep B
Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2011, Finale A
Sneldamkampioenschap van Wamel LH Gelderland 2011
NK Kwalificatietoernooi Huissen KNDB 2011
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2011, Groep B
EK Veteranen Berlijn Buitenland 2010, Groep B
Sneldamkampioenschap van Wamel LH Gelderland 2010
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2010, Groep B
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2010, Groep A
NK Rapid Groep A KNDB 2009
Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2009
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2009, Groep A
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2009, Groep A
EK Veteranen Zalaegerszeg Buitenland 2008
Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2008
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2008, Groep B
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2008, Groep A
EK Veteranen Avignon Buitenland 2007, Groep A
Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2007, Hoofdklasse
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2007, Groep A
EK Veteranen Liberec Buitenland 2006, Groep A
Novio Pontis Nijmegen Open Gelderland 2006, Groep B
Experi Dammen vd Toekomst DOS Delft 2006
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2006, Groep A
Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2006
EK Veteranen Zoutelande KNDB 2005
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2005, Groep A
EK Veteranen Havlickov Brod Buitenland 2004
Nijmegen Open Gelderland 2004
EK Veteranen Amsterdam KNDB 2003
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2003, Groep D
Ordina Open Gelderland 2002
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2002, Groep A
SNS Zeeland finalewedstrijden Zeeland 2001
SNS Zeeland Hoofdgroepen Zeeland 2001, Groep A
Barrage EK Veteranen Mlawa Buitenland 2001
EK Veteranen Mlawa Buitenland 2001
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2001, Groep C
Brunssum Open Limburg 2000
Nijmegen Open NK KNDB 2000
PCBest Cup Szczecin Polen 2000
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2000, Groep D
Brunssum Open NK KNDB 1999
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1999, Groep D
Ordina Open Gelderland 1999
Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 1998
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1996, Groep C
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1995, Groep A
Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 1995
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1994, Groep A
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1993, Groep A
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1992, Groep C
Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 1992
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1991, Groep A
Minsk Buitenland 1991
Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 1991
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1990, Groep C
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1990
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1989, Groep D
Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 1989, Hoofdklasse
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1988, Groep B
Rayonwedstrijden NK KNDB 1987, Groep E
Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 1986
Rayonwedstrijden NK KNDB 1986, Groep E
Rayonwedstrijden NK KNDB 1985, Groep E
Invitatietoernooi ADG Amersfoort 1984
Rayonwedstrijden NK KNDB 1984, Groep E
Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 1983, Hoofdklasse
Rayonwedstrijden NK KNDB 1983, Groep E
Heijtings damtoernooi DV VBI Huissen 1982
Rayonwedstrijden NK AtmD KNDB 1980, Groep C
Open Kampioenschap van Nederland KNDB 1979
Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 1979
Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 1978
Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 1976
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1974, Groep A
Rayonwedstrijden NK KNDB 1974, Groep C
KSH-toernooi Groningen 1973, Hoofdklasse
Suikertoernooi Noord-Holland 1973, Groep B
Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 1972
Studentenkampioenschap van Nederland KNDB 1972
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1969
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1968
Turkstra-toernooi Friesland 1968, Jeugdklasse
Gespeeld bij:
Excelsior Den Bosch
Nederland
Noord-Holland
Zaandam