Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Deelnames in teamtoernooien
Henk Stoop
864
uitslagen
in database.
657 - 685 (Perc. 52.1%)*
* 207 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
265
applets
in database.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
10726
01-07-2024:
1986
Lijst:
c
Speler bij:
Individual Players
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Bourges Open Frankrijk 2024
Sneldammen Brunssum Open Limburg 2023
Brunssum Open Limburg 2022
Brunssum Open NK KNDB 2018
Heritage Open Zenderstad 2018, Groep B
Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2018, 1e klasse
Simultaan GDC Gorinchem 2018
Brunssum Open NK KNDB 2017
Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2017, 1e klasse
Sneldamkampioenschap van Wamel PH Gelderland 2017
Zomercompetitie Samen Sterk 2017
Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2016, 1e klasse
Roethof Open Suriname 2016
Dammen op de Dijk DC Hilversum 2015, Hoofdklasse C
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2015, 1e klasse
Jubileumtoernooi 10 jaar Scheveningen 2015
Jubileumtoernooi Groep 2 BDSV Barneveld 2015
Nijmegen Open Gelderland 2015
Sneldamkampioenschap van Wamel LH Gelderland 2015
Voorrondes 16e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2015, Hoofdklasse A
Blindsimultaan Ton Sijbrands Denk en Zet Culemborg 2014
Heerhugowaard Open NK KNDB 2014
Polska Gra Open Polen 2014
Sneldamkampioenschap van Wamel PH Gelderland 2014
Polska Gra Open Polen 2013
Sneldamkampioenschap van Wamel Hfd Gelderland 2013, Hoofdklasse B
Brunssum Open Limburg 2012
Sneldamkampioenschap van Wamel PH Gelderland 2012
Wereldrecordpoging Blindsimultaan Gouda Zuid-Holland 2012
Zuromin Polen 2012
Barnsteen toernooi VPDB 2011
Dammen op de Dijk DC Hilversum 2011, Hoofdklasse A
Testkloksimultaan Jeroen van den Akker GDC Gorinchem 2011
Voorrondes 12e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2011, Hoofdklasse C
Wereldrecordpoging duurdammen Denk en Zet Culemborg 2011
Zuromin Polen 2011
Sneldamkampioenschap Regio Zuid Gelderland 2011, Algemeen
Sneldamkampioenschap van Wamel PH Gelderland 2010
Tavira Open Portugal 2010
Golden Prague Buitenland 2010
Open Sneldamkampioenschap van Wamel PH Gelderland 2009
Salou Open Buitenland 2009
Parthenay Buitenland 2008
Cannes Open Buitenland 2008
Hiltex Zeeland Open Zeeland 2007
Brunssum Open Limburg 2004
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2004, Algemeen
Salou Open Buitenland 2004
Bovec Open Slovenie 2003
Golden Prague Buitenland 2003
Barnsteen toernooi VPDB 2001
Mlawa Open Polen 2001
Brunssum Open Limburg 2000
Barnsteen toernooi VPDB 2000
Brunssum Open NK KNDB 1999
Provinciaal Kampioenschap Gelderland 1999
Brunssum Open Limburg 1998
Brunssum Open Limburg 1997
Brunssum Open NK KNDB 1996
Golden Prague Buitenland 1995
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1995, Algemeen
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 1994
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1994, Algemeen
Provinciaal Kampioenschap Gelderland 1993
Halve Finale Kampioenschap van Gelderland 1992, Groep B
Provinciaal Kampioenschap Gelderland 1992
Brunssum Open NK KNDB 1990
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1990
Brunssum Open Limburg 1988
Rondje Goffert Nijmegen Open Gelderland 1988
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1987
Parijs Open Buitenland 1986
Brunssum Open Limburg 1982
Brunssum Limburg 1979
Gespeeld bij:
BDV Bennekom
Belgie
De Ridder Brunssum
Denk en Zet Culemborg
DEZ Culemborg
DVA Alblasserdam
Noord-Brabant
UDG-Vriendenkring