Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Deelnames in teamtoernooien
Cor van Dusseldorp
1506
uitslagen
in database.
1089 - 1419 (Perc. 65.2%)*
* 417 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
690
applets
in database.
3
applets
in Diversen.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
10220
01-07-2024:
2277
(68)
Lijst:
a
Titel:
MI
Speler bij:
RDC Rijnsburg
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Piet van Egmond Trofee RDC Rijnsburg 2023/2024
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2023, Groep A
Piet van Egmond Trofee RDC Rijnsburg 2022/2023
Piet van Egmond Trofee RDC Rijnsburg 2021/2022
Piet van Egmond trofee RDC Rijnsburg 2020
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2019, Hoofdklasse
Piet van Egmond Trofee RDC Rijnsburg 2019
Piet van Egmond Trofee RDC Rijnsburg 2018/2019
Piet van Egmond Trofee RDC Rijnsburg 2017/2018
Voorronde Metaldammen Samen Sterk 2017
Piet van Egmond Trofee RDC Rijnsburg 2016
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2015, Hoofdklasse
Simultaan Ndjofang - RDC Rijnsburg 2015
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2014, Hoofdklasse
Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2014/2015, Hoofdklasse
Kampioenschap van RDC Rijnsburg 2014, Groep A
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2014, Algemeen
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2014, Groep A
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2014, Groep A
Sneldamkampioenschap van RDC Rijnsburg 2014
Blitzkampioenschap van RDC Rijnsburg 2013
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2013, Hoofdklasse
Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2013/2014, Hoofdklasse
Kampioenschap van RDC Rijnsburg 2013, Groep A
Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2013, Groep A1
NK Kwalificatietoernooi Delft/Schiedam KNDB 2013
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2013
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2013, Groep A
Salou Open Buitenland 2013
Voorronden NK Sneldammen KNDB 2013, Vrouwen 3
Europees Kampioenschap Emmen KNDB 2012
Georgievtoernooi RDC Rijnsburg 2012
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2012
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2012, Hoofdklasse
Jubileumtoernooi Damclub Den Haag 2012, Ereklasse
Nijmegen Open NK KNDB 2012
Rabobank Toernooi RDC Rijnsburg 2012, Hoofdklasse
Bekertoernooi RDC Rijnsburg 2012/2013
Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2012/2013, Hoofdklasse
Kampioenschap van RDC Rijnsburg 2012, Groep A
NK Kwalificatietoernooi Huissen/Tilburg KNDB 2012
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2012
Sneldamkampioenschap RDC Rijnsburg 2012, Hoofdklasse
Blitz kampioenschap RDC Rijnsburg 2011
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2011, Hoofdklasse
NK Rapid Groep A KNDB 2011
World Cup Ufa Buitenland 2011
Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2011/2012, Hoofdklasse
Kampioenschap van RDC Rijnsburg 2011, Groep A
NK Kwalificatietoernooi IJmuiden KNDB 2011
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2011, Groep A
Sneldamkampioenschap RDC Rijnsburg 2011, Hoofdklasse
Blitz kampioenschap RDC Rijnsburg 2010
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2010, Hoofdklasse
Nijmegen Open Gelderland 2010
NK Rapid Groep A KNDB 2010
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2010, Ereklasse
Tavira Open Portugal 2010
The Hague Open Zuid-Holland 2010, Groep A
Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2010/2011, Hoofdklasse
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2010, Groep D
Jubileumtoernooi RDC Rijnsburg 2010, Groep A
Kampioenschap van RDC Rijnsburg 2010, Groep A
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2010
Sneldamkampioenschap RDC Rijnsburg 2010, Hoofdklasse
Sneldammen DMH/WHDB West-Holland 2010, Groep A
Disco Blitz West-Holland 2009, Groep A
DNC Open West-Holland 2009, Groep A
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2009, Hoofdklasse
Nijmegen Open NK KNDB 2009, Groep A
NK Rapid Groep A KNDB 2009
Tavira Masters Portugal 2009
Tavira Open Portugal 2009
Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2009/2010, Hoofdklasse
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2009, Groep B
Bijlmer toernooi Gandhi 2008, Groep B
Minsk Buitenland 2008
NK Rapid Barrages KNDB 2008
NK Rapid Finale KNDB 2008, Groep A
NK Rapid Voorronde A KNDB 2008
Novio Pontis Nijmegen Open Gelderland 2008, Groep A
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2008, Groep B
Provinciaal Kampioenschap Midden-Holland 2008
Bijlmer toernooi Gandhi 2007, Groep B
DNC Open West-Holland 2007, Groep A
Novio Pontis Open NK Nijmegen KNDB 2007, Groep A
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2007, Groep D
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2007, Algemeen
Provinciaal Kampioenschap Midden-Holland 2007
DNC Open NK KNDB 2006, Groep A
NK Rapid KNDB 2006, Groep A
Novio Pontis Nijmegen Open Gelderland 2006, Groep A
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2006, Groep B
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2006
Axioma Open West-Holland 2005, Groep A
Minsk Buitenland 2005, Algemeen
Axioma Open NK KNDB 2004, Groep A
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2004, Groep B
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2003, Groep D
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2003
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2002
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2002, Barrage
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2002, Groep B
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2002, Algemeen
Barrage Halve Finale NK KNDB 2001
Barrage Halve Finale NK groep B KNDB 2001, Barrage 3
Barrage Halve Finale NK groep B KNDB 2001, Barrage 2
Barrage Halve Finale NK groep B KNDB 2001, Barrage
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2001, Groep B
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2001
Minsk Buitenland 2000
Provinciaal Kampioenschap Midden-Holland 2000
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2000, Groep D
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1999, Groep B
Minsk Buitenland 1999
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1999, Algemeen
The Hague Open West-Holland 1999
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1998, Groep D
Minsk Buitenland 1998
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1998, Studenten
The Hague Open NK KNDB 1998
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1997, Studenten
The Hague Open West-Holland 1997
Willem Jurg Memorial Noord-Holland 1997
The Hague Open West-Holland 1996
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1992, Studenten
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1991, Studenten
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1987
Gespeeld bij:
Killer club