Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Deelnames in teamtoernooien
Erik van de Weerdhof
1371
uitslagen
in database.
817 - 893 (Perc. 54.7%)*
* 554 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
571
applets
in database.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
10905
01-07-2024:
2113
(453)
Lijst:
a
Titel:
MF
Speler bij:
CTD Arnhem
WSDV Wageningen
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
BaarnOpen Stichting Hersenfitness 2024
Finale NK Sneldammen KNDB 2024, Groep A3
Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2024
Paastoernooi CTD Arnhem 2024, Algemeen
Damweek Hijken DTC 2023
EK Blitz Damweek Hijken DTC 2023
EK Rapid Damweek Hijken DTC 2023
Nijmegen Open Gelderland 2023
Onderlinge Competitie CTD Arnhem 2023
Jubileumtoernooi ADC Alphen aan den Rijn 2022, Groep A
Kerstdamtoernooi CTD Arnhem 2022
Onderlinge Competitie CTD Arnhem 2022/2023
Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2022
NK Sneldammen KNDB 2022, Groep A1
Onderlinge Competitie CTD Arnhem 2021/2022
Toernooibase Lidraughts Hybrid League Cup Buitenland 2020
Toernooibase Lidraughts Summer Cup Buitenland 2020
Onderlinge Competitie CTD Arnhem 2020/2021
BDSV Open groep A BDSV Barneveld 2019
Bunschoten Open VPDB 2019
Nijmegen Open Gelderland 2019
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2019
Onderlinge Competitie CTD Arnhem 2019/2020
Bholasingh Open Sneldamtoernooi CTD Arnhem 2019
Bunscote Open VPDB 2018
Nijmegen Open Gelderland 2018
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2018
Provinciaal Kampioenschap Gelderland 2018
BDSV Open Groep A BDSV Barneveld 2017
Bunscote Open VPDB 2017
Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2017, Hoofdklasse
Nijmegen Open Gelderland 2017
Oudejaars Sneldamtoernooi IJmuiden 2017, Ereklasse
Provinciaal Kampioenschap Gelderland 2017
Sneldamkampioenschap van Wamel LH Gelderland 2017
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2017, Groep B
Boboli toernooi VPDB 2016
Nijmegen Open NK KNDB 2016
Provinciaal Kampioenschap Gelderland 2016
Boboli toernooi VPDB 2015
Jubileumtoernooi Groep 1 BDSV Barneveld 2015
Nijmegen Open Gelderland 2015
NK Rapid Groep A KNDB 2015
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2015, Groep A
Provinciaal Kampioenschap Gelderland 2015
Boboli toernooi VPDB 2014, Groep B
Heerhugowaard Open NK KNDB 2014
Nijmegen Open Gelderland 2014
NK Rapid Groep A KNDB 2014
Openluchttoernooi Groep A&B Dampromotie 2014, Groep A
Sneldammen 3e Boboli toernooi VPDB 2014, Groep A
NK 64 velden KNDB 2014, Groep A
Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2014, Groep A
Victorie Plaza Toernooi Alkmaar Noord-Holland 2014, Ereklasse
Boboli toernooi VPDB 2013
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2013, Hoofdklasse
Nijmegen Open Gelderland 2013
NK Rapid Groep A KNDB 2013
Open Kampioenschap van HDC Den Helder 2013
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2013, Ereklasse
Sneldamkampioenschap van Wamel Hfd Gelderland 2013, Hoofdklasse A
World Cup Wageningen Gelderland 2013
Joop Meure Toernooi Haarlemse Damclub 2013, Ereklasse
Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2013, Groep A3
Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2013, Groep A
Voorronden NK Sneldammen KNDB 2013, Vrouwen 3
Boboli toernooi Utrecht 2012
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2012, Hoofdklasse
Nijmegen Open NK KNDB 2012
NK Rapid Groep A KNDB 2012
Sneldamkampioenschap van Wamel LH Gelderland 2012
WMSG World Cup Blitzbarrage Lille Buitenland 2012
WMSG World Cup Lille Buitenland 2012
WMSG World Cup Rapidbarrage Lille Buitenland 2012
Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2012, Groep A3
Voorronden NK Sneldammen KNDB 2012, Groep A2
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2011, Hoofdklasse
Klaas Hazendonk / 75 jaar Denk en Zet Denk en Zet Culemborg 2011, Ereklasse
MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2011
Nijmegen Open Gelderland 2011
NK Rapid Groep A KNDB 2011
Sneldamkampioenschap van Wamel LH Gelderland 2011
Europees Kampioenschap Murzasichle Buitenland 2010
Sneldamkampioenschap van Wamel LH Gelderland 2010
Tavira Masters Portugal 2010
The Hague Open Zuid-Holland 2010, Groep C
Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2010, Groep A3
EK Blitz Stockholm Buitenland 2009, Mannen
Viking Cup Stockholm Buitenland 2009
Europees Kampioenschap Tallinn Buitenland 2008
Provinciaal Kampioenschap Gelderland 2008
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2008, Groep C
Brunssum Open Limburg 2007
Novio Pontis Open NK Nijmegen KNDB 2007, Groep B
Provinciaal Kampioenschap Gelderland 2007
Onderlinge Competitie CTD Arnhem 2007/2008, Groep A
Europees Kampioenschap Bovec Buitenland 2006
Provinciaal Kampioenschap Gelderland 2006
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2006, Groep A
Brunssum Open Limburg 2005
Nijmegen Open NK KNDB 2005, Groep C
Provinciaal Kampioenschap Gelderland 2005
Barnsteen toernooi VPDB 2005
Brunssum Open Limburg 2004
Nijmegen Open Gelderland 2004
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2004
Axioma Orap Open West-Holland 2003
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2003
Orap Open West-Holland 2002
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2002, Hoofdklasse
Brunssum Open Limburg 2001
Nijmegen Open Gelderland 2001
Orap Open NK KNDB 2001
Barnsteen toernooi VPDB 2001
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2001, Studenten
Nijmegen Open NK KNDB 2000
Orap Open West-Holland 2000
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2000, Studenten
Ordina Open Gelderland 1999
Gespeeld bij:
VDC Veenendaal