Participated in the following individual tournaments: |
NK Veteranen Delft KNDB 2024, Groep A | |
Kersttoernooi Damclub Hofstad 2023, Groep A | |
Cupcompetition Van Stigt Thans Schiedam 2023 | |
Clubcompetiton round 1 Aagtekerke 2023/2024 | |
Clubcompetition round 2 Aagtekerke 2023/2024 | |
Cupcompetition Aagtekerke 2023/2024 | |
Clubcompetition Van Stigt Thans Schiedam 2023 | |
Salou Open Buitenland 2023 | |
Jubileetournament MDV Monster 2022, Groep A | |
Kerst Sneldamtoernooi DC Scheveningen 2022 | |
Open Championship of ADG Amersfoort 2022 | |
Oudjaarstoernooi Van Stigt Thans Schiedam 2022 | |
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2022, Groep A | |
Cupcompetition Van Stigt Thans Schiedam 2022 | |
Onderlinge competitie Van Stigt Thans Schiedam 2022 | |
Nijmegen Open KNDB 2021 | |
Clubcompetition Van Stigt Thans Schiedam 2021 | |
Open Championship of ADG Amersfoort 2021 | |
Bram Limburg Bokaal Damclub Den Haag 2021/2022, Groep A | |
Harry de Hardt Bokaal Damclub Den Haag 2021/2022 | |
Clubcompetition Van Stigt Thans Schiedam 2020 | |
Bram Limburg Bokaal Damclub Den Haag 2020/2021, Groep A | |
Semi finals Dutch Championship KNDB 2020, Groep B | |
Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2020, Hoofdklasse | |
Online clubavond Van Stigt Thans Schiedam 2020 | |
2nd online clubavond Van Stigt Thans Schiedam 2020 | |
Online clubavond 20200605 Van Stigt Thans Schiedam 2020 | |
Online clubavond Van Stigt Thans Schiedam 2020 | |
Online clubavond 20200619 Van Stigt Thans Schiedam 2020 | |
Online clubavond 20200626 Van Stigt Thans Schiedam 2020 | |
Cupcompetition Van Stigt Thans Schiedam 2019 | |
Clubcompetition Van Stigt Thans Schiedam 2019 | |
Open Championship of ADG Amersfoort 2019 | |
Open Rapidkampioenschap van Damclub Den Haag 2019, Groep A | |
RotterDamsOpen Loze club 2019 | |
Bram Limburg Bokaal Damclub Den Haag 2019/2020, Groep A | |
Harry de Hardt Bokaal Damclub Den Haag 2019/2020 | |
Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2019, Hoofdklasse | |
Open Delfland - Provinciaal Kampioenschap Zuid-Holland 2019, Hoofdklasse | |
Open blitz championship of Damclub Dordrecht 2019, Groep A | |
Easter Draughts Van Stigt Thans Schiedam 2019 | |
Paaseitoernooi Damclub Den Haag 2019, Groep A | |
Sneldamkampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2019 | |
Clubkampioenschap Van Stigt Thans Schiedam 2018 | |
House Warming Tournament Damclub Den Haag 2018, Groep A | |
Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2018, Hoofdklasse | |
Oliebollendammen Van Stigt Thans Schiedam 2018 | |
Amersfoort Open ADG Amersfoort 2018 | |
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2018, Groep A | |
Clubcompetition Damclub Den Haag 2018/2019, Groep A | |
Harry de Hardt Cup Damclub Den Haag 2018/2019 | |
Championschip of Van Stigt Thans Schiedam 2018, Hoofdklasse | |
Open Sneldamkampioenschap van Westlandse Dam Combinatie 2018, Finale A | |
Paaseitoernooi Damclub Den Haag 2018, Groep A | |
Bekertoernooi Van Stigt Thans Schiedam 2017 | |
Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2017, Hoofdklasse | |
Nelis Caffa Super Cup Zuid-Holland 2017 | |
Raisinbundraughts Van Stigt Thans Schiedam 2017 | |
Clubcompetition Van Stigt Thans Schiedam 2017 | |
Amersfoort Open ADG Amersfoort 2017 | |
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2017, Groep A | |
RotterDamsOpen Loze club 2017 | |
Summer competition Samen Sterk 2017 | |
Bram Limburg Bokaal Damclub Den Haag 2017/2018, Groep A | |
Harry de Hardt Bokaal Damclub Den Haag 2017/2018 | |
Damfeest Asgar Dordrecht Z-Holland Zuid 2017, Groep A | |
Jubileumtoernooi 100 jaar Damclub Den Haag 2017, Groep A | |
Jubileumtoernooi 100 jaar Damclub Den Haag 2017, Groep A | |
Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2017, Hoofdklasse | |
Open Den Haag - Provinciaal Kampioenschap Zuid-Holland 2017, Hoofdklasse | |
Open sneldamkampioenschap van Zuid-Holland 2017, Groep A | |
Paaseitoernooi Damclub Den Haag 2017, Groep A | |
Eastertournament Amsterdam Noord-Holland 2017, Algemeen | |
Sneldamkampioenschap van Van Stigt Thans Schiedam 2017 | |
Boboli Tournament Vereniging Promotie Damsport Bunschoten 2016 | |
Event for Friends of Shammie & Fancis Constant-Charlois Rotterdam 2016, Groep A | |
Cupcompetition Van Stigt Thans Schiedam 2016 | |
Clubcompetition Van Stigt Thans Schiedam 2016 | |
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2016, Groep A | |
Polish Open Karpacz Buitenland 2016 | |
Blitzchampionschip of Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2016 | |
Bram Limburg Bokaal Damclub Den Haag 2016/2017, Groep A | |
Harry de Hardt Bokaal Damclub Den Haag 2016/2017 | |
Championship of Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2016, 1e klasse | |
Memorial Sranti 2016, Groep A | |
Open blitzchampioenship of Damclub Dordrecht 2016, Groep A | |
Paaseitoernooi Damclub Den Haag 2016, Groep A | |
Eastertournament Amsterdam Noord-Holland 2016, Algemeen | |
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2016, Groep A | |
Boboli tournament Vereniging Promotie Damsport Bunschoten 2015 | |
Dammen op de Dijk DC Hilversum 2015, Barrage | |
Dammen op de Dijk DC Hilversum 2015, Hoofdklasse A | |
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2015, Hoofdklasse | |
Jubileumtoernooi 10 jaar DC Scheveningen 2015 | |
Cup Van Stigt Thans Schiedam 2015 | |
Clubcompetition Van Stigt Thans Schiedam 2015 | |
End of year tournament Samen Sterk 2015, Groep A | |
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2015, Groep A | |
Semi-finals 16th Dammen op de Dijk DC Hilversum 2015, Hoofdklasse B | |
Bram Limburg Bokaal Damclub Den Haag 2015/2016, Groep A | |
Harry de Hardt Bokaal Damclub Den Haag 2015/2016 | |
Championship of Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2015, Hoofdklasse | |
Memorial Sranti 2015, Groep A | |
Open The Hague - Provincial Championship Zuid-Holland 2015, Hoofdklasse | |
Open Sneldamkampioenschap van Westlandse Dam Combinatie 2015, Groep A | |
Eastertournament Amsterdam Noord-Holland 2015, Algemeen | |
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2015, Groep A | |
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2015, Groep A | |
Dammen op de Dijk DC Hilversum 2014, Hoofdklasse A | |
End of Year Tournament Damclub Oosterend Texel 2014, Algemeen | |
MTB Open International Drenthe 2014 | |
Cupcompetition Van Stigt Thans Schiedam 2014 | |
Internal Competition Van Stigt Thans Schiedam 2014 | |
IJmuiden Blitz Draughts Tournament Damclub IJmuiden 2014, Ereklasse | |
End of year tournament Samen Sterk 2014, Groep A | |
Terrace Checkers Genk Belgium 2014 | |
Semi-Finals 15th Dammen op de Dijk DC Hilversum 2014, Hoofdklasse C | |
Bram Limburg Bokaal Damclub Den Haag 2014/2015, Groep A | |
EC Rapid Prague Buitenland 2014 | |
Golden Prague Buitenland 2014 | |
Semi finals Dutch Championship KNDB 2014, Groep C | |
Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2014, Hoofdklasse | |
Memorial Sranti 2014, Ereklasse | |
Open Den Haag - Provinciaal Kampioenschap Zuid-Holland 2014, Hoofdklasse | |
Open blitzchampionship of Damclub Dordrecht 2014, Groep A | |
Open Sneldamkampioenschap van Westlandse Dam Combinatie 2014, Groep A | |
Open Sneldamkampioenschap van Damclub Den Haag 2014, Hoofdklasse | |
Paaseitoernooi Damclub Den Haag 2014, Groep A | |
Victorie Plaza Tournament Alkmaar Noord-Holland 2014, Ereklasse | |
Boboli tournament Vereniging Promotie Damsport Bunschoten 2013 | |
Dammen op de Dijk DC Hilversum 2013, Hoofdklasse A | |
International Bacoli Open Italy 2013 | |
MTB Open International Drenthe 2013 | |
Onderlinge bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2013 | |
Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2013 | |
Onderlinge Competitie DOS Delft 2013 | |
End of year tournament Samen Sterk 2013, Groep A | |
Piet Helderman Tournament VELO Wateringen 2013, Groep A | |
Rock & Roll Tournament Tilburg Noord-Brabant 2013, Groep A | |
Sneldamtoernooi augustus A-D DOS Delft 2013, Groep A | |
Blitz July DOS Delft 2013, Groep A | |
Semi-Finals 14th Dammen op de Dijk DC Hilversum 2013, Hoofdklasse A | |
Afscheidssimultaan Fred Ivens Damclub Den Haag 2013 | |
CBP Tournament Damclub Deventer Colmschate 2013, Ereklasse | |
Joop Meure Tournament Haarlemse Damclub 2013, Ereklasse | |
Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2013, Hoofdklasse | |
Dutch Qualifications Delft/Schiedam KNDB 2013 | |
Open Delfts Sneldamkampioenschap DOS Delft 2013, Groep A | |
Open rapid championship of Damclub Dordrecht 2013, Groep A | |
Paas Sneldamtoernooi Rotterdam Zuid-Holland 2013, Groep A | |
Paaseitoernooi Damclub Den Haag 2013, Groep A | |
Sneldamkampioenschap van Westlandse Dam Combinatie 2013, Groep A | |
Boboli tournament Utrecht 2012 | |
Clubkampioenschap Van Stigt Thans Schiedam 2012 | |
Dammen op de Dijk DC Hilversum 2012, Hoofdklasse A | |
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2012 | |
Jubileumtoernooi Damclub Damclub Den Haag 2012, Hoofdklasse | |
Kersttoernooi DOS Delft 2012 | |
Onderlinge Bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2012 | |
Amersfoort Open ADG Amersfoort 2012 | |
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2012, Groep A | |
PC Best Cup Swinoujscie Poland 2012 | |
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2012, Groep A | |
Sneldamtoernooi aug DOS Delft 2012 | |
Voorrondes 13th Dammen op de Dijk DC Hilversum 2012, Hoofdklasse A | |
WMSG World Cup Blitzbarrage Lille Buitenland 2012 | |
WMSG World Cup Lehmanbarrage Buitenland 2012 | |
WMSG World Cup Lille Buitenland 2012 | |
WMSG World Cup Rapidbarrage Lille Buitenland 2012 | |
Sneldamtoernooi DOS Delft 2012/2013 | |
Golden Prague Buitenland 2012 | |
Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2012, Hoofdklasse | |
Memorial Sranti 2012, Groep A | |
Dutch Qualification Amstelveen KNDB 2012 | |
Open Delfland DOS Delft 2012, Hoofdklasse | |
Paassneldamtoernooi DOS Delft 2012 | |
Eastertournament Amsterdam Noord-Holland 2012 | |
Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2012, Groep A | |
Barnsteen tournament Vereniging Promotie Damsport Bunschoten 2011 | |
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2011 | |
Johan Kromhout Tournament RDC Rijnsburg 2011, Hoofdklasse | |
MTB Open International Drenthe 2011 | |
Dutch Championship Rapid Cat. A KNDB 2011 | |
Onderlinge Bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2011 | |
Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2011 | |
Amersfoort Open ADG Amersfoort 2011 | |
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2011, Groep A | |
Ruuds Damdag Constant-Charlois Rotterdam 2011, Hoofdklasse | |
Zenderstad 50 years young Zenderstad IJsselstein 2011, Groep A | |
Golden Prague Buitenland 2011 | |
Kampioenschap van Van Stigt Thans Schiedam 2011, Hoofdklasse | |
Qualification Dutch Championship Tilburg KNDB 2011 | |
Eastertournament Amsterdam Noord-Holland 2011, Algemeen | |
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2011, Groep A | |
Eindejaarstoernooi Van Stigt Thans Schiedam 2010 | |
European Championship Murzasichle Buitenland 2010 | |
Johan Kromhout Tournament RDC Rijnsburg 2010, 1e klasse | |
Onderlinge Bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2010 | |
Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2010 | |
Amersfoort Open ADG Amersfoort 2010 | |
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2010, Groep A | |
The Hague Open Zuid-Holland 2010, Groep C | |
Barnsteen tournament Vereniging Promotie Damsport Bunschoten 2010 | |
Championship of Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2010, 1e klasse | |
Eastertournament Amsterdam Noord-Holland 2010 | |
Salou Open Buitenland 2010 | |
Sneldammen DMH/WHDB West-Holland 2010, Groep A | |
DNC Open West-Holland 2009, Groep C | |
EC Blitz Stockholm Buitenland 2009, Mannen | |
Amersfoort Open ADG Amersfoort 2009 | |
Piet Helderman Tournament VELO Wateringen 2009, Groep A | |
Provinciaal Kampioenschap West-Holland 2009, Hoofdklasse | |
Viking Cup Stockholm Buitenland 2009 | |
Van Stigt Thans Cup Van Stigt Thans Schiedam 2009/2010 | |
Club Competition Van Stigt Thans Schiedam 2009/2010 | |
Championship of Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2009, Hoofdklasse | |
Salou Open Buitenland 2009 | |
WHDB/DMH Sneldammen West-Holland 2009, Groep A | |
Bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2008 | |
DNC Dutch Open Championship KNDB 2008, Groep B | |
Hiltex Zeeland Open Zeeland 2008 | |
Piet Helderman Toernooi West-Holland 2008, Groep A | |
Provinciaal Kampioenschap West-Holland 2008 | |
Rapidtoernooi Duwo Damfestival DOS Delft 2008, Groep C | |
Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2008/2009 | |
Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2008, Hoofdklasse | |
Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2007, Hoofdklasse | |
Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2006, Hoofdklasse | |
Salou Open Buitenland 1998 | |
Paris Open Buitenland 1994 | |
Nijmegen Open Gelderland 1992 | |
Eastertournament Amsterdam Noord-Holland 1991, Algemeen | |
Studentenkampioenschap van Nederland Noord-Holland 1989 | |