Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Deelnames in teamtoernooien
Ruud Palmer
1021
uitslagen
in database.
1014 - 1210 (Perc. 59.7%)*
* 7 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
565
applets
in database.
6
applets
in Diversen.
13
composities
in database.
Gespeelde openingen
Geboortedatum:
05-10-1947
Overlijdensdatum:
31-12-2013
Voeg informatie speler toe
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
10089
Titel(s):
MI
GMN
Overleden spelers
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Portugal-Open Portugal 2013
Plusminus 55 Toernooi Lent 2009, Groep A
Thailand Open Jomtien Buitenland 2009
Plusminus 55 Toernooi Lent 2007, Groep A
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2007, Groep A
Plusminus 55 toernooi Lent 2006, Groep A
Plusminus 55 toernooi Lent 2005
Barnsteen toernooi VPDB 2004
Ordina Open Gelderland 2002
Brunssum Open NK KNDB 1999
Golden Prague Buitenland 1997
Parthenay Buitenland 1997, Hoofdklasse
The Hague Open West-Holland 1996
Wereldkampioenschap Abidjan Buitenland 1996, Groep C
Dakar Senegal 1995
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1994, Groep A
Sandomierz Buitenland 1994, Groep B
Golden Prague Buitenland 1993
Provinciaal Kampioenschap Gelderland 1993
Nieland toernooi Gelderland 1992
Nieland toernooi Gelderland 1991
Parijs Open Buitenland 1991
Nieland toernooi Gelderland 1990
Brunssum Open Limburg 1989
Cannes Open Buitenland 1988
Minsk Buitenland 1988
Nieland toernooi Gelderland 1988
Golden Prague Buitenland 1987
Nieland toernooi Gelderland 1987
Cannes Open Buitenland 1986
Golden Prague Buitenland 1986
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1986, Groep A
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1986, Algemeen
Nieland toernooi Gelderland 1986
Parijs Open Buitenland 1986
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1985, Groep B
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1985
Golden Prague Buitenland 1984
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1984, Groep A
Heijtings damtoernooi DV VBI Huissen 1984
Parijs Open Buitenland 1984
Zonetoernooi Savona Buitenland 1984
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1983
Golden Prague Buitenland 1982
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1982, Groep B
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1982
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1981, Groep A
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1980, Groep B
Rayonwedstrijden NK AtmD KNDB 1980, Groep B
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1979, Groep A
Open Kampioenschap van Nederland KNDB 1979
Rayonwedstrijden NK KNDB 1979
NK Sneldammen KNDB 1978, Groep A1
Provinciaal Kampioenschap Gelderland 1978
Rayonwedstrijden NK KNDB 1978, Groep B
Kloksimultaan Ton Sijbrands KNDB 1976
NK Sneldammen KNDB 1975, Hoofdklasse
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1973, Groep B
Kloksimultaan Ton Sijbrands VAD Amsterdam 1973
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1972, Groep B
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1971, Groep B
Rayonwedstrijden NK KNDB 1971, Groep D
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1970, Groep B
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1970
Samarkand Buitenland 1969
Suikertoernooi Noord-Holland 1969, Hoofdklasse
Gewestelijke Kwalificatie NK KNDB 1968, Groep C
Turkstra-toernooi Friesland 1968, Hoofdklasse
Brinta-toernooi Groningen 1967, Groep B
Jubileumtoernooi Gezellig Samenzijn - Amsterdam 1967
Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 1967
Rijswijk-trofee Zuid-Holland 1967, Algemeen
Jubileumtoernooi Fivelgo 1966, Hoofdklasse A
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1966
Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 1966, Hoofdklasse
Brinta-toernooi Groningen 1965, Jeugdklasse
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1965
Turkstra-toernooi Friesland 1965, Jeugdklasse A
Huissen Gelderland 1964, Jeugdklasse
Provinciaal Jeugdkampioenschap Noord-Holland 1963
Gespeeld bij:
Amerika
CTD Arnhem
DV VBI Huissen
Gelderland
Gezellig Samenzijn - Amsterdam
Heemstede
Lent
Micone
Nederland
NOAD Nijmegen
Noord-Holland
Witte van Moort Westerhaar